Koje su najjeftinije pelene?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivana5

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobre su i iz Kauflanda (znaju bit cesto na akciji) i iz Lidla, a dosta su povoljne, ja sam svoju stariju uspjela odviknut s tetama u vrticu 

  • biba28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobre su konzumove be be, a povoljne. Pampersice su mi se pokazale užasno loše, za noć se uopće ne usudim stavljati. Libero su odlične za noć, ali su skupe.

  • tiborpok

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    dobre su pillo iz plodina a dosta su jeftine.

  • Avatar ana625

    ana625

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nama od rođenja ne odgovara Pampers pa koristimo sve što dođe pod ruku. Najjeftinije su se pokazale bebe iz kozuma, ali su nabolje one iz Mullera (al su opet jeftinije od pampersa).

  • Avatar nadalina24

    nadalina24

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mi od prvog dana koristimo mullerove beauty baby pelene i jako su nam dobre :) a i nisu skupe,dobijem njihovu knjizicu i imam jos popusta na pelene…. :)

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mi smo isprobali svakakve pelene i nismo još uvijek našli one za koje bi rekli da su stvarno super.
    Beba mi ima 6mj i najveći problem je po noći jer se od četvrtog mjeseca počeo buditi po noći jer pelene propuste. Do tada smo koristili svakakve i bile su dobre, ali poslije toga ni pampers, ni babylove, beauty baby, sve propuste. Babylove su čak i preko dana propuštale, dok ga nosim, robica mu mokra. 
    Nedavno smo dobili  Babylove pelene- gaćice i probali po noći. Za sada su ok, propustile su par puta, ali ne svaku noći ili čak po dva puta. Preko dana trenutno koristimo Wickies iz Kauflanda i dobre su. Voljela bih kad bismo našli jedne i za dan i za noć, ali trenutno je ovako dobro pa ćemo nastaviti.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    nama su ipak pampers zakon, nadam se uskoro nikakvima, odmah poslije njih su lidlove, za 5

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar veljaca1976

    veljaca1976

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Moj sin je prošli tjedan napunio 2 god i trenutno smo po cijeli dan bez pelene, jedino još noć provedemo u peleni. E sad, trebalo nam je malo truda, možda je sve to ukupno trajalo nekih 20 dana, prvo uopće nije htio tutu, pa je najprije počeo kakati, zatim i tražiti i za piškiti tutu, tako da sam prezadovoljna. Ovaj vikend ga namjeravam ostaviti cijelu noć bez pelene, pa ćemo vidjeti. Znači, potrebno je truda, ali se isplati. Inače već dugo koristimo Pillo iz Plodina, i sasvim smo zadovoljni i cijenom i kvalitetom.

  • pčelica_maja

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    mi koristimo pillo pelene iz Plodina i super su nam….koštaju 65 kuna, a petica ima 44 komada, za br.6 ne znam

  • Avatar Nina23

    Nina23

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima….kupila sam mu iz lidla pelene…peticu i dobre su jer su mi prijateljice rekle da pampersice imaju manji “kalup” (ili kako bih to vec nazvala) pa je pampersova sestica iste velicine kao i pelene br. pet ostalih proizvodaca. Piskimo na kahlicu,ali i dalje imamo pelene. Cak je par puta i kakao na kahlicu :) . ALI jos nije zainteresiran. Ja sam se nekako pomirila s time da cu morati cekati,nema mi druge. Kada bude spreman odviknut ce se za 2-3 dana.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.