Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Odlicno, drago mi je da lijepo napreduje! Puse Isadori
    Jeste jos smjestene u onoj kuci? Dragi nasao posao mozda? Nadam se da vam je dobro di god da jeste

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Drage moje trudnice ja u vise navrata pišem poruku,  i nesta me omete..  Novim mamama cestitam na bebacima  
    Pinkice bas mi drago da si se javila dugo te nije bilo,  ma znali smo da ce cura biti super…  Joj briga oko djeteta je maciji kašalj, a sise su druga prica…  Ja cijele dane vodim borbu sa tim..  Želim vam ugodne zadnje dane trudnoce..  Bas sam u cudi da smo stigli do ovog stadija,  a cinilo se tako daleko..  Šaljem vam svima puse..  Čitam vas ali slabije stignem pisati.. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..ja kao padobranac s Jesenskih beba…cestitam vam svima na bebicama😘😘
    Pitanjce: jel ima moja od vas da je rodila u Sisku??

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Sanjchi pozdrav! Mozda bolje da pitas na temi ljetne mame\bebe 2017 jer vecina cura koje su rodile su se tamo preselile.
    Tena nam nije javila kako je prosao cr.. Rozaa kak si ti? Kiara, moja bebica jel se desava sta?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Kod mene nista novo. Otvorena sam prst vec vise tjedan dana 😐 

    [lilypie.com]

  • Mojabebica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Ja bila danas na pregledu, opet malo pročačkali 😀 ništa se i dalje ne dešava😑

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ne daju se hahah! Imate neki dobar recept za ljuto, zacinjeno jelo? i jeste pripremile pelin? Ja se jos neckam jer im ne bi voljela doc pripita u rađaonu haha, a i male kolicine alkohola me osamute

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mojabebica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Moj mali je stvarno tvrdoglav,neće van😀 svaki drugi dan idem na pregled, važina mi izgleda ko minsko polje😂😂😂😂 kod mene u kvartu ovaj tjedan nema tople vode, pa se moram ići tuširati kod sveki😬😡😵😵😵😵

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ja sam od ljutog dobila samo zgaravicu 😀 a za pelin se isto bojim da nebi smrdila u radaoni. Ali mm i ja smo se dogovorili da cemo to putem na benzinkoj kupiti, jedan za mene jedan za njega 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure…kod mene isto ništa novo, 2x me hvatali lažnjaci, krvarenje od pregleda napokon prestalo, al sutra sam opet u TA pa ćemo vidjet šta kažu. Sve mi jako brzo prolazi, i dalje nisam svjesna da bi mogla brzo rodit…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.