Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Matie89

    Ugolina

    Matie89

    Anjaaa

    Cure kakvo je danas stanje kod vas? Ja imam kontrakcije kroz cijeli dan, sad sve cesce. Tu i tamo bude neka dosta jaka. Mjenjam polozaje ali ne prestaje. Nisam sigurna da su pravi trudovi jer mi se cine preslabi. Nastavit cu pratit pa cemo vidit

    Mozda nesto lagano pocinje :)
    Kod mene nikakvih novosti, stomak mi se cesto zgrci, po neki put zaboli nisko, ali to je to. Sutra imam pregled kod ginekologa pa cu vidjeti stanje.
    Mici kod tebe ista?

    Gala, zvuci da je vama super :) sretno s dojenjem I ragadama, citala sam da nastaju najcesce zbog pogresnog hvata, nadam se da ce biti bolje s vremenom.

    Oooo sestro po riganju,dogurala ti i do kraja!!! Svu srecu ti zelim u nadolazecem porodu i da uzivas u svojoj bebolinici 😘

    Hahaha, da smo bar sestre po necem ljepsem :D jesam, na kraju sam, hvala na lijepim zeljama :) nadam se da vama ide dobro I da je sjecanje na riganje zakopano duboko duboko

    😂😂😂 pa nije bas,ne mislim tak skoro na drugo upravo zbog toga..jer ako mi opet bude tak,onda ce mi prvo dijete ispastat,a to nikako ne zelim..ide nam super, imam savrseno dijete…i vec krecemo u jaslice 😥😥😥😭😭😭

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala Tamara :) kako si ti, jesu zarasli savovi?
    Matie ja cu ti pravit drustvo, neces bit sama :)
    Mici nam se ne javlja, da nije rodila?
    Ja imam trudove i dalje, ctg ih ocitava ali su uglavnom slabi. Dobila inekciju spasmexa da to potakne ili prekine.. I opet nema promjene haha.. Bas me zeza, niti da krene ni da stane

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Anjaa kakvo je stanje danas? :)

    [lilypie.com]

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Tu sam :-) vidim ja da vi ne zelite da se ova tema zakljuca ;-) amoooooo odradite to pa da se prebacimo na drugu temu :-) Anjaaaa danas je lijep dan za rodit :-) nije vrucina ma bas taman…ajd drzim fige :-)

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Jutros otvorena 3 prsta, sluzni cep ispao i dobila trudove, ali ovi su drukciji kao menstrualni bolovi i jace boli. Sad bih valjda trebala bit u akciji da to potaknem a mene neka pospanost uhvatila haha! Ako ne krene samo danas onda smo dogovorili inducirani sutra u 6 ujutro. Ja se nadam da ce ovo krenut danas samo :)
    Bambi falis nam tu :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Curke evo da javim…18.08.stigla je nasa djevojcica 52duga4kg teska.
    Porod jako tezak…primila sam poslije i transfuziju…savovi bole,nemrem sjediti a ni nanasati nasu bebolinu pa se ponekad osijecam kao mljekara.Muz pomaze maksimalno.Ugl.uzivamo u nasem malom cudu…puse i cestitke svima koje su u meduvremenu rodile,a one koje trebaju roditi sretno.

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Inace vec s par puta pocela pisati vam da sam rodila…ne znam je li poslano ili ne…nis sve stigla citati😉

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Rozaa čestitam!!! Anja držim fige da danas to odradiš prirodno i što brže!
    Kod mene sve po starom, vidjet ću ako ne krene do četvrtka kad sam u TA šta će oni reć…
    Možda se moja curka požurila jer sam bila preaktivna a od kad su mi rekli da bi trebala ranije i da sam otvorena večinom ležim i radim po kuči…pa joj se sad nejde nigjde… Trbuh mi je jako tvrd..sve drugo isto..lažnjaci prije spavanja, bolovi dole…

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Roza cestitam!
    Anjaaa,navijam za to da krene samo danas!
    Mici,mozda i ti do cetvrtka rodis!
    Jel nam jos ko ostao?




    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Rozaa cestitam! Zelim ti brz oporavak :)
    Ja sam se nasetala oko bolnice, penjala stepenicama i jos me ceka topli tus. Ako sve to ne potakne trudove onda nista nece haha, bas sam se potrudila, mrtva sam umorna! Cijelo vrijeme osjecam menstrualnu bol i pokoji trud, ali nikako da ti trudovi krenu cesce. Jedva cekam sutra, ne mogu vise..
    Jesu nam jos samo Matie i Mici ostale ako sam dobro pratila? :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.