Lazna menstruacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ljubika

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ljubika

  • Ljubika

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame i trudnice i sve koje to pokusavaju postati kao i ja😊zanima me dali se koja od vas susrela sa tzv laznom menstruacijom??po cemu ste primjetile da ste ipak trudne tj da je bila lazna??

    Ljubika

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Napravi test za T ako sumnjas da si trudna, ili izvadi beta hcg.
    Puno cura, ukljucujuci i mene je krvarilo prvih dana….ali to krvarenje je puno oskudnije, u manjoj kolicini i po trajanju svakako.

    [lilypie.com]

  • Ljubika

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Da hvala na odgovoru…planiram pricekati jos par dana pa cu onda napraviti test da vidim dali ce se pojaviti jos koji simptom…krvarila sam u vrijeme kad bi trebala dobiti menstruaciju trajalo je 3 dana ali puno oskudnije od moje uobicajene menstruacije…najvise sumnje mi bude grcevi kao da cu svaki cas dobiti koja se nastavila posle tog krvarenja i svakim danom je sve cesca i jaca…

    Ljubika

  • Tiolina

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    možda će post biti malo duži, ali da vam objasnim svoju situaciju.
    ovako suprug i ja smo u borbi za bebu već par godina, i prije cca 2 god smo bili na umjetnoj koja nažalost nije uspjela. Zbog lošeg i bolnog iskustva u bolnici odlučili smo pričekati sa slijedećim postupkom.
    naime inaće nemam redovite i menstruacije, te kada mi kasni mi nije ni čudno ni sumnjivo…do ovog mjeseca…
    kasnila je kao i svaki put prije, i onda se odjednom kao pojavila…bilo je samo blago roze krvi prilikom brisanja, i to je trajalo kao i normalna menstruacija (5 dana-svaki dan po kap ili dvije)…prije 2 dana je to završilo, no mene svaki dan sve više i više bole grudi (zapravo osjećaj je kao da su užarene i tople)…
    zanima me da li je netko imao nešto slično mome, i da je pritom bio plusić?

    hvala unaprijed svima na pomoći, i naravno svima želim plusiće :)

    P.S. u poned idem na pregled, pa čisto da znam dali da napravim ipak test :)))

  • Sanchika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo devojke,

    Prvi put sam na ovakvim stranicama i prvi put pisem

    Imam jednu nedoumicu i treba mi pomoc .

    Od kada znam za sebe menstruacija mi traje po 6 dana , a u poslednja 3 meseca samo 2 i treci dan braonkasti iscedak .. i imam grceve u stomaku i probada me i tako skroz neki cudan osecaj u donjem delu stomaka.

    prethodnu menstruaciju sam imala 4 oktobra a onda nezasticen odnos sa muzem 20 og Oktobra, dobila sam sam sledecu menstruaciju 1og novembra ali je jako kratko trajala samo 2 dana i onda braonkasti iscedak 1 dan .

    Sta to moze biti?
    Jel bih trebala posetiti ginekologa?

    Hvala unapred na odgovoru

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Sanchika znaci zadnja 3 mjeseca M ti cudno izgleda i traje
    svakako posjeti ginekologa i posavjetuj se sa njime -  a on će ti najbolje reći zašto je tako ;)
    sta god da je rijesivo je…sretno

  • omar2002

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    možda će post biti malo duži, ali da vam objasnim svoju situaciju. 
    ทางเข้า sbobet
    ___________________
    https://goo.gl/eWzYEC [goo.gl]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Tiolina

    Pozdrav cure,
    možda će post biti malo duži, ali da vam objasnim svoju situaciju.
    ovako suprug i ja smo u borbi za bebu već par godina, i prije cca 2 god smo bili na umjetnoj koja nažalost nije uspjela. Zbog lošeg i bolnog iskustva u bolnici odlučili smo pričekati sa slijedećim postupkom.
    naime inaće nemam redovite i menstruacije, te kada mi kasni mi nije ni čudno ni sumnjivo…do ovog mjeseca…
    kasnila je kao i svaki put prije, i onda se odjednom kao pojavila…bilo je samo blago roze krvi prilikom brisanja, i to je trajalo kao i normalna menstruacija (5 dana-svaki dan po kap ili dvije)…prije 2 dana je to završilo, no mene svaki dan sve više i više bole grudi (zapravo osjećaj je kao da su užarene i tople)…
    zanima me da li je netko imao nešto slično mome, i da je pritom bio plusić?

    hvala unaprijed svima na pomoći, i naravno svima želim plusiće :)

    P.S. u poned idem na pregled, pa čisto da znam dali da napravim ipak test :)))


    Tako i meni sada… Vec 4ti dan na ulosku par smeckastih kapi i to je to… Inace isto neredovite menstruacije, redovite su samo kad pijem duphastone.
    Kakav ti je test bio?

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Bok cure posto sam ovdje nova i zanima .e kako bi trebala izgledati lazna menstruacija,koliko traje i kako ju mogu prepoznati.
    L.p <3 zenama,majkama,kraljicama.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.