Koje proizvode koristite za poboljšanje začeća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bety

    Bety

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Pozdrav :)
    Imala bih jedno pitanje. Naime, iza mene je jedna prirodna trudnoća završena u 10. tjednu i 3 neuspješna IVF postupaka.
    Svi moji nalazi - od papa testa, briseva, hormona, krvnih pretraga koagulacije, genetskih testova - u redu. Muž - olighoastenozoospermia.
    Vidjela sam da mnoge djevojke spominju Femisan kapi pa me zanima ako to doista ima kakvog efekta na začeće.
    Hvala!

  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    ja sam pila jednom femisan i nista
    sad pijem evine kapi i mislim da djeluju.

  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    m1992
    ja sam ti narucila od gospođe Ramize tu travu kaj god je i popila prvu litru posto treba kao dvije i nista nakon prve pa sam odustala i od druge iskreno dala sam 300 i nekaj kuna bezveze.

  • Avatar Bety

    Bety

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Mare, isto ih uzimaš za poboljšanje začeća?
    Vidjela sam da Evine kapi sadrže konoplju pa ne znam ima li kakvih nuspojava…
    Probat ću sada matičnu mliječ.

  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Bety
    da uzimam a iskreno nemam nikakvih nuspojava

  • Avatar malagarava13

    malagarava13

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Bok svima, dali netko ima iskustva sa Profertil kapsulama? zanima me dali je netko nakon korištenja njih uspio zatrudnjeti..
    hvala

    ono što jako želiš, dobit ćeš <3

  • Barbarella_1901

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje! 
    dugo sam tu, ali tek sam sad skupila hrabrosti javiti se.. vidim da je vama vrkuta pomogla.. 
    naime ja i moj dragi nesto manje od godine pokusavamo zatrudnjeti…aaaaaalllliii.. imam neuredne cikluse i nikad, ali nikad ne pogodim ovulaciju.. vec me lagano izluđuje to.. mogla bi i ja probati sa vrkutom.. kod mene je ciklus nekad 34 a nekad 40 dana.. jako mi je tesko pogoditi plodne dane i pogotovo ovulaciju.. problem je kaj dobijem nekad 5 dana prije, a nekad mi kasni po 2 tjedna.. nisam isla jos na nikakve pretrage, iskreno.. bojim se da nesto nije kod mene u redu. isto tako me i strah ici svom ginekologu jer nemam bas dobro iskustvo s njim.. daje mi dijagnoze na pamet  (bez vađenja krvi i tako to).. cinjenica je da sam debela. cijeli zivot se borim sa kilama, ali opet nismo svi debeli isti.. krvna slika mi je bolja nego kod mog doktora opce prakse.. 
    bas citam sve Vase komentare i malo mi je lakse kad vidim da ima nesto sa cim si mogu pomoci posto vjerujem da bi me hormoni jos vise udebljali.. pa ako je koja voljna dati mi savjet, sve prihvacam.. 
    hvala vam punoo od 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Barbarella 
    Kupi si LH trakice s ebaya ili bilo koje te ces koristeci njih znati kada ti je O.
    Jako su jeftine preko Ebaya.
    Def.bi ti trebalo pomoci.
    Ali ja bi, da sam na tvom mjestu otišla na neke bar osnovne pretrage.

    Sretno

    [lilypie.com]

  • Barbarella_1901

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    planiram pretrage, al kad se sjetim.. nemam bas volje 

    budem probala sa tim trakicama. 

    hvala puno 

  • Avatar Crna35

    Crna35

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Postaviti cu pitanje ovdije.Dali je potrebno koristiti lh trakice vise puta dnevno ili je dovoljno jedanput?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.