Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Karmen_29

    Karmen_29

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cure koje su rodile, cestitke na bebicama! 😍😊

    Da vas pitam, znate li kojeg Viktora i ima li nadimak? Svidja nam se to ime, ali nas je strah da ce ga zvati Viki…

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Malo me sada hvataju trudovi, kao menstruacija samo puno jače i ide u leđa. Voda još curi stavila sam si pelene. Da. Prva beba je 

    [lilypie.com]

  • Avatar Karmen_29

    Karmen_29

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Sretno, LittleG, samo hrabro i bit ce sve dobro! 

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Hvala bila sam baš nadobudna i.hrabra ali sad me malo popušta hrabrost 

    [lilypie.com]

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Little G,znaci krenulo je. Super,samo neka ide prirodno. Kad zagusti,probaj se sjetiti disanja,ja sam se bila pogubila u toj boli,pa sam potpuno zaboravila na disanje,a hrpa mi je zena rekla da im je to bas pomoglo. Nadam se da ces to odraditi brzinski,samo misli na to koliko te ogromna sreca ceka uskoro😊. Nema nista ljepse od toga😊.
    Mene veceras ubija zgaravica,pomaze samo uspravan polozaj,ne znam kak cu spavati😞

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    LittleG  uz tebe smo probajte se maksimalno opustiti možete vi to uskoro ces maziti svoju bebicu…  Uh puno Noa je moj ce biti Noa ili Ivanovo već pola godine se selimo sa jednog na drugo ime 

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Za sada svakih 6 min 

    [lilypie.com]

  • Avatar malelu

    malelu

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    LittleG

    Cure, meni je danas nešto sjelo na račun. Ali manje od punog iznosa komplikacija. Ja sam od 20.6. otvorila porodiljni. Sad me zanima je li to onda sada sjeo npr dio za porodiljni, a dio od komplikacija čekam npr. sutra? Je li netko već dobio tako 2 različite uplate ili da se sutra uputim u HZZO?


    Prvo sjeo rodiljni, sutra bi trebale komplikacije… I meni je isto kao i tebi sjelo… Ne brini, stići će…

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mala Ruzica cestitam! Uhvatili ste cool datum
    littleG sretno! Jel sam samo ja budna sad? Zgaravica ubija, digla se jest i na wc i sad zujim

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Sundi

    LlamaFace

    I opet ne znam namjestit lillypie,moze pomoc tko zna?

    Eto taman sam htjela ti odgovoriti ali vidim da si uspjela. I kak je prosao porod prvi mjesec i to sve skupa?

    Proslo je,to je najbitnije 😅 dosla sam na redovan pregled u ta skoro 5cm otvorena i pristala na indukciju.e,tu je sve otislo u pm;otisla sam u radjaonu u 9 ujutro a zavrsila na carskom u pola 8 navecer, tak da je sve do poroda (za vrijeme kojeg nisam bila svjesna) bio epic fail.poslije poroda smo prosli dvije upale sisa,razbijanje kvrga,mastitis,uroinfekt i sad smo napokon na konju.sumo sumarum,netko mi je tu na forumu bio savjetovao da cekam prirodu da odradi svoje i ne induciram porod i moram priznat da mi to nije bila najpametnija odluka u zivotu 😎


    Huh veselo. Ajde sad je to sve iza tebe . Puno pusa. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.