Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • elen0807

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Maslacak, znam da to moje ima dosta negativnih stvari ali ne bojim se ja samog kinderbeta u smislu da beba moze ispast ili nesto tako vec sam citala i cula puno prica pa me strah ostavit tako bebu u kreveticu i otic recimo nesto napravit do kuhinje itd i ne vidit bebu jer kazem cula sam puno prica da bebe tako male “zaborave” disat itd .. e sad.. ili cu ga nosat ili sjedit pored krevetica i buljit u njega.. ne znam.. znam da je to sve u pocetku tako i da cu kasnije vjerovatno bit puno sigurna u sebe i bebu al eto..
    i da, ovaj plavi mi je preeee zakon


    nasmijala sam se na ovo,,zaborave disat,, .. - iz razloga isto mojih paranoja :D brijem da cu ga ostavit na 5 min samo kad je dragi doma s uvijetom da bulji u njega cijelo vrijeme :D

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ja valjda nisam taj tip koji panicari..pa nemogu to shvatit..a i bebe ce vam preko dana najvise spavat u kolicima pokraj vas..u pocetku samo spavaju,jedu,kakaju..tako da ti je bolje po mom misljenju sparkirat kolica u kuhinju i svako malo skicnut bebu..nego ju nosat. Mi smo viper dobili. Ja odusevljena…kaad je mala porasla..stavila viper na kuhinjski stol,ona lijepo gleda nene dok kuham,vesela,ja vesela sto nemoram stalno trcat iz dnevne u spavacu..uglavnom uzivale obje.




    [lilypie.com]

  • elen0807

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    nije to panicarenje,vec strah koji mi je razuman nakon skoro 10 god pokusavanja  ;)

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Kad smo vec kod disanja bebe… iskusnije cure,da li bebe stavljati na bok ili na leda? cula sam drugacija misljenja pa sam zbunjena… kako ste vi svoje stavljale dok su spavale? 
    Maslacak,obozavam bodice s natpisima…gdje si ih uzela?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Bok curke!
    U vezi pranja, ja cu koristiti Ariel ali manju dozu, a dio i sodu bikarbonu. Omekšivač Beču koristiti jer sam i sama alergična na parfeme u omeksivacima…mekoću postižem sa susilicom. Peglati isto necu nego cu svu robicu  metnuti u sušilicu na baby program da se od vrućine dezinficira i da omekša i da se ujedno “odzgužva”. 
    Mi smo sad u petak na late night shoppingu kupili kinderbet i madrac, hrvatski proizvod, na snizenju sve skupa za 1300kn. Sekica mi je kupila kadicu, onu veću, spužve za kadicu na kojima beba lezi i jastuk za dojenje.
    U vezi položaja spavanja mislim da cu taj jastuk za dojenje koristiti kao potporanj jer mislim da je bebu najbolje staviti spavati na bok.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    mrva2017

    Kad smo vec kod disanja bebe… iskusnije cure,da li bebe stavljati na bok ili na leda? cula sam drugacija misljenja pa sam zbunjena… kako ste vi svoje stavljale dok su spavale?
    Maslacak,obozavam bodice s natpisima…gdje si ih uzela?


    Nije stvar u disanju!Sta ako bljucne i lezi na ledjima?Sve ce otici u grlo,moze se ,ne daj Boze nikome,ugusit!Zato ih se stavlja na bok!☺

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Pandice,nemoj zamjerit,ali ako puno nosas bebicu samo ces ju naucit na ruke i sebi napravit medvedju uslugu!Vjeruj mi,to sam s prvim prosla!S drugim sam se opametila!Bila sam pored nje i pjevala joj,pricala….ili jednostavno bila blizu nje!Naravno,kad ce imati grceve ili temp ili nesto slicno ,nosit ces ju,ali s razlogom!Za prvi Bozic svekar je nosio malog cijeeeeeeli dan!Drugi dan su se svi pokupili doma,a ja ostala s bebom od dva mjesrca koja je plakala cim sam ju spustila!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Joj,zaboravih!Obavila samo rucni pregled,uzv ne valja!Dobila uputnicu za Sv Duh pa cu se sutra narucit!A kile?Ajoooooj……Dobila 3 u mjesec dana!A najbolje od svega sto sam pazila sta jedem!Imam 93!Kaze dok-ako ne natuces 100,nemoj mi ni dolazit!Ha ha….Jedino sto je dobro u svemu tome je da se to ne kuzi na meni!Imam samo ogroman trbuh i sise!I dosla sam do zakljucka da to nemres kontrolirat-svaki organizam je drugaciji!Za mjesec dana idem jos kod njega i onda u TA!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Cure kako se vi osjećate ovih dana? Ja se jučer i danas malo preforsirala. U petak bila na kontroli, čula da je sve ok, posteljica sprijeda, pa si dala malo gasa. A danas imam čudo nekih bolova dolje u stomaku, pa u kukovima,pa krsta što babe kažu, sve me probada i presjeca. Bilo je i sexa sa dragim. I eto sad se brinem da više nije sve ok.Bebica se mrducka iako danas malo manje nego prije koji dan. Nisam se još tako osjećala. Ali dobro nisam nikad ni bila trudna,a i do sada sam dosta mirovala. A valjda mi.ni godine ne idu u prilog, jer sam bliže 40. nego 30. Šta mislite jel bez veze paničarim? 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    LittleG ako si bila na kontroli i sve je ok, onda ne brini.Kako i sama kazes, preforsirala si se,pa samo malo uspori i bit ce i redu. Sto se tice nosenja bebe, ni ka to ne bi savjetovala, jer su mi ledja stvarno od toga otisla sa prvom bebom.Da, lako je 3.5 kg, a.posli?Iako, ni 3.5 kg nije lako kad nosis cili dan.Rekla ti je Maslacak, ako je panika, u kolica bebu kraj sebe u kuhinju ili do god da jesi i to je to!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.