Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Nora-Fora:-)

    Ja imam 183 i 70 kila
    Mala sad ima 2 kg i još nešto a isto su mi rekli da će bit debelo i veliko zbog šećera a to uopće nije istina…tako da ne mora značit….

    Ja sam danas cijeli dan u bolovima a do doktora na razgovor još nisam došla,ne znam šta čeka…

    Ma mene nije strah jednostavno želim da se to sve riješio jer su me psihički i fizički iscrpili…nemijte me krivo shvatit al ja ne mislim umrijet zato što želim imat dijete ko šta je njihova teorija da prvo bebu stavljaju u prvi plan…

    Imam osjećaj koda sam luda i koda sam u Vrapču


    Ma nemoj si to sve uzimat k srcu… Njima si ti samo broj.. A cijeli odnos prema tebi ovisi kak se oni osjecaju taj dan. Ti fino vodi svoju politiku i  smireno se razgovaraj i sve pitaj i objasni zasto bi ti na carski i zasto se bojis itd. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    I opet ne znam namjestit lillypie,moze pomoc tko zna?


    Eto taman sam htjela ti odgovoriti ali vidim da si uspjela. I kak je prosao porod prvi mjesec i to sve skupa?

    [lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Ej curke sto mislite o nošenju steznika nakon carskog?

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Sanja...

    Ej curke sto mislite o nošenju steznika nakon carskog?


    Prvi put nisan imala steznik dok san bila u bolnici jer su mi tek zadnji dan kad su me pustali doma digli savove pa me nekako bilo strah, al zato kad san dosla doma dan iza namontirala ga odmah…tako cu i sad ako Bog da..

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    LlamaFace cestitam!
    Nora Fora ma ne sekiraj se toliko, bit će sve ok :) nego zasto ti tvoj ginic ili dijabetolog ili tko već ne da napismeno da moras na cr, a ne da ih ti moras molit?
    Ja danas obavila uzv, beba procjenjena na 2300 grama.. Kaze doktorica da ce me pojest jer sam ja sitna XD

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Cure, meni je danas nešto sjelo na račun. Ali manje od punog iznosa komplikacija. Ja sam od 20.6. otvorila porodiljni. Sad me zanima je li to onda sada sjeo npr dio za porodiljni, a dio od komplikacija čekam npr. sutra? Je li netko već dobio tako 2 različite uplate ili da se sutra uputim u HZZO? 

    [lilypie.com]

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    LittleG

    Cure, meni je danas nešto sjelo na račun. Ali manje od punog iznosa komplikacija. Ja sam od 20.6. otvorila porodiljni. Sad me zanima je li to onda sada sjeo npr dio za porodiljni, a dio od komplikacija čekam npr. sutra? Je li netko već dobio tako 2 različite uplate ili da se sutra uputim u HZZO?


    Po meni da..jer danas su krenuli porodiljni a sutra komplikacije…meni komplikacije jos nisu sjele..

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Meni piše uplata od HZZO danas. Tko uplaćuje rodiljni? Ministarstvo socijalne skrbi ili?

    [lilypie.com]

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Ne znam..al vidi..ode pise sutra…pricekaj do sutra da vidis oce li sjest ostatak..meni nista nije sjelo..
    http://www.mfin.hr/hr/izvrsenje-proracuna [mfin.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Komlikacije jos nisu sjele…mozda si dobila dio porodiljnog,a sutra dio komplikacija.

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.