Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    AnnaFit tako ce biti i meni zadnji puta me narucio 3.7, a to mi je vec tada pocetak 38 tjedna, i tek tada cu dobiti uputnicu za Petrovu za naruciti se a kako pricaju o guzvama vjerojatno ce mi dati termin tamo negdje u 8 mj 😂.Ali s druge strane mi je i drago jer kako su cure pisale ne radi im se ultrazvuk, i povrsno ih pregledaju a cekaju cijelo jutro, a ovaj moj sve napravi.
    Ja ne znam da li moja beba stuca, ili mozda stuca pa ja to ne primjecujem, malo glupo pitanje ali kako znate da stuca?

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Moja kad počne štucati ne prestaje barem 20 min, Najčešće štuca kad idem spavati i ništa  ne pomaže :(.

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    MalaRuzice, stucanje skuzim jer mi pulsira trbuh u pravilnim razmacima po par minuta, onako, lagano poskakuje…

  • prvidalmatinac

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Ja sutra ujutro idem u TA. Evo na prosloj mi povjesti bolesti mi pise da sam 38tt. Znaci sutra 39. Ticker ide krivo . Molim boga da me ostave.

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Meni se čini kao da prestane štucati kada malo prošetam po kući,  tj. ako ležim dok štuca da ustanem i tako par puta se sagnem,odem na wc, hodam po stepenicama i tak

    [lilypie.com]

  • tmr28

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    AnnaFit157

    Bokić drage klokanice i od srca čestitke svim novopečenim mamicama :) Nisam propustila ni jednu vašu rečenicu, ali se rijetko uključujem jer sam neorganizirana i niš ne stignem pa čak ni tipkat :/
    Uglavnom sutra mi je 38 tjedan i do prošlog tjedna sam još bila kod svog ginića koji je obavio i bris za streptokok i sve, trudnoća je super i sad samo čekamo. Poslao me tek u ovaj čet /pet koji dolazi na pregled u trudničku u sv. duh gdje planiram roditi međutim- NARUČIVANJE???
    Imam uputnicu, ali me jučer zbunila s nekim internet naručivanjem, tj zbunilo me to što ko zna kad ću tako dobiti termin, onak,iza poroda? :/ Imate li kakva uputstva, svaka pomoć je dobrodošla…..hvala cure od srca, PLEASE HELP :(


    Za trudnicku na sv duhu najbolje odmah zovi za termin…i nemoj se zacudit ak ti vele da dodjes u radjaonu na pregled jer dok sam ja radjala jedno 4-5 njih je doslo na pregled jer im je prevelka guzva pa ocito tak narucuju…

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ja vec cca  mj dana imam taj osjecaj da mi trne dio ispod rebara. I to najcesce s desne strane. Nisam neku.paznju pridavala tome al pretpostavljam da je neki refleks od odredjenog polozaja bebe ili sam njen udarac… 
    Ja jutros bila u TA u Vinogradskoj. I opet u cetv. Pa u nedj. Pa utorak… Provjeravaju plodnu vodu koja po malo nestaje… A od sljed.tjedna me smjestaju u bolnicu. Tad cu biti 38+…
    Mene je isto strah carskog… Em ta plodna voda, pa trombofilija, zatim taj steptokok u rodnici… Sve mi “zvuci” na carski… Ali naravno, zato i jesam u ruka lijecnika, kao i sve mi, da procijene nacin koji je u nasoj situaciji najbolji… 
    Bit ce to sve dobro… Jos malo i grlit cemo male struce 😉😇😊

  • prvidalmatinac

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Faustina

    Ja vec cca mj dana imam taj osjecaj da mi trne dio ispod rebara. I to najcesce s desne strane. Nisam neku.paznju pridavala tome al pretpostavljam da je neki refleks od odredjenog polozaja bebe ili sam njen udarac…
    Ja jutros bila u TA u Vinogradskoj. I opet u cetv. Pa u nedj. Pa utorak… Provjeravaju plodnu vodu koja po malo nestaje… A od sljed.tjedna me smjestaju u bolnicu. Tad cu biti 38+…
    Mene je isto strah carskog… Em ta plodna voda, pa trombofilija, zatim taj steptokok u rodnici… Sve mi “zvuci” na carski… Ali naravno, zato i jesam u ruka lijecnika, kao i sve mi, da procijene nacin koji je u nasoj situaciji najbolji…
    Bit ce to sve dobro… Jos malo i grlit cemo male struce 😉😇😊


    Imam i ja streptokok. Nisu bili prevec zabrinuti oko toga.

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    prvidalmatinac

    Faustina

    Ja vec cca mj dana imam taj osjecaj da mi trne dio ispod rebara. I to najcesce s desne strane. Nisam neku.paznju pridavala tome al pretpostavljam da je neki refleks od odredjenog polozaja bebe ili sam njen udarac…
    Ja jutros bila u TA u Vinogradskoj. I opet u cetv. Pa u nedj. Pa utorak… Provjeravaju plodnu vodu koja po malo nestaje… A od sljed.tjedna me smjestaju u bolnicu. Tad cu biti 38+…
    Mene je isto strah carskog… Em ta plodna voda, pa trombofilija, zatim taj steptokok u rodnici… Sve mi “zvuci” na carski… Ali naravno, zato i jesam u ruka lijecnika, kao i sve mi, da procijene nacin koji je u nasoj situaciji najbolji…
    Bit ce to sve dobro… Jos malo i grlit cemo male struce 😉😇😊

    Imam i ja streptokok. Nisu bili prevec zabrinuti oko toga.


    Imam ga I ja. Od pocetka trudnoce. Pila antibiotik al se opet vratio. Nitko se posebno ne uzrujava oko toga.

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    prvidalmatinac

    Faustina

    Ja vec cca mj dana imam taj osjecaj da mi trne dio ispod rebara. I to najcesce s desne strane. Nisam neku.paznju pridavala tome al pretpostavljam da je neki refleks od odredjenog polozaja bebe ili sam njen udarac…
    Ja jutros bila u TA u Vinogradskoj. I opet u cetv. Pa u nedj. Pa utorak… Provjeravaju plodnu vodu koja po malo nestaje… A od sljed.tjedna me smjestaju u bolnicu. Tad cu biti 38+…
    Mene je isto strah carskog… Em ta plodna voda, pa trombofilija, zatim taj steptokok u rodnici… Sve mi “zvuci” na carski… Ali naravno, zato i jesam u ruka lijecnika, kao i sve mi, da procijene nacin koji je u nasoj situaciji najbolji…
    Bit ce to sve dobro… Jos malo i grlit cemo male struce 😉😇😊

    Imam i ja streptokok. Nisu bili prevec zabrinuti oko toga.

    Imam ga I ja. Od pocetka trudnoce. Pila antibiotik al se opet vratio. Nitko se posebno ne uzrujava oko toga.


    Cure, ja sam ga vukla prije trudnoce godinu dana. Tek kada je muz popio antibiotik u vrijeme kad i ja, nestao je. Oni to vracaju! Tako da obavezno oni moraju uzet terapiju, inace nista od svega. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.