krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • misica13

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage moje zene ,majke,kraljice..pomagajte..pocela sam krvariti u 5 tj. trudnoce.imam uzasne bolove..danas kada sam isla do toaleta primjetila sam da je iz mene izaslo kao komad dosta velik nalik na tanku kozu punu krvavih ugrosaka..dali vam je poznato i dali je moguce da je otisla posteljica.

    misica 17

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Misica,
    Moguce je da je krenuo spontani, pogotovo ako je nesto takvo izaslo.
    Odi odmah na hitnu gdje ce te pregledati i vidjeti da li T jos uvijek postoji.
    Sretno !

    [lilypie.com]

  • misica13

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ne znam sto je… dok. Kaze da je posteljica jos uvijek tu i da se jw pojavila zumanjcana vrecica ..znaci tr. Napreduje… inace imam jako neredovite mjesecnice ali ovakve ugroske jos nisam imala… doslovno krpe…krvave kugle .. strasni bolovi…  pijem utrogestane… ovo traje vec 3 dan i ne staje…

    misica 17

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Misica,
    Drzim fige da ipak bude sve ok.
    Na nista nazalost ne mozes utjecati trenutno,.primas terapiju i nadas se najboljem.

    [lilypie.com]

  • Avatar dancy

    dancy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ciao svima.Ja sam trenutno u 9 tjednu trudnoce.Prokrvarila sam u 5tjednu dosta jako svijetla krv a to je prestalo brzo te je uslijedilo tamno krvarenje sljedecih 5 dana,dobila sam Duphaston tablete.Trebala je biti blizanacka trudnoca,jedno je propalo,a jedno ostalo i srceko kuca od 7tjedna.Prokrvarila sam jako malo ne svijetle krvi prije tjedan dana i sve do sada mi se povremeno pojavi tamni iscjedak,ponekad sa nekim sluzavim ugruscima.Kod ginekologa sam to rekla ali predlozio je ne uvz jer su mi ga radili vec 4 puta pa za plod nije toliko pozeljno.Takodjer je rekao da ni jedno krvarenje nije dobro i normalno nikako me nije utjesio.Na kontrolu cu 6.02.  totalno sam nemirna i neznam sta da mislim,dali je netko imao neko slicno iskustvo i kako je proslo?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dancy,
    Ako postoji razlog krvarenja,.npr.hematom ili da je pukla neka zilica, onda najcesce prolazi bez ikakvih komplikacija,.pogotovo uz terapiju.
    Ne znam sto bi ti rekla.
    Iz osobnog iskustva znam da kod mene bilo kakvo krvarenje ili iscjedak nije dobro zavrsio.
    Ali puno cura ima oskudna krvarenja ili iscjedke u T i sve prodje sasvim ok.
    Ja bi na tvom mjestu mozda otisla na hitnu ili negdje kod privatnog, tek toliko da se smirim da je sve ok,.jer znam da je to psihicki koma i samo si pod jos vecim stresom radi toga sto te nije pregledao.
    Nazalost,.na nista ne mozes utjecati.
    Miruj i vjeruj da ce sve biti ok.
    Misli pozitivno,.ja ti drzim figeee da bude naravnoooo ,!!!
    Ali ako ce te to smiriti odi na pregled negdje.
    Sretno

    [lilypie.com]

  • Lukas

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo ja nova ovdje i odmah s problemom…dakle potvrdjena mi je trudnoca prosli petak 5 tjedana…3 mm i cuju se otkucaji…do sada je bilo sve ok medjutim jutros se budim i primjetim smedji iscjedak…bolova nema….e sad sljedeci termin kod ginekologa mi je u utorak 14.3. Da li da cekam taj termin ili da odmah idem kod doktora….lovi me panika jer mi je prva trudnoca nakon dugo dugo cekanja….da li je ko od vas imao slicna iskustva…hvala na odgovorima

  • Lukas

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    dancy

    Ciao svima.Ja sam trenutno u 9 tjednu trudnoce.Prokrvarila sam u 5tjednu dosta jako svijetla krv a to je prestalo brzo te je uslijedilo tamno krvarenje sljedecih 5 dana,dobila sam Duphaston tablete.Trebala je biti blizanacka trudnoca,jedno je propalo,a jedno ostalo i srceko kuca od 7tjedna.Prokrvarila sam jako malo ne svijetle krvi prije tjedan dana i sve do sada mi se povremeno pojavi tamni iscjedak,ponekad sa nekim sluzavim ugruscima.Kod ginekologa sam to rekla ali predlozio je ne uvz jer su mi ga radili vec 4 puta pa za plod nije toliko pozeljno.Takodjer je rekao da ni jedno krvarenje nije dobro i normalno nikako me nije utjesio.Na kontrolu cu 6.02. totalno sam nemirna i neznam sta da mislim,dali je netko imao neko slicno iskustvo i kako je proslo?


    Kako ti je prosla kontrola?

  • Elizabeth

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Lukas

    Pozdrav! Evo ja nova ovdje i odmah s problemom…dakle potvrdjena mi je trudnoca prosli petak 5 tjedana…3 mm i cuju se otkucaji…do sada je bilo sve ok medjutim jutros se budim i primjetim smedji iscjedak…bolova nema….e sad sljedeci termin kod ginekologa mi je u utorak 14.3. Da li da cekam taj termin ili da odmah idem kod doktora….lovi me panika jer mi je prva trudnoca nakon dugo dugo cekanja….da li je ko od vas imao slicna iskustva…hvala na odgovorima


    Meni se u 5. tjednu pojavila smeđa krv kao posljedica hematoma. Otišla sam kod ginekologa i dobila duphaston tablete. Ginekolog mi je rekao da dok god imam smeđe krvarenje da nema razloga za brigu. Svakako otiđi ginekologu, vjerovatno će ti preporučit neki progesteroski lijek kao i meni.

    [lilypie.com]

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Lukas

    Pozdrav! Evo ja nova ovdje i odmah s problemom…dakle potvrdjena mi je trudnoca prosli petak 5 tjedana…3 mm i cuju se otkucaji…do sada je bilo sve ok medjutim jutros se budim i primjetim smedji iscjedak…bolova nema….e sad sljedeci termin kod ginekologa mi je u utorak 14.3. Da li da cekam taj termin ili da odmah idem kod doktora….lovi me panika jer mi je prva trudnoca nakon dugo dugo cekanja….da li je ko od vas imao slicna iskustva…hvala na odgovorima


    Krvarenje ne mora uvijek biti los znak. Ja imam oba iskustva,nazalost. Jednom mi je stalo i sve super, a drugi put pocelo tako i nastavilo se s pravim krvarenjem. Idi odmah doktoru!!!! Sto prije!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.