Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Little G odvojeno nam uplacuju komplikacije i porodiljni tak da je vjerojatno porodiljni sjeo jer on ide prije. Bas cu sada ici pogledat jel i meni sjelo :) meni je s istim datumom otvoren porodiljni.

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Da, porodiljni je uplacen..al meni i pise da je rodiljni dopust.

    [lilypie.com]

  • Avatar Taichi.St

    Taichi.St

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    manuela

    uf, nema me dva Dana kad ono 4 nove bebe 😍 😃 cestitam svima.
    blu I taichi kakvo je stanje u st rodilistu? 😁


    Ja sam malo je rec odusevljena,sva cast svima od reda.Doslovno od cistacice preko sestara i babica do doktora.Rodiliste je super,po dvi zene u sobi,kupatilo,komfor,mir..prozor se moze otvorit i rolete imaju tako da uopce nije vruce.Jedino cega nedostaje je wc papir jer ga trebas vise nego u uobicajenim situacijama,al realno paket wc papira je 30 kn i to si svak moze kupit da bude komodan.Svega ostalog ima..spiza je ok,al ono najbitnije je da je osoblje,a tu isticem babice i sestre bilo genijalno.Ponesi si vodu u radaonu i mobitel,to ti stoji pored tebe cilo vrime,torbu stavis na stolic jedan,pratnja je uz tebe..nakon poroda dva sata si u radaoni s bebom uz sebe i pratnjom.Nakon toga ako je sve ok ides s bebom na odjel,pratnja te doprati u sobu i to je to.Posjete su svaki dan,idu jedna po jedna osoba u sobu.Ako te sta zanima pitaj

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Mene mozete maknuti s liste 😀
    Danas u 14:20 rodio se Noa tezak 3500 i dugacak 50.
    Rodila sam u Petrovoj i moji dojmovi za sada su u redu, da se ne ureknem.
    Trudovi su mi poceli u 1 u noci, s tim da sam oko 12 legla, i onda sam do 4 kao spavala mada sam se stalno dizala.U 4 sam pocela mjeriti trudove i bili su svakih 8 min, ali meni je to bilo skroz cudno zato sto me boljelo samo kao menstrualni bolovi, a leda ne, i toliko o tome da se beba smiri prije poroda moj je dan prije i danas imao tulum a ovih 9 mj. je bio dosta miran.
    Sada sam se stvarno raspisala 😁
    Oko pola pet se muz probudio nakon 50 dizanja.I kazem mu ja mislim da imam trudove ali nisam sigurna.I onda sam negdje do 5 mjerila i pocelo na svakih 5 min.I onda za zg.  u petrovu smo dosli 15 do 7.Pregledali me i spojili na ctg, 2 prsta sam bila otvorena.

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Do 10 smo setali po hodniku da se ocistim.Onda smo usli u box, i prvo sam rekla da necu epiduralnu, i onda su mi oko 11 dali drip i to je postalo nepodnosljivo.U 12 me doktor Zlopasa dosao pitati zasto necu sta volim da me boli 😂.Pa sam se predomislila i dobro da jesam jer bi u suprotnom odapela.Sam izgon je bolio i to jako ali da nisam imala epiduralnu mislim da nebi mogla.Popucala nisam uopce tako da nemam savova.U radaoni su svi bili ok i ljubazni.Trazila sam i loptu za pilates i dobila ali nakon dripa nije imala nikakvog smisla ili mozda je jer sam radila cucnjeve na njoj i za pola sata sam se skroz otvorila, i trudove sam imala svaku minutu.Sobe su ciste kao i wc papira ima i sredstava za dezinfekciju svega.

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Hvala Summerchild…. Jesi spremna polako…šta ima kod tebe?

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    Do 10 smo setali po hodniku da se ocistim.Onda smo usli u box, i prvo sam rekla da necu epiduralnu, i onda su mi oko 11 dali drip i to je postalo nepodnosljivo.U 12 me doktor Zlopasa dosao pitati zasto necu sta volim da me boli 😂.Pa sam se predomislila i dobro da jesam jer bi u suprotnom odapela.Sam izgon je bolio i to jako ali da nisam imala epiduralnu mislim da nebi mogla.Popucala nisam uopce tako da nemam savova.U radaoni su svi bili ok i ljubazni.Trazila sam i loptu za pilates i dobila ali nakon dripa nije imala nikakvog smisla ili mozda je jer sam radila cucnjeve na njoj i za pola sata sam se skroz otvorila, i trudove sam imala svaku minutu.Sobe su ciste kao i wc papira ima i sredstava za dezinfekciju svega.

    Čestitam i pusa Noi

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Cestitam na bebici puno pusa. Bravo mama! 
    Nasmijala si me s ovim sto volis da te boli. 

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Mala Ruzica cestitam!! Ljubi Nou!

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    LittleG

    Hvala Summerchild…. Jesi spremna polako…šta ima kod tebe?


    Evo jesam, cekam u petak prvi pregled u bolnici i s obzirom da sad tri tjedna nisam bila na pregledu ne mogu docekat. Imam feeling da se malac krenuo spustat, trbuh mi je svakim danom sve nize. Torba je spremna, kolica kupljena, prematalica, u srijedu idemo po kindac i to je to. Oblekicu i stvarcice za prvu ruku sam kupila, ali zbilja malo. Sama sebi branim :)
    Kak si ti? Jesi ti spremna? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.