Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Bože kolika slika…! Ilimi ne želi poslati ili šalje full HD! 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Jutro:-)
    ja sam svoje držala na boku, to mi je nekako logičnije, i pazila da kod svakog spavanja to bude drugi bok radi glavice. Svakako, s obzirom na njihovo konstantno bljuckanje, to mi se čini pametnije i sada ću isto tako napraviti. Kad se počne vrtit i okretat, neka spava kako želi.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Tak i ja…na bok…a podboltat cu ga s jastukom za dojenje. I mene pritisak dolje lovi, trbuh mi je isto sve veci i na trenutke bude tvrd kao kamen, jedna od cura je isto tako nesto slično napisala. Bebač mi stalno gura guzu prema van tak da me često onak pomalo neugodno zategne u trbuhu. A dobro, i ja se forsiram, danas sam pjeske landrala 3,5 sata…


    Ja sam jucer toliko hodala,ali morala sam!A nakon toga….Bole ledja,prepone,ligamenti…..I jos dok sam bila u pokretu pritisak u donjem dijelu pa me beba udarala!Jedva sam cekala da sve obavim pa da sjednem!Je li i tebi tako bilo?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    elen0807

    nije to panicarenje,vec strah koji mi je razuman nakon skoro 10 god pokusavanja ;)


    To je stvarno uspjeh, čestitke od srca. U takvim situacijama viper je super. Kao što je već netko rekao staviš na stol, kuhaš ručak i gledaš, pričaš i gugućeš bebi a može u tome i spavat a ti ju imaš na oku :D 

    Moj je mali spavao na leđima i nije htio nikako na bok, a nama je pedijatrica rekla da je ona protiv onih bočnih jastuka i rukavica na rukama, jer dijete vježba motoriku i postaje svjesno sebe. Prvih ne znam koliko (čini mi se 3 mj) je htio samo na leđa, onda je spavao na boku, a sad kombinirano na boku ili na trbuhu. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Uf, ja sam možda isto paranoična. Slijediti ću ove neke upute što se tiče sigurnosti: beba neće imati jastuke, igračke, ogradice, pokrivače u kinderbetu (osim ako ga ne povijem u njega) i spavati će na leđima. Tako će biti na početku, a kasnije bumo vidjeli. 

    https://www.nichd.nih.gov/sts/about/Pages/mythsfacts.aspx [nichd.nih.gov]


    Meni je sutra pregled. Baš me zanima koliko sam se zdebljala po njihovoj vagi. Po mojoj je 1 kila, ali mislim da će po njihovoj biti nešto više. 


  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Meni je isto sutra pregled Lagertha:-)Kad je tebi? Meni u 9.30h.Ja sam se isto udebljala po mojoj vagi 1kg, vidit ćemo sutra

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    blu5

    Meni je isto sutra pregled Lagertha:-)Kad je tebi? Meni u 9.30h.Ja sam se isto udebljala po mojoj vagi 1kg, vidit ćemo sutra


    Blu, meni je u 7  i moj je zadnji pregled bio prije 2 i pol tjedna!
    E da, jučer sam ipak kupila one tajice u Decahtlonu što je Ofnice reklamirala. Samo s uskim nogavicama (ne volim široke iako bi možda bile zgodne ako mi gležnjevi počnu naticati). Stvarno su super, udobnije su od ovih običnih koje ja imam. Uzela sam medium i vidjela sam da na Jankomiru imaju svakakvih brojeva i oblika. Imali su i medium s širokim nogavicama. Mislim da ću uzeti još jedne tri frtaljke po 70 kn.


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Dona83 slikica je pre pre kjutac.. 
    Ja sma imala puno vise teorija o stavljanju djece spavati  prije necaka. Mi smo ga znali dosta cesto cuvati dok je bio ispod 3 mjeseca jer su mu je tata bolestan i ugl da ne duljim tuzna prica…
    Nije spavao.. Uopce.. Spavao je na rukama ako hodas po stepenicama, skaces na pilates lopti, pleses s njim. Sve je to lijepo kad to radis jedna ili dva dana u tjednu.. Ali sister mi je bila ko zombi, jos je dobila mastitis, koji su jojs punktirali i dlai joj antibiotike, pa je porod bio tezak mali je imao 4 kg i 800 g. Šepala je 6 mjeseci.. Ugl. nosit cu djete jer se slazem da djete raste na rukama, ali nositi sam 24 sata na dan djete koje nakon 3 mjeseca udvostruci svoju tezinu i jos mu drzati glavicu je lavovlji posao.. Pa ono ako moze malo bit u kolicima dok spava ili kimacu bit cu joj definitinvo zahvalna…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Donna slika je preslatka 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.