Prva pjesmica koju je vaše dijete naučilo pjevati

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lloreth

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zeko i potočić, i nakon godinu dana pjevanja uvijek slijedi pitanje, a zašto zeko ne može već jednom naći taj svoj potočić? 

    Za predstavu u 11h primarno radi boljeg raspoloženja, a može i u 17h. Lovimo već dugo karte za Miffy pa nikako uloviti. Možda budemo sad imali sreće. 

  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pjesmica koju je prvo naučila moja curica je  Pčelica Maja još nije imala ni dvije godine, a obožava recitirati pjesme od Vesne Parun npr. Tika taka bez prestanka, Na putiću.

    Rado bih pogledali predstavu.

  • dora19

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Prva pjesmica koju je naučila naša mala princeza bila je “Mama kukunka” .
    Svaki puta kada bi pjevala pjesmicu bila je jako ponosna i važna, jednako kao i njeni mama i tata.

  • dora19

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisati da nam odgovara i predstava u 11 i ona u 17 sati.

  • Avatar ninanesto

    ninanesto

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    prva pjesmica je bila PLIVA PATKA PREKO SAVE, IMAO JE GODINU I POL

    Za predstavu u 11 sati

  • emi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prva pjesmica bila je “Tašun - tašun - tanana…” :))

    Odgovaraju nam oba termina :))

    Hvala!

  • lanastela

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Starija je prvo propjevala “Baka” od Samoborčeka, to se vrtilo na dječjoj tv i ona je to voljela pjevat svojoj prabaki koja je nepokretna u krevetu. Imala je nešto malo više od godinu dana, morali smo ju popeti na stolčić kraj bakinog kreveta i onda je zapjevala “Dobro jutro bakice, poslala me mama da te pitam kako si da ne budeš sama”. Ja sam trebala započeti svaki stih a onda ona ostatak. I dan danas se sjeća te pjesmice, naučila je i seku ;)

  • lanastela

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    lanastela


    Starija je prvo propjevala "Baka" od Samoborčeka, to se vrtilo na dječjoj tv i ona je to voljela pjevat svojoj prabaki koja je nepokretna u krevetu. Imala je nešto malo više od godinu dana, morali smo ju popeti na stolčić kraj bakinog kreveta i onda je zapjevala "Dobro jutro bakice, poslala me mama da te pitam kako si da ne budeš sama". Ja sam trebala započeti svaki stih a onda ona ostatak. I dan danas se sjeća te pjesmice, naučila je i seku ;)

    ned u 11h

  • Marinare

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Medo Brundo ne ponasaj se ludo, Medo Brundo ne postoji cudo, Medo Brundo kad ces jednom shvatit ne moze se od meda velika torta pravit I nemoj da se ljutis nije vrijedno tog bolje da se smijes ho ho ho hoo … I sada pjevamo!

  • luna2609

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Najomiljenija stvar sa 1,5 godinom je bila od 2Cellos “Smooth criminal” na koju je u originalu klimala glavom kao i dečki iz 2Chellos …i danas (3,3g) kad ju čuje ima osmijeh i onaj pogled “mama naša stvar”…a prva pjesmica koju je pjevala i danas vrlo često sama sebi u bradu (dok oblači bebu) ..“bila mama kukunka, bio tata taranta”..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.