Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Sanja...

    mrva2017


    Tebi je prosao termin?
    Sretno ti!!! Ako ces na carski budes me o svemu obavijestila….

    Termin prošao. Naravno sve ti napišem. Ja se nadam da cu uskoro sve znati i imati detaljnije informacije o nacinu poroda i kad ce biti.


    Drzi se!!!!   

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    donna83

    Mrva kad ideš ti u Petrovu?


    Tek 7.7. u 9 sati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    mrva2017

    donna83

    Mrva kad ideš ti u Petrovu?

    Tek 7.7. u 9 sati.

    Uh…ja mislila da ovaj petak ideš…

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    donna83

    mrva2017

    donna83

    Mrva kad ideš ti u Petrovu?

    Tek 7.7. u 9 sati.
    Uh…ja mislila da ovaj petak ideš…


    Ne… dr Z mi je rekao da se narucim kad se on vraca,;da nema potrebe ranije jer je trudnoca uredna. 

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Donna, ti ides ovaj petak? U TA?
    Ja sam u 9.30 narucena na uzv I ctg ali na odjel ne u trudnicku…to bu mi 38+5.
    Nadam se da ce me ovaj put I rucno pregledati da znam jel se kaj pomaklo s mrtve tocke ili sam zbetonirana…

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Donna, ti ides ovaj petak? U TA?
    Ja sam u 9.30 narucena na uzv I ctg ali na odjel ne u trudnicku…to bu mi 38+5.
    Nadam se da ce me ovaj put I rucno pregledati da znam jel se kaj pomaklo s mrtve tocke ili sam zbetonirana…


    Ja sam isto naručena u 9,30, ali u TA. Ako izdržim dotad. Sve mi nešto sumnjivo…taj iscjedak, pa jučer nisam pošteno mogla hodati od kauča do kuhinje koliko nisko me sve probadalo…al ne kontrakcije već lupanje bebe, mislim da se već toliko spustila da kao da će ispast 😱😊

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Donna, onda ti drzim fige da ti brzo krene 
    Moj me nogata sto na sat, ne mogu procjeniti je li se spustio, trbuh mi nisko od pocetka…
    Kao sto je blu jucer rekla, samo da ne prenesem 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hej Gala ma vec je proslo dva tjedna. Isla sam si doma srediti papire za porodiljnji GO je zavrsio. A naravno sve sam uzela sa sobom i zdravstvenu i trudnicku knjizicu. A onda nisam znala jel mogu to malo zakasnit jer sutra mi krece porodiljnji jel mogu preksutra odnjet dokumentaciju na hzzo. A doktorica otisla na go pa sam jucer trazila ko ju mjenja. Ugl totalno sam si to zakomplicirala a na kraju su mi rekli da mogu to jos dva tjedna rjesavat. A i ovi moji u firmi imaju jednu trudnicu svakih 5 godina jer imamo 10 zena na 130 ljudi pa niko nis ne zna…  

    [lilypie.com]

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Jao ja sam mislila da imam problema sa spavanjem, ali kad vidim u koliko sati vi pišete onda sam ja stvarno super.
    Kad sam ostala trudna planirala sam svakako ici na more, a muž niti cuti za to jer nam treba 10-12 sati do mora, a i prevelik je paničar. Sad kad se žalim da se ne mogu kretati i da me sve boli, samo mi napomene : A još si htjela i na more

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    O vidim da nitko ne moze spavat..svaku noc se budim u 2 i u pol 5-5, od 5 do nekih 7 sam obicno budna i onda uspijem jos sat vremena odspavat. Grozno! Valjda privikavanje na ono sto nas ceka ;)

    Obavila sam jucer zadnji pregled kod svoje ginekologice, moram jos samo krajem tjedna na bris. Malac je dosao na 2,60 kg. Sad se moram narucit u TA, jedino kaj me sad malo brine je sto moguce i ja da cu morat na carski zbog mioma. To si nekak nisam planirala, ali vidjet cemo sto kazu u bolnici. 

    Little G: jel ti se smirio iscjedak? Kakva je situacija?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.