Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Taichi.St

    Taichi.St

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Evo da javim da sam jutros rodila,deset dana prije termina.Dobili smo djecaka,3470 g i 53 cm,nije bilo lako,al je bilo ekspresno.

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Taichi.St

    Evo da javim da sam jutros rodila,deset dana prije termina.Dobili smo djecaka,3470 g i 53 cm,nije bilo lako,al je bilo ekspresno.


    Čestitam!!!! Uživajte sad ti i maleni. 

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Cestitam!! Kako se zove bebac? :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Taichi.St

    Evo da javim da sam jutros rodila,deset dana prije termina.Dobili smo djecaka,3470 g i 53 cm,nije bilo lako,al je bilo ekspresno.


    Ooo cestitam cuvajte se :*

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Taichi.St

    Evo da javim da sam jutros rodila,deset dana prije termina.Dobili smo djecaka,3470 g i 53 cm,nije bilo lako,al je bilo ekspresno.


    Čestitam 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Taichi cestitaam…uzivajte!😊

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Nora-Fora:-)

    Baš mi je žao šta si se namucila tako…

    Ma šta,bolje pitanje šta nije…mene boli za popizdit oni tu seru govna popij tabletu i legni u krevet…sta ću se samo sooat tabletama
    Uglavnom nije problem u tom nego na njihovom odvratnim nastupu DAKLE ja idem na carski a sad mi gospođa sestra kaže da šta ja mislim da će mi doktor ispunjavat zelje…kakve jebene zelje?? Imam šećer tip 1,visokorizicna trudnoća i kroz nikakav stres više prolaziti neću … sjebali su me sa inekcijama još da me idu š porodom…jedva sam živu glavu izvukla prvi put samo zato jer je njima bilo teško za provjerit informaciju jel smijem il ne
    Točno sam znala da će sad opet biti sranje..
    Sutra ujutro na viziti ću odma pitat šta msle i gotovo jer mi je više dosta toga jebanja u glavu i radenja majmuna od mene…
    Dođem u petak u pol noći jer mi nije bilo dobro a one dobro ne pitaju pi koji kurac si došla
    Da baš bi išla u pol noći se vozit da vidim Rijeku

    Koji kreteni majko mila
    Baš sam 

      Ja sam do sad vodila trudnocu privatno pa sam se i ljutila malo na ginekologicu jer me 3 puta slala radit ogtt. Mislim meni su jos prije davnim dana rekli da imam neku fazu prije dijabetesa sto uz pcos i hiperandrogenemiju komplicira stvari. Naravno davila me i sa djetom i pazi sto jedes i bla bla ali nalazi su za sad svi bili daleko od zabrinjavajucih. Stovise puno bolji nego prije trudnoce. E sad sutra moram pokupit zadnji nalaz i na konzultacije kod dijabetologa. Beba nije prevelika nisam dobila puno kila pa me i zanima kaj ce mi u utorak reci u TA u petrovoj. Ja bi svakako htjela izbjec carski a i cekanje poroda u bolnici. 
    Sto se tice ljekova ja sam bila na sioforu (metarmorfinu) prva 3 mjeseca a poslije toga nis. Ne moram dobit inekcije kortikosteroida za bebina pluca jer sam zatvorena a i docekale smo skoro termin pa vise nije potrebno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    uf, nema me dva Dana kad ono 4 nove bebe 😍 😃 cestitam svima.
    blu I taichi kakvo je stanje u st rodilistu? 😁

    [lilypie.com]

  • MaryT

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    manuela

    uf, nema me dva Dana kad ono 4 nove bebe 😍 😃 cestitam svima.
    blu I taichi kakvo je stanje u st rodilistu? 😁


    I mene zanima kakvo je stanje?? Blizu je termin…

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Nove mamice od srca vam cestitam na bebicamaja sam imala goste oa me nije bilo ovaj tjedan .. Stomak mi se spusta sinoc je jos jedan prst .. Znaci vec se 3prsta spustio.. Dole osjecam neke pripreme i lagane menstruane bolove.. Malenog isto osjetim kako se gnjezdi, nije vise ljena beba..moj najveci problem je veliko oticanje nogu i hrkanje muza -.-izluduje me.. I ja bi se pridruzila klubu pelina inace ga bas volim hehe … Joj valentina bas mi ke zao sto te toliko maltretiraju :( …

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.