Kako ojačati imunitet

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • katarinaV

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    S obzirom da će mi dijete uskoro krenuti u vrtić ima li netko savjet kako ojačati imunitet? znate li možda neke domaće recepte za jačanje imuniteta?

  • dada

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kako smo dobar dio zime bili prehlađeni, nisam više znala šta da radi. ne vjeruje baš u multivitaminske pripravke te sam odlučila sama ih napraviti. Svakog dana big kroz sokovnik "provukla naranžu ,limun i mrkvu, ponekad i svježu ciklu.Moj petogodišnji sin je bio oduševljen jer je i on učestvovao u pravljenju tok soka koji je on nazivao mitamini. Nakon 20-tak dana bilo je napretka .Sada dodajemo i sezonsko voće . Toplo preporučujem,nama je pomoglo.

  • katarinaV

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Stavljate li šećera? Moje dijete baš nije ljubitelj citrusa, ne znam koliko sok ublaže mrkva i cikla. U svakom slučaju ćemo probati, možda mu se i svidi. Hvala!

  • Avatar FireFox

    FireFox

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ja bih stavila domaćeg, provjerenog meda umjesto bilo kojeg drugog zaslađivača. Mi nemamo sokovnik pa jedu voće i povrće u izvornom obliku, trudimo se što više…pa koliko ide.
    Moja je preporuka propolis (isto od provjerenog proizvođača) u kombinaciji s medom. Navodno imaju odličan sinergijski učinak ako se konzumiraju zajedno! Da li pomaže nisam stoposto sigurna ali da mi je dijete (uz sve ostale faktore) dobrog zdravlja - to definitivno a i ja imam osjećaj da još nešto poduzimam da ju zaštitim!

    Glumica 2007
    Fakin 2011

  • lucky79

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Uz hrpu voća i povrća, koje moj sin obožava, od listopada do ožujka svake godine dajem mu sirup Imunosal junior. Nije bio ozbiljnije virozan već 11 mjeseci, a ide u vrtić.

  • mama2zg

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    nama također sokovnik svaki dan radi..:)) sve što stignem trpam u njega, pošto mi sin inače ne voli jesti voće i nema šanse da ga nagovorimo! uz to još dajem Petrovićev med i Floradix sirup sa željezom… unatoč tome svemu se zna razboljeti jer ide u vrtić, ali tko zna kako bi onda tek bilo da sve to ne uzima…

  • Avatar orhideja2

    orhideja2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Nema recepta za jačanje imuniteta. Postoje razni pripravci koji se kod jednog djeteta pokažu čudotvorni, a kod drugog totalno beznačajni. Mislim da prije svega treba voditi računa da se dijete zdravo i kvalitetno hrani (eventualno predlažem dodatak ribljeg ulja). Nema tog pripravka koji će djetetu dići imunitet ako mu je jelovnik pun zašećerenih sokova, slatkiša i nezdravih grickalica.

  • mamitaM

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja svojima dajem probiotik Acidosalus. Jako sam zadovoljna, jer nema nekih komplikacija oko davanja. Inače vole piti jogurte, tako da ima je i ovaj odličan. Pijem ga i ja. Naravno, uz to i zdravi jelovnik

  • kikili76

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Uz inzistiranje na zdravoj prehrani, svojem djetetu nakon gadne serije boleština na preporuku pedijatrice dajem Imunoglukan ujutro i Imunn44 navečer… Zasad sam zadovoljna, mjesec dana nije pio antibiotike što je jedna mala pobjeda za nas

  • nacaineli

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    orhideja


    Nema recepta za jačanje imuniteta. Postoje razni pripravci koji se kod jednog djeteta pokažu čudotvorni, a kod drugog totalno beznačajni. Mislim da prije svega treba voditi računa da se dijete zdravo i kvalitetno hrani (eventualno predlažem dodatak ribljeg ulja). Nema tog pripravka koji će djetetu dići imunitet ako mu je jelovnik pun zašećerenih sokova, slatkiša i nezdravih grickalica.

    hm.. slažem se…. moja curka je dobar jelac…. nikad nismo uzimali niš za imunitet. Trudili smo se da jede raznoliko s čim više voća…. u dve jasličke godine samo sam jednom otvorila bolovanje, a prvi antibiotik zbog uha je morala konzumirati  poslije navršene 4 godine

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.