Kilaža u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    37+3, i dobila sam 7kg. Tako sam i u prvoj trudnici isto. Jedino se ne debljam kad sam trudna😆,ima me od prije podosta.

  • Avatar rum_rum_hop

    rum_rum_hop

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mirjana O

    25+2 i kilaža je na +9/10, ovisi koji dio dana stanem na vagu. Krenula sa 62 kg, visina 167 cm. Ginekolog mi je na zadnjem pregledu u 22 tjednu dok sam bila +7 kg rekao da je to ok ak se ja dobro osjećam s tim kilama.
    10 tjedan +3 kg
    14 tjedan +4 kg
    18 tjedan + 5 kg
    22 tjedan +7 kg
    …. mislim da mi sada slijedi najveći porast težine, samo se nadam da do kraja ne budem natukla preko 20 kg. Ginekolog mi rekao da je max. za mene 16 kg.


    37+1 tjedan - rodila, s 15 kg gore, vagala se par dana poslije poroda i otišlo je 11 kg

    2018 👶💙
    2020 👶💙

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    ja sam sad 20+4 i dobila sam 4 kg… nadam se da nebum više od 10 kg do kraja, a ako već dobim da će ići isto brzo dolje :)

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Maxy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Yeles

    I ja sam imala problema sa zatvorom, već nakon nekoliko tjedana trudnoće. Posljednjih mjesec dana pijem donat mg ujutro, pojedem nekoliko suhih šljiva i sada primjetim da se stanje popravlja. Sretno!

    Svako jutro kasika mljevenog lana u salici jogurza na taste. Zatvor rijesen !😊

  • Ivoncica0510

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Haha Ivoncica 😁 nis ti to ne znaci!! Zene s vecom kilazom mogu i manje dobiti.. u prvih 5 mjeseci sam dobila 5 kg i onda u jednom natukla 4, otkrili su mi granicni secer i prestala sam jesti slatko, pred bozic sam pala 3 kg. Redukcija secera je odmah djelovala 😉 s tim da nisam bas pazila na ostale ugljikohidrate.. ugl nakon bozica sam dobila 1 kg (uz konzumaciju secera i kolaca), tako mi je cijela kilaza na +7. Idem sredinom mjeseca na pregled pa cemo vidjet kakva je situacija, do tad sam opet bez secera 😁 sad sam 32 tt


    Eto mene u 24tjednu, dobila sam 8kg! Neznam dal mi je pametno na dijetu! Pocela sam se puno kretat i hodat, al opet, kile se ljepe ko lude! 🙈 a i zdravo jedem, tu i tam si priustim neki junk!

  • Avatar HungryMama

    HungryMama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja san u 18om tjednu i već ssm natukla 12kg, skuzila sam da bih mogla bit trudna jer sam počela sve jest oko sebe, i to već u 4om tjednu trudnoće. Cim malo osjetim glad, odmah moram jest, takvo nesto nikad nisam dozivila. Jos sam odmah prestala pušiti i morala sam mirovati doma, a vanka zimurina. Kombinacija za dobit kile samo takva… Sad me popustila glad, ali mi se rasirio zeludac i pita mi da više hrane unesem. Sad je proljeće/lito, nadam se da cu se okrenut samo vocu i povrcu, da me nece vuc toliko da jedem ugljikohidrate… Ono, rastem ko kvasac, istodobno mi je smišno i slatko, a s druge strane zabrinjavajuće. Prva mi je trudnoca, i mama i sestra su dok su bile trudne znale natuc preko 25kg, a inace smo sve normalne kilaze, one su se u roku keks vratile na staru kilazu, tako da mi one samo govore da ne brinem, da sam kao i one… Nadam se 😎

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Ja u 6tj. i baš me strah da ću se puno udebljati..udajem se za 3 mj.i mislila sam do tada skinut 10kg viška koje sam dobila prošle godine ali eto di ću sad na dijetu 😐🤔 stvarno nisam pametna

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Ja u 6tj. i baš me strah da ću se puno udebljati..udajem se za 3 mj.i mislila sam do tada skinut 10kg viška koje sam dobila prošle godine ali eto di ću sad na dijetu 😐🤔 stvarno nisam pametna


    Ja sam se trebala udati ove godine u 8.mjesecu i krenula sam u 12.mj 2017. u teretanu isto da skinem 10 kg viška i onda sam za Božić saznala da sam trudna :D sad već imam veći višak :D al ti se udaješ za 3 mjeseca tak da nebuš previše nabrala, ja nisam ni jednu kg za 3 mjeseca, a nisam imala mučnine…. nema još tolke potrebe za gladi! makar, svi smo različiti…. sretno! i nejdi na dijetu! nije dobro za bebicu :)

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Pepe1907, evo ja sutra ulazim u 15. tjedan i jos nisam dobila nijednu kilu. Najcesce se u prvom tromjesecju ne dobije nista, a preporuka je ne vise od 3 kg u tom razdoblju jer je beba stvarno mala, pa nema potrebe za debljanjem. Svakako nemoj na dijetu, samo pazi da jedes kvalitetno :)

  • Avatar Rhett Butler

    Rhett Butler

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    20 tjedan i 4 kg.

    Rhett

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.