Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    cestitam gala! :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Gala cestitam!




    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Gala cestitam ☺ zasto si isla na inducirani?

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Sundi

    Hej zene kak ide. Evo mi smo doma. Dojimo se dojimo i dojimo. Imam ravne bradavice pa imam cjeli cirkus kolorado od masiranja do izdajalice..


    Sundi probajte Tommee Tippee nastavke za dojenje. Odlični su. Mada kod mene ništa nije pomoglo, proizvodnja ispod minimuma… I nažalost ipak smo prešli na AM. No, Borna je zadovoljan i napreduje školski. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Little G,kako se ti nosis sa svime? Koliko se sjecam,cini mi se da si se razisla s partnerom,i da si sama kroz trudnocu isla..




    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Da Maslačak u pravu si… Što da kažem, Borna i ja uživamo zajedno. Divni moj mali dječačić. Iskreno, ima i trenutaka sa puno suza. Emocionalno sam prilično uzburkano. Partner mi nedostaje jer ga još volim, sa druge strane ne mogu mu oprostiti to što radi, a to je da ni ne pita za sina. Zapravo, oprostila sam mu, ali ne mogu zaboraviti. Onda opet znam zaplakati baš zbog malenoga. Zaslužuje radost ovog svijeta, a mama plače zbog kretena. Pitam se onda kakva sam ja to mama… I tako u krug. Mislim da me dobro oprao baby blues. Možda zbog toga na neki način ni dojenje nije išlo. Ne znam, ne dam se… Zbog svog malog centra svijeta. 

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    LittleG drzi se! Borna je sretan sto ima takvu mamu! Zelim ti od srca da nađes partnera koji ce cijenit i volit tebe i malenog kako zasluzujete

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Hvala Anjaaa i mi tebi želimo brz porod sa što manje muke 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    LittleG

    Da Maslačak u pravu si… Što da kažem, Borna i ja uživamo zajedno. Divni moj mali dječačić. Iskreno, ima i trenutaka sa puno suza. Emocionalno sam prilično uzburkano. Partner mi nedostaje jer ga još volim, sa druge strane ne mogu mu oprostiti to što radi, a to je da ni ne pita za sina. Zapravo, oprostila sam mu, ali ne mogu zaboraviti. Onda opet znam zaplakati baš zbog malenoga. Zaslužuje radost ovog svijeta, a mama plače zbog kretena. Pitam se onda kakva sam ja to mama… I tako u krug. Mislim da me dobro oprao baby blues. Možda zbog toga na neki način ni dojenje nije išlo. Ne znam, ne dam se… Zbog svog malog centra svijeta.


    Nece ti bit nikakva utjeha,ali zbilja si sretna da si se rijesila budale,znam da je to tesko cut s obzirom da ga jos volis…al kako i sama kazes takve stvari se ne zaboravljaju. Ja sam uvjerena da tvoj borna ima najbolju mamu..koja ce mu i tatu nadomjestit..a isto tako da ce i doci netko tko ce i tebi bit potpora.. 
    Glupo je rec..al vrijeme zbilja lijeci sve-znam iz iskustva..7 gos veze,zarucena,svadba dogovorena i zarucnik prekine na Badnjak samnom! Pustila sam si neko vrijeme da odzalujem..odplacem..pa malo da se izdivljam..i nepunih 2 god nakon tog ja u braku s prekrasnim muskarcem..evo 2 dijete vec…
    Stvari se dogadjaju s razlogom..i nakraju se posloze najbolje kako trebaju!
    Iskreno ja ti se divim!
    Ako ti bilo sto zatreba,moj mail ti je maja1985mb@gmail.com




    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Maslačak divna si..  Hvala na potpori, puno znači

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.