Koliko često djeci kupujete igračke?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • leptirica1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Na početku često, sada sve rijeđe. Dosta igračaka dobije od baka, teta i ostalih. Ja se trudim ubijedit ih da ne kupuju skupe stvari jer se brzo ohladi od svega što dobije. U zadnje vrijeme je tjeram vani da što više bude na zraku s drugom djecom a u kući čitamo priče, ima bojanke, naravno i crtiće…

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Starijoj curici  dok je bila manja često sam znala kupiti sve i svašta, ali se brzo ona toga zasitila, u jednom trenutku čak nije znala ni s čim bi se igrala od silnih igračaka. Tako da sam uzalud trošila novce, a ona bi vikala da joj je dosadno i da ne zna čega bi se igrala. A hrpetina svega stoji kraj nje.

    Mlađem sinu jako rijetko priuštimo novu igračku, jer se on sam zabavi s bilo čime, npr. običnom maramicom će se igrati cijeli dan, poklopcem i sl. Tako da mi je s njim puno lakše, i jeftinije .

    Sada kupujemo igračke samo za rođendane, blagdane.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Eh ja bi im kupovala i jesam nikad nisam dosla sa posla da im nisam nesto kupila veci voli skupljat gormite a manji benten,nisu to neke skupe igrice i mogu im to priustit ali ovog manjeg zanimaju samo strojevi posto zivimo na selu on je non stop na traktoru ili kombajnu da moze i spavao bi u trktoru he he takav je i muz,pa sam mu za rodendan bila kupila traktor sa prikolicom da moze on sam vozit ali nece nista nego pravi traktor,tako da su njegove igracke alat od muza za popravljanje i traktori imamo ih tri tako da trci od jednog do drugog ovaj veci on je zaluden nogometom tako da on ima samo loptu,a kad ne mogu van imaju te gormite i benten pa se po cjeli dan igraju sa time i drago mi je da nisam bacila novac barem za to kao za traktor,.Vise sam ja zaludena tim igrackama nego moja djeca a to sve prepisujem jer ja u djetinjstvu nisam imala nista a i nisam smjela mastat o tome a kamoli trazit tako da sad zelim svojoj djeci pruzit sve u zivotu sta nisam imala ja, normalno da ih necu pretvorit u nezahvalnu i razmazenu djecu da me bude sran otic u trgovinu sa njima.Moja djeca nisu zahtjevna nista ne traze ljepo se zaigraju pa kad stignem i ja sa njima se zaigram.

  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    mi imamo frku! baka i djed, a tu je i prabaka koji kupuju redovito svakakve gluparije. Sada ih više ne dočekuje sa “dobar dan” nego sa: bakaaaa! šta si mi kupila? već sam pričala i sa njima i sa njim, ali nema efekta.. a nedaj Bože ih pustiti da ga povedu sa sobom… Muž i ja nismo u mogućnosti kupovati igračkice i sl osim za rođendan pa se  bojim da to neće dobro završiti po nas…radim sa njime na nematerijalnim vrijednostima i motiviram ga da izrađujemo igre od svakodnevnih predmeta no… Jurići isl. su glavni…

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • Avatar i.t.1.1.

    i.t.1.1.

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Sve dok mi djeca ne zlorabe igračke, kupujemo ih po zaslugama.

  • aadin_l

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Također, kao prethodni komentar - kupujemo igračke po zaslugama + ekstra igračkica za pod bor. Nedavno smo malom pokazali muller katalog s igračkama i rekli da izabere igračku koja mu se sviđa, s dvoznamenkastim brojem, odnosno cijenom! Svidjelo mu se to traženje igračka s 2 broja. Bit će dobar matematičar 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.