Kako vaša obitelj provodi slobodno vrijeme?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mali-medo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    U ovo suludo vrijeme, vrijeme provedeno s djecom stvarno je dragocjeno. Trudimo se svaki slobodni trenutak provesti zajedno. Bilo da  igramo društvene igre, gledamo filmove, šećemo psa, pečemo kolače, crtamo ili smo  negdje na odmoru - mi smo i više nego zadovoljni jer uistinu uživamo .

  • Bo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nikada nismo ja i moja obitelj bili na nikakvom godišnjem odmoru. Slobodno vrijeme provodimo koliko je moguće svo troje zajedno sa našim Retrieverom u šetnji prirodom i uz more koje nam je na svu sreću blizu. Bili bi smo vrlo sretni kad bi dobili nagradno putovanje. Pošto smo već u ‘'nekim godinama’' sve nam kosti pomalo škripe pa bi nam dobro došlo podmazivanje u termama.

    Nikada nismo ja i moja obitelj bili na nikakvom godišnjem odmoru. Slobodno vrijeme provodimo koliko je moguće svo troje zajedno sa našim Retrieverom u šetnji prirodom i uz more koje nam je na svu sreću blizu. Bili bi smo vrlo sretni kad bi dobili nagradno putovanje. Pošto smo već u ‘'nekim godinama’' sve nam kosti pomalo škripe pa bi nam dobro došlo podmazivanje u termama.

  • medenko

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo ovo je neki dan rekao moj sin:“Znaš mama najljepše mi je bilo prošle godine kad su nam isključili grijanje,kad smo spavali svi zajedno.Možemo li i ove godine tako?”

  • filipovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja i moja obitelj slobodno vrijeme i još zajedničko ktome kao da nemamo . Poslje dana na poslu slobodnog zajedničkog vremena kao da nema. Muž u jednom kutu, trosjed i hrana dovoljni , kčer za knjigom ili radije na fejsu a sin u svojim igračkama. Zajednički wellness moju obitelj bi opet spojio i zato ga tako želim.

  • marija77890

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj najbolji izlet s obitelji je bio put u Francusku u Disneyland. Bili smo 4 dana i stalno smo provodili skupa zabavljali smo se, upuštali se u mnoge avanture, čak i neke avanture našeg života. Uživali smo u udobnom u hotelu u kojem smo bili oduševljeni osobljem i cjelokupnim hotelom. To je bio naš nezaboravan put u Francusku, svi smo bili veseli, upoznali smo razne ljude od crnca do bijelca :D. 
    Ne mogu vam to riječima opisat. Tu ljepotu, taj zvjezdani sjaj u očima.

  • mvlaj

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nije važno gdje si, ako ti je srce s najdražima. Obzirom da sam nedavno rodila, a imam i curicu od 6 godina sve vrijeme podređeno je malenom biću koje je našu obitelj učinilo neizmjerno sretnom. Nama je svaki dan prekrasan , ma gdje bili i što god radili, Dan bez osmijeha , je izgubljen dan..Zato najradije provodimo vrijeme u smijehu i uživamo u svakom smješku naše dječice…

  • mona23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Iako već imam odraslu djecu , dakle obitelj mi je “starijeg” datuma, u slobodno vrijeme , vjerovali ili ne, najčešće se igram, da , dobro ste pročitali, igram sa jednom od svojih kćeri i to slažemo puzzle :)) ko u stara dobra vremena dok je bila dijete. Druga kćerka “mačkarica” većinu vremena provodi uz svoje dlakave ljubimice, (fala Bogu ima ih 9 ) , a stari otac , a gdje drugdje nego pred TV i naravno daljinski u ruci - možda malo čudno provođenje slobodnog vremena ali za nešto elitnije nemamo “vremena”

  • Lauraema

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ako je toplo u slobodno vrijeme naša četveročlana obitelj najčešće ide k baki na grunt gdje kćeri s tatom marljivo sade vrt, peru auto ili se igraju sa kućnim ljubimcima. Ponekad odemo na Oštrc ili na Kraljičin zdenaca planinariti ili negdje na kupanje. Sada smo krenuli na klizanje. Sve aktivnosti su dobrodošle… od jutarnjeg ljenčarenja u našem krevetu ili uz crtiće do pravih sportskih napora. Glavno da smo svi na okupu! Onda je najveselije.

  • Avatar karmen06

    karmen06

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja imam blizanke od 4 i pol godine koje obožavaju kupanje od prvog dana rođenja.Prošle godine smo si uspjeli priuštit vikend u toplicama i to nam je bio najbolji vikend od kad njih imamo. Inače dane provodimo kao i svi ostali,papanje,igranje,spavanje,glavno da smo skupa.

  • Avatar Megy

    Megy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Slobodne trenutke provodimo u šetnji, odlaskom u prirodu i vikend putovanjima. To je vrijeme kad zaboravimo na zubara, lektire, školu, vrtić, posao i sve ono što se zove obaveza. Tada nam ne treba ni televizija, mobitel, ni novine -  opustimo se i uživamo u zajedničkim trenucima. Najbolji dokaz je osmjeh na licima naše djece jer obiteljsko druženje je nezamjenjivo, a opuštanjem punimo baterije za nove izazove. Topli bazen i wellness svi obožavamo, a još više nam znače zbog zdravstvenih problema (alergija i kronične upale uha), pa zato spajamo ugodno s korisnim i kad se uspijemo organizirati vikende provodimo u toplom bazenu i zagrljaju naše djece. Volimo putovati svi zajedno i put nam je izazov, a ne napor i tada smo maksimalno posvećeni jedni drugima. Aktivna sam obitelj i svaki trenutak slobodnog vremena nastojimo iskoristit što kvalitetnije, raznovrsnije, a da smo svi zadovoljni… U ubrzanom životu svaki slobodan trenutak je obiteljski praznik, pa što god radili - slagali kockice, igrali društvene igre, išli u kino, kupali se, vozali bicikle, role, pripremali roštilj - sve je ljepše jer smo zajedno!    

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.