Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Naravno dekice ne. Ne bi nis ostalo od toga. XD
    Valentina ima sto novog. 

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Ok, ide danas nova tura pranja na 60, na 90 me strah prati bodice, hlacice i sl u boji..planiram i ja sve ispeglat s obje strane. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ja sam isto mislila prati na visokim temperaturama…prvo sam temeljito oprala vesmasinu itd…onda pogledas etikete i skuzis da se malo toga pere cak i na 60…e onda razgovaras s mamama koje se nasmiju na tvoju ideju pranja robice odvojene od tvojih stvari,poseban prasak,ocat,kasnije zaflekane bodice spricaju tekucinama da mrlje odu i to je to.Nekak sam se vodila time da ne pretjerujem…koristim prasak i omeksivac+dodatno ispiranje i sve ispeglam s unutarnje strane.

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    summerchild

    Ok, ide danas nova tura pranja na 60, na 90 me strah prati bodice, hlacice i sl u boji..planiram i ja sve ispeglat s obje strane.


    U biti bodici, kapice i tetre su bitni u toj prici jer idu djetetu na golu kozu. Bar su tak mene ucili… ovo ostalo bas i ne…

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Rozaa

    Ja sam isto mislila prati na visokim temperaturama…prvo sam temeljito oprala vesmasinu itd…onda pogledas etikete i skuzis da se malo toga pere cak i na 60…e onda razgovaras s mamama koje se nasmiju na tvoju ideju pranja robice odvojene od tvojih stvari,poseban prasak,ocat,kasnije zaflekane bodice spricaju tekucinama da mrlje odu i to je to.Nekak sam se vodila time da ne pretjerujem…koristim prasak i omeksivac+dodatno ispiranje i sve ispeglam s unutarnje strane.


    Ma i ja se slazem s njima. To vjerojatno budem s prvim djetetom i to zato kaj imam mamu u penziji koja mi pegla XD. A i vidjet cu ak bude mala imala osjetljivu kozu onda cu nastavit ak ne onda zasto trosit vrijeme…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Nema niš.. jučer mi je očitavalo trudove

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Rozaa

    Ja sam isto mislila prati na visokim temperaturama…prvo sam temeljito oprala vesmasinu itd…onda pogledas etikete i skuzis da se malo toga pere cak i na 60…e onda razgovaras s mamama koje se nasmiju na tvoju ideju pranja robice odvojene od tvojih stvari,poseban prasak,ocat,kasnije zaflekane bodice spricaju tekucinama da mrlje odu i to je to.Nekak sam se vodila time da ne pretjerujem…koristim prasak i omeksivac+dodatno ispiranje i sve ispeglam s unutarnje strane.


    Ma ja sam isto prvo vesmasinu stavila na program samopranja, dezinficira ju na 95 stupnjeva. Na tom programu sam umjesto praska stavila sodu i ocat umjesto omeksivaca. Prije par mjeseci sam otkrila taj program za samopranje i vesmasina stvarno bolje opere, kamenac mi se skupi u gumi i samo ga pokupim. Ves je meksi i puno bolje mirisi. 

    Sad sam ponovno malo citala oko pranja djecje odjece i mislim da na ponovno pranje idu tetrice i bodici. Ostalo ne. Zapravo ekipa pise da je dovoljno na 40 stupnjeva jer i prasak dezinficira. Naravno sto razlicitih misljenja. 

    Vecina mojih frendica uopce ne pegla tu obleku za djecu, ja cu vidjet kasnije, ali sad svakako planiram (ionak imam vremena). 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Sundi

    Rozaa

    Ja sam isto mislila prati na visokim temperaturama…prvo sam temeljito oprala vesmasinu itd…onda pogledas etikete i skuzis da se malo toga pere cak i na 60…e onda razgovaras s mamama koje se nasmiju na tvoju ideju pranja robice odvojene od tvojih stvari,poseban prasak,ocat,kasnije zaflekane bodice spricaju tekucinama da mrlje odu i to je to.Nekak sam se vodila time da ne pretjerujem…koristim prasak i omeksivac+dodatno ispiranje i sve ispeglam s unutarnje strane.

    Ma i ja se slazem s njima. To vjerojatno budem s prvim djetetom i to zato kaj imam mamu u penziji koja mi pegla XD. A i vidjet cu ak bude mala imala osjetljivu kozu onda cu nastavit ak ne onda zasto trosit vrijeme…


    Ja inace doma cistim sa octom-sodom i cajevcem i taj sam LIK ali imam dvije male necakinje i kad se prva rodila stalno sam sogorici predlagala alternativu za pranje oblekice,ciscenje al onda skuzis da nemres sve kaj si zamislio,ne stignes a i u svemu ima kemikalija i svakakvih sranja(krenuvsi od pelena)pa onda mi je to ok ak mi je bas nacin zivota takav-organska kozmetika i hrana itd…Al kuzim …i ja bi tako u pocetku da nisam prosla sve s necakinjama😉a to kaj velis ak bu beba osjetljiva onda bum nekaj mjenjala

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Mala Ruzice cestitam :-)
    LittleG ti si rodila 100% javi nam se da se ne brinemo :-)
    svima ostalima pozic :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Eto mene iz TA. Ja ocekivala bog zna kakav pregled. Kad ono uloziva za prst, djete se cuje sa sondom, ctg mi jos nisu radili, na uzv narucili me 28.7. I opet trudnicka 1.8. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.