lažna mjesečnica?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Dugo vas čitam, ali sam se tek sada odličila registrirati
    Odmah se ispričavam na podužem postu

    Mjesečnice su mi godinama redovne, obilne i bolne. Ciklus mi je 30-32 dana. Zadnju sam dobila 11.03. , trajala je 6 dana + 4 dana prije smeđe-rozi iscjedak kao znak da će doći. Dečko i ja ne radimo na bebi, ali ako se desi nije problem, bit ćemo presretni.
    Sljedeću mjesečnicu sam trebala dobiti 10.4. (jučer), a ja sam je dobila 02.04. (23. dan ciklusa).
    Trajala je 4 dana.
    Prvi dan jako svjetla krv (jedan uložak je bio cijeli dan dovoljan)
    Drugi dan (isto kao i prvi)
    Treći dan (curilo bi dosta krvi dok bi mokrila, na ulosku samo malo)
    Četrvrti dan (skoro pa ništa, samo tamnosmeđi iscjedak na ulošku)
    Ne bi me ništa od toga čudilo da nisam primjetila da nema komadića endometrija i da nisam imala uobičajeni pms ( jako bolne i natečene grudi, prošarane plavim venama bar 7 dana prije mjesečnice i počnu me boliti odmah nakon završetka i bolove prije nego treba da dobijem)
    Zadnja dva dana imam osjećaj da mi je mjehur pun, kad ono svega 3 kapi..ne osjetim bol niti peckanje, a svako malo trčkaram na wc 
    test raditi neću jer mi je dva puta u prijašnjoj trudnoći pokazao krivo, a zvala sam ginekologicu i rekla je da pričekam sljedeći datum očekivane mjesečnice pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.
    Zanima me je li kome bilo ovako, a da je bila trudnoća u pitanju.
    Samo da napomenem, mama i sestra su obje u trudnoći imale prva 2 mjeseca krvarenja slična mjesečnici.
    Hvala svima

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Ista stvar se i meni desila, samo ja imam neredovite m, ali simptome koje imam sad nikad nisam imala..samo sam ja dva dana (7 i 8.4) krvarila al onak doslovno par kapi,danas vadila betu i nista. Tak da možda najbolje betu izvadit pa ces sve znati.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ja bi ti preporucila da ili napravis test ili vadia betu za svaki slucaj. Iako ako si dosta krvarila 3 dan vjerojatno nije u pitanju implatacijsko, tako da i ako jesi trudna ne bi bilo lose to saznas sto prije jer svako krvarenje u trudnoci treba pratiti. Al to znaš valjda s obzirom da je vec 1 trudnoca iza tebe. Moze se dogoditi ovakva menstruacija ranija slabijeg intenziteta i bez pms kad je anovulacijski ciklus. 

    [tickerfactory.com]

  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    cure, da javim, jučer sam saznala da sam trudna 8 tjedana!
    imala sam dvije “mjesečnice” i dva negativna testa, jedan čak 3 dana prije pregleda kod ginekologa! :))

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    andjelina9622

    cure, da javim, jučer sam saznala da sam trudna 8 tjedana!
    imala sam dvije “mjesečnice” i dva negativna testa, jedan čak 3 dana prije pregleda kod ginekologa! :))


    Jesili imala simtome ikakve u te dvi mjesecnice

  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    andjelina9622

    cure, da javim, jučer sam saznala da sam trudna 8 tjedana!
    imala sam dvije “mjesečnice” i dva negativna testa, jedan čak 3 dana prije pregleda kod ginekologa! :))

    Jesili imala simtome ikakve u te dvi mjesecnice


    inace bih prije mjesecnice dobila par pristica, bila bih naduta i imala sam tipicne menstrualne bolove…dok su ove dvije mjesečnice došle bez najave, nikakav pms…kad sam ih dobila imala sam jake bolove, a ova druga je bila jako obilna…pristice po licu sam dobila taman dan nakon sta su zavrsile umjesto prije i tri dana nakon zavrsetka te “mjesecnice” sam imala ucestalo mokrenje…također mi je mokraca imala snazan miris i jednu  vecer sam osjetila jako probadanje ispod lijevog rebra…grudi mi nisu bile bolne, samo malo napuhane i kad bi prokrvarila ispuhale bi se…da nisam isla na ultrazvuk (moguće da ću i ovaj mjesec krvariti), vjerojatno još mjesec, dva, tri, ne bi saznala da sam trudna :) nadam se da sam pomogla :)

  • micaa

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    andjelina9622

    Nova sreca

    andjelina9622

    cure, da javim, jučer sam saznala da sam trudna 8 tjedana!
    imala sam dvije “mjesečnice” i dva negativna testa, jedan čak 3 dana prije pregleda kod ginekologa! :))

    Jesili imala simtome ikakve u te dvi mjesecnice

    inace bih prije mjesecnice dobila par pristica, bila bih naduta i imala sam tipicne menstrualne bolove…dok su ove dvije mjesečnice došle bez najave, nikakav pms…kad sam ih dobila imala sam jake bolove, a ova druga je bila jako obilna…pristice po licu sam dobila taman dan nakon sta su zavrsile umjesto prije i tri dana nakon zavrsetka te “mjesecnice” sam imala ucestalo mokrenje…također mi je mokraca imala snazan miris i jednu vecer sam osjetila jako probadanje ispod lijevog rebra…grudi mi nisu bile bolne, samo malo napuhane i kad bi prokrvarila ispuhale bi se…da nisam isla na ultrazvuk (moguće da ću i ovaj mjesec krvariti), vjerojatno još mjesec, dva, tri, ne bi saznala da sam trudna :) nadam se da sam pomogla :)


    Da li ste imali jos kakve simptome trudnoce i da li vam je doktor na kraju dao neku terapiju?
    Lijep pozdrav

    👩26
    -3 biohemijske trudnoće
    5/2021
    7/2022
    4/2023
    6/2023 vanmaterična trudnoća

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.