Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Jel ta uplata odiljnji dopust ima veze s bankom u kojoj uplacuju. Tipa ja sam u rba i meni nis nije sjelo?

    [lilypie.com]

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Sundi

    LlamaFace

    I opet ne znam namjestit lillypie,moze pomoc tko zna?

    Eto taman sam htjela ti odgovoriti ali vidim da si uspjela. I kak je prosao porod prvi mjesec i to sve skupa?


    Proslo je,to je najbitnije 😅 dosla sam na redovan pregled u ta skoro 5cm otvorena i pristala na indukciju.e,tu je sve otislo u pm;otisla sam u radjaonu u 9 ujutro a zavrsila na carskom u pola 8 navecer, tak da je sve do poroda (za vrijeme kojeg nisam bila svjesna) bio epic fail.poslije poroda smo prosli dvije upale sisa,razbijanje kvrga,mastitis,uroinfekt i sad smo napokon na konju.sumo sumarum,netko mi je tu na forumu bio savjetovao da cekam prirodu da odradi svoje i ne induciram porod i moram priznat da mi to nije bila najpametnija odluka u zivotu 😎

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sundi

    Jel ta uplata odiljnji dopust ima veze s bankom u kojoj uplacuju. Tipa ja sam u rba i meni nis nije sjelo?


    Moguce..ja sam u pbz

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Valentina koji ginekolog te je pregledavao,  traži drugoga  i drugo mišljenje ja bi tako u svakom slučaju…  Pink ide smijes li ti šetati izaći van iz bolnice..  Se rijesila situacija sa smještajem nakon ronjenja bebice?..  Mala ruzice cestitke na bebacu i brzi oporavak vam zelim .. Joj mene počela danas hvatati i nervoza i lagana panika i strah,  najradije bi preskočila porodaj..  Stomak mi se vidno spustio i sve vise se spusta,  menstrualni bolovi su prisutni pogotovo prvi dio dana… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    LittleG meni je danas doslo 600kn mislim da bi ostatak trebao do 20tog…  Šteta izgleda da sam pala na naknadu za ne zaposlene  

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Cure meni pukao vodenjak, čekamo do ujutro trudove…ako ne ide gel. Ležim u bolnici.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj terminuso  odmah i mene hvata panika.. Nadam se da ce i inače prirodno i brzo zelim svu sreću :D..  Probajte potaknuti malo setnjom

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Curim kao iz bačve… Ne mogu hodati 

    [lilypie.com]

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Little G ,sretno,javi se kad stignes. Eto da cujem da je nekome porod poceo sa pucanjem vodenjaka. Jel tebi ovo prvo dijete?

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Mala ruzice,cestitam😊. I moj ce biti Noa. Samo sto idem u Vinogradsku.
    Kako stojite s tlakom? Meni na pregledu uvijek bude visi 130/140 sa 80/0, a kod kuce normalan. Veceras izmjerim 145/95, pa sam se uplasila. Istina,kod svekrve sam,a tu se uvijek oko necega zivciram😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.