Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zirafa72

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Naime imala sam spontani u 8.mj ove godine, prva menstruacija je dosla 27.9 i prestala 3.10. 
    Sad mi menstruacija kasni vec 9 dana, bila sam kod ginića kaze da se nista jos ne vidi i da je stjenka zadebljana, sutra idem vaditi betu, ima li jos netko s takvim slucajem?
    Test sam radila i negativan je bio.. 

  • antiša

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdrav …izgubila sam bebu u 20.tom tjednu trudnice….(šok nemili)…imam dvoje djece koji sucrođeni carskim rezom…recite mi ima li tko slucno iskystvo i kad se može  ponovno krenuti na trudnocu…ginekolog kaze najmanje 3 mjeseca…strah me prozivljavati taj stres ponovo sli silno zelim djete.

  • antiša

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ivi27

    Cao. Evo i ja sa mojom pricom. Prosle godine u septembru sam imala spontani, trudnoca tek otkrivena kasnilo mi 5 dana. Nisam isla na kiretazu , samo se ocistilo sve. Posle toga uradila sam briseve ,i nadju mi ureaplazmu. Suprug i ja smo popili terapiju antibiotika, i sledeci bris nema ureaplazme. Od tada,evo vec 3 meseca aktivno radimo na bebi ali ne ostajem trudna. Kakva su vama iskustva ? Da li mislite da se ureplazma vratila pa da nam ona pravi problem? Plasim se da i ako ostanem trudna da mi ne izazove ponove spontani.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage zene, imam 21 godinu prosle godine u 3.mj imala sam spontani prva trudnoca 6.tj blizanci raðena mi je kiretaza. Nakon 3mj po preporuci gin. ponovno sam ostala trudna i opet spontani u 7tj trudnoce ovaj puta sve je otislo prirodno. Nakon toga sam obavila sve pretrage sve je bilo uredu no meðutim ja sam vjerovala da to nije samo tako da nesto postoji na moj zahtjev raðen mi je test na trombofiliju i ispostavilo se da sam pozitivna na Vfaktor gin. je rekla da odmah po sljedecoj trudnoci trebam doci cim saznam kako bi dobila inekcije heparina. E sada i prvu i drugu trudnocu sam relativno brzo ostala trudna 3 ciklusa i pozitivan test no meðutim od zadnjeg spontanog je proslo 5mj mi radimo na bebi pratim ovulaciju ovulacijskim testovima ali nista.. Dali je netko imao takvo iskustvo da mu je nakon spontanog trebalo duze vremena da zatrudni.. Jako sam nestrpljiva htjela bih ponovno biti trudna sto prije :) 

  • Melami

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nadam se da ste jos tu :)

    Ja sam imala spontani u 9 tj. Nisam isla na kiretaza, sve je otislo samo, tako je ustanovila doktorica posle prvog pregleda. Rekla mi je da mogu sacekati prvu menstuaciju  i kao odmah mozemo poceti radit ma trudnoci. Desilo se stvarno ne planirano, da sam danas uradila test i pozitivan je. Znaci bukvalno posle prve menstruacije nakon spontanog. Grozno se osjecam  , odnosno umirem od brige da li je sve uredu. Iskreno nisam ni spremna tako brzo na trudnocu. Eh radi se o tome, jos da sam i prehladjena i na to sve sam sinoc popila brufen 600. Jer nisam znala da sam trudna, kasnilo jeste  al  kontala sam d se ciklusi nisi jos uredovnoli , pri tom mi nikad ni nije bila redovno menstruacija. Molim vas cure, da li je iko imao isto iskustva , da li je na kraju sve bilo uredu. Hvala vam svima na odgovorimA…

  • MajaMarija1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Postovanje!

    Nazalost imala sam kiretazu prosle godine u 11 mjesecu ja i decko od tada pokusavamo na bebi medutim nista se ne desava imam lh i imala sam problema s funkcionalnim cistama koje odu kd dode menstruacija ,a sd neznam u cemu je problem dali hormoni ili nesto ovulaciju imam i nije mi jasno sd vjv je problem u meni molim za savjet sta da radim vec ludim i neznam kako da si pomognem strah me svega za nedaj Boze ….

    Hvalaa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.