Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Bambi34

    Mici kakva je situacija?
    Gala, Anjaaa???
    Sundi blage ti se…ja sam danas ko grom ahahahhaa lijepo steznik i udri ahahhaha setam ko velika :-) cak sam krevet im.pospremila ahahahhaha
    Receno mi je da mogu trazit 5ti dan da me se pusti pa za 2dn doc dizat savove…odlicno..sve samo da podjem kuci svojoj :-)

    Bambi, ne junaci se i odmaraj sta vise viruj mi.Ja sam se isto tako osjecala ko grom i pocela redit kucu kad sam dosla iz bolnice pa za 6 dana zavrsila na hitnu.Treba se pripazit barem dva tjedna

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    blu5

    Bambi34

    Mici kakva je situacija?
    Gala, Anjaaa???
    Sundi blage ti se…ja sam danas ko grom ahahahhaa lijepo steznik i udri ahahhaha setam ko velika :-) cak sam krevet im.pospremila ahahahhaha
    Receno mi je da mogu trazit 5ti dan da me se pusti pa za 2dn doc dizat savove…odlicno..sve samo da podjem kuci svojoj :-)
    Bambi, ne junaci se i odmaraj sta vise viruj mi.Ja sam se isto tako osjecala ko grom i pocela redit kucu kad sam dosla iz bolnice pa za 6 dana zavrsila na hitnu.Treba se pripazit barem dva tjedna


    Da slazem se meni je sve ok ali kad mala krene dojit ko da kontrakcije osjecam…

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Gala je rodila jucer navecer. Javit ce se. 

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Opa i Gala nam je rodila :)
    Bambi, slazem se sa Blu ne junaci se.. Znamo mi da si ti ko grom hahah ali ipak ti odmaraj, ipak je to operacija. Jel sikio maleni? :)
    Mici zar i ti? Dobro sam ja rekla da cu zadnja rodit.. 39+1danas i nis se ne događa

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Evo da malo osvježim tablicu:) koga još treba micat ako koja zna? Pretpostavljam da su cure s početka popisa već rodile

    TERMINI:
    1. MaryT 02.08.2017 SPLIT
    2. trudnica82017 8.8.2017. PETROVA
    3. dana22 8.8.2017.
    4. Kiara19 17.8.2017.
    6. Moja bebica 19.08.2017. SV.DUH PETAR
    8. Renata Renchy 21.08.2017. SPLIT
    9. Rozaa 24.8.2017. MERKUR
    10. Marlon 25.8.2017. PETROVA
    11. Tena1203 25.8.2017.
    12. Anjaaa 26.8.2017. RIJEKA
    13.Matie89 4.9.2017.
    14. mici_0555 4.9.2017.
    15. Petra178 10.9.2017.
    16. nina0607 15.9.2017.
     

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Sta je to sa smajlićima sad?? O boze..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ja jos cekam 😣

    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Gala čestitam! Kod mene ništa novo. Smirila se, čak i odspavala malo i ništa…
    Izgleda da ipak neće danas.

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Kiara nam je tu, sta je s prve tri ne znam.. Ako ima netko sposobniji od mene da uredu tablicu, slobodno
    nemam pojma sta se desilo sa smajlićima

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mojabebica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    I ja sam još tu😀 danas bila na pregledu i ništa se ne dešava, za dva dana opet na kontrolu u TA …  Curke kako ste mi vi?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.