Jeste li bili s djetetom u kazalištu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hvala na pitanju, nismo nikad bili u kazalištu,voljeli bi ići ali nažalost uz moju  nezaposlenist i opterećenost kreditom to je nemoguće ,brojimo svaku lipu, sin ima 6 god. voljela bih da ga mogu odvesti  na predstavu pa da i on ima nešto reći na tu temu i ispričati svoje dojmove s predstave u vrtiću, hvala, bilo koji termin bi nam odgovarao, još jednom hvala

  • Avatar istani1

    istani1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Odgovornost nas odraslih je ogromna, a nismo je svjesni. Odlukom o tome kada dijete trebamo odvesti u kazalište odlučujemo možda o cjelokupnom njegovom razvoju. Trebamo ga odvesti što ranije, ali na ona mjesta za koja znamo da će djetetu dati mir i lijep, ugodan doživljaj.
    Naše reakcije na prvu kazališnu predstavu su bile iznenađujuće dobre, i nadam se da ćemo taj niz i nastaviti!!
    Voljeli bi svakako pogledati i predstavu “Cvrčak i Mrav” .

  • mvlaj

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Često vodim svoju mezimicu u kazalište, i uvijek se raduje kao da ide prvi puta.Ja se još sjećam prije 26 godina kako me tata vodio u kazalište lutaka,pa se nadam da će i ona pamtiti trenutke kada je išla u kazalište…A najljepše ju je promatrati u mraku dok traje predstava kako u jednom dahu i skoro bez treptaja gleda u glumce i pozornicu…Ukoliko nas odaberete nama bi odgovarala nedjelja u 11.h…Hvala

  • Avatar tajansus

    tajansus

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bili smo par puta,i djeci je bilo jako zabavno,a moram priznati i meni jer u živo gledati i slušati priče i igrokaze je neopisiv doživljaj kako za mene tako i za klince i klinceze.Voljeli bi da nas izaberete jer nismo već jako dugo bili u mogućnosti nikako pogledati neku lijepu dječju predstavu.
    Ako nas izaberete voljeli bi nedelju otići,hvala!

    mama Tajana

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice i čitatelji, hvala što ste sudjelovali u nagradnom natječaju. Imena dobitnika potražite u članku: https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/osvojite-karte-za-predstavu-cvrcak-i-mrav-848 [klokanica.24sata.hr]

  • Jasna123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Supeeeer, hvala puno! Idemo u kazališteeee, pa malena će se oduševit, ne smijem joj ni reći danas jer će me do nedjelje 500 puta pitati, a gdje idemo! 

  • lucky79

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    mi smo s godinu i pol pogledali sve četiri predstave za taj uzrast u Maloj sceni i sin je uživao, posebno zato što se poslije predstave moglo igrati na pozornici s rekvizitima i družiti s glumcima.

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Moj je J imao 19mjeseci kad smo išli na prvu kazališnu predstavu (drugu 20). Svaki roditelj zna kad mu je dijete “spremno” 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar orhideja2

    orhideja2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Često idemo u kazalište. Pogledamo svaku novu predstavu koja je prikladna za njen uzrast (3,5). Oduševljena sam kako ona to pozorno prati i koliko uživa. Osim što uživa u predstavama, uči se i prikladnom ponašanju u kazalištu.

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    I mi često idemo u kazalište. Krenuli smo sa cca 1,5 god u Malu scenu, a nastavili gdje god stignemo. Moja curka jako voli kazalište i obožava gledati predstave.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.