Kako vaše dijete slavi rođendan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kikivecu

    kikivecu

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Draga Klokanica, ti si naša nada i zvijezda sjajna!
    Bilo bi super da nam ostvariš SAN i uljepšaš nam dan:)
    2014. godina je bajna, kada moj sin 10. ročkas slavi. Važan je to dan, taj okrugli rođendan.
    Pošto se ove godine i Sveta Pričest slavi, možda se na rođendan zaboravi:(
    Molim te, da nam uljepšaš i taj dan, i mom sinu pružiš nezaboravan rođendan.
    Kuglanje je sada pravi hit, i za njega i ekipu, baš će biti šik !:):):)

  • jakov0904

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Draga klokanice,obožavamo kuglanje i često idemo obiteljski na druženje i rekreaciju uz kuglanje.
    Moj sin JAKOV volio bi svoj 10rođendan proslaviti sa svojim prijateljima uz kuglanje i ludu zabavu…
    želim mu priuštiti nezaboravan ročkas s ekipicom i naravno da bude taj dan galavni uz bar nekoliko strajkova…pusa svima..ispunite nam željicu,hm a ako ne dolaziti cemo barem povremeno sa obitelji i prijateljima..ali to bi Jakov baš želio,pomozite mi!!!!

  • eva.pokrivac

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam dvojicu malenih muškaraca, jednog rođenog ljeti, a drugoga zimi.
    Kako stanujemo u prizemnom stanu kuće s dvorištem, starijem, ljetnom djetetu je lako organizirati rođendan - pozovemo sve prijatelje, kako njegove, tako i moje, suprugove i bratove i rođake, sve roditelje sve djece koja su pozvana, spečemo brdo kolača, naručimo plate s narescima i izvadimo igračke na dvorište, koje opremimo s balonima, rođendanskim ukrasima, stavimo pvc ploče po podu za puzače, tobogan za one malo starije i zabave su uvijek vesele, razigrane i šarene.
    Tako je bilo sve do one godine kad je stariji bio pozvan na hrpu dječjih rođendana po igraonicama, pa mu je postalo “napeto” da i on svoj rođendan proslavi u igraonici - naravno da smo mu tu želju ispunili, pa su dječica tada bila u igraonici, a hrpa kolača i odrasli u obližnjem kafiću.
    S mlađim, zimskim djetetom je već problem, jer kad skupimo sve rođake, prijatelje i njihove roditelje/djecu skupi nas se pozamašan broj - srećom smo otkrili da postoji i unajmljivanje igraonice, gdje možemo nositi svoju hranu, pa onda roćkas mlađeg tako organiziramo - proslavljajući u igraonici s kolačima, klopom, te djecom i odraslima svi na jednoj veseloj hrpi…

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame i tate, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/slobodne-aktivnosti/osvojite-proslavu-rodendana-uz-kuglanje-1040 [klokanica.24sata.hr]

    Dobitnik rođendanske proslave za dijete i njegove prijatelje u u Skybowling-u u Arena centru je korisnik imena vljubas, a obavijestit ćemo ga i putem e-maila. Čestitamo!

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kako vaše dijete slavi rođendan, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.