Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Elen razumijemo se :D
    mamika ne zamjeram i potpuno razumijem to sve i znam i sama da nije dobro sto tako razmisljam ali ono..prva trudnoca, ja mlada, sve moguce me plasi. Iako vjerujem da ce to sve s vremenom doci na svoje i da cu se brzo opustit :)
    E cure, citam danas nesto po internetu i naidem na clanak koji me toootalno zbunio. Zene na nekom forumu su komentirale dojenje prvih dana nakon poroda ono dok su u bolnici jos i to sve i sad citam i kazu kako bebu treba odmah nakon rodenja stavljat na ciku sto vise tokom dana jer mlijeku treba par dana da nadode?! Par dana? Pa od cega ce beba zivit onda tih par dana dok mlijeko ne dode? Cime cu je hranit? Totalno me zbunilo to.. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Ja sam negdje čitala da je bebin želudac po rođenju cca 2 ml, a za 2 tj veličine jajeta. Tamo piše da je taman dovoljno mlijeka koliko nam organizam proizvodi u početku. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja svugdje citam da je najsigurnije da beba spava na ledjima:
    https://klokanica.24sata.hr/beba/zdravlje-i-njega/koji-je-najsigurniji-polozaj-za-spavanje-bebe-3361 [klokanica.24sata.hr]

    https://klokanica.24sata.hr/beba/zdravlje-i-njega/vazno-kako-sprijeciti-smrt-u-kolijevci-2326 [klokanica.24sata.hr]


  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Slazem se s mamikom i maslackom..meni je isto prva trudnoca i naravno da imam nekih strahova,al necu sigurno 0-24 nosit bebaca nego kad su grcevi,temperatura itd..ja sam isto citala da je najbolje da beba spava na ledima,neki kazu na boku, a neki da su svoje bebe stavljali na trbuh cim je pupak otpao..pa sad ti znaj sto je najsigurnije..
    Pandice prvo ti curi kolostrum i to je najvaznije za imunitet bebe,a onda krene curit mlijeko..tako sam ja ucila prije 4-5god u skoli haha,a i kako kaze LittleG imaju jakoo mali zeludac tako da ne brini nece bebac bit gladan 😊

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Joj,ne znam bas,procitala sam ovo za spavanje za ledjima i skepticna sam prema tome!Svoju cu ipak stavljati na bok,naravno,dok se sama ne pocne okretati!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Netko je bio spominjao viper!To sam imala sa malom,ali…Bili smo na 5-om katu bez lifta,kolica sam ostavljala u spremist u prizemlju i tad mi je dobro dosao!Stavljala sam ju na kuhinjski stol,van na terasu,na kutnu u tome-zato da vidi malo oko sebe!A sad imamo lift tako da ce biti u kolicima!Na terasi,do stola dok jedemo,u boravku dok smo svi zajedno,u kuhinji dok kuham-da mi je blizu….Ako i zaspi u njima,nek zaspi!Samo premjestim kolica u spavacu da spava u miru!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Tak i ja…na bok…a podboltat cu ga s jastukom za dojenje. I mene pritisak dolje lovi, trbuh mi je isto sve veci i na trenutke bude tvrd kao kamen, jedna od cura je isto tako nesto slično napisala. Bebač mi stalno gura guzu prema van tak da me često onak pomalo neugodno zategne u trbuhu. A dobro, i ja se forsiram, danas sam pjeske landrala 3,5 sata…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Meni je spavaća odmah do kuhinje 😊 tak da kad malecki bude spavao u kindaću, imat cu ga non-stop na oku… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar m@m@

    m@m@

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Jutro cure…dugo dugoo dugoooo vas nisam mogla pratiti…nadam se da me opet primate u grupu ;-)
    Termin se priblizava…ja sam jako jako nervozna…iako mi je to trece…sad sam napunila 29.tj ❤

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Morala sam s vama podijeliti ovu moju mrvu koja se nogom češka po čelu 😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.