Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ides kaj sam nepismena. Oprostite na postu ispred. Steta kaj nema mogucnost editiranja. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Sundi

    Hej zenske kolica su cam zakon! Ja se samo nadam da ce se moja beba htjet vozit u kolicima :) jer moj necak nije htio ni prismrdit.. Malo smonga razmazili..
    Inace ejr tko od Vas kupio ili planira kupit ili vidio badic za trudnice. Di toga ima?


    Ja sam kupila jednodijelni u decahtlonu. Nije bio jako skup.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Lagertha mozda rodiš bas sutra, tocno na termin kao Koskica! 😍


    Joj to bi bilo super, ali neću se unaprijed radovati. Možda su samo Bh kontrakcije. Bumo vidi! Poželite mi sreću da jesu!!


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Tj. Da nisu  već da su pravi trudovi


  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Gala koja kolica ti imas?
    Evo ja sam iz Mullera/Dma uzela jos dva paketica jednokratnih trljacica za dane kad ga necemo kjupati da ga prebrisemo vodom, 2 mala jastucica s kosticama da probamo s time ako bude imao grcice, djecje stapice za uha i jos tako nekih sitnica, ali mislim da cemo najbolje nauciti u hodu i da cemo same skuziti kak nam je najjednostavnije. uzet cu jos nosni aspirator i nesto za njegu bebinih usta..


    Peg Perego Uno, točna ova

    https://pegperegounostrollerreviews.files.wordpress.com/2012/10/peg-perego-uno-stroller-reviews.jpg [pegperegounostrollerreviews.files.wordpress.com]

    Našla sam ih povoljno na njuškalu pa smo ih zgrabili bez previše istraživanja. Pročitala sam neka iskustva na 2-3 mjesta i uzela. Ma poslužit će svrsi, ali kad mali poraste pa ga stavim da gleda prema van a ne prema meni, moglo bi biti zeznuto.

    Gdje si našla te jastučiće sa košticama? 
    Koliko sam skužila, svi preporučuju te aspiratora koji idu na usisavač. Ne znam kako to funkcionira, djeluje mi kao SF :D


    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Lagertha, mogao bi i tvoj malac biti točan! :) Jeste se dogovorili za ime ili je još beba? :)


    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lahertha Opisi malo kak te zateze…Da procjenim jesu BH ili pravi…Ha ha…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Lagertha sretno. Cekamo slijedece javljanje ☺

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ja sam danas odlucila oprati zadnju masinu za malca…posteljina i tako to…iii masina mi je skoro napravila razmjestaj po kupaoni. Prosetala je. Mislila sam da ce razbiti zidove kad je krenula skakati. Tako da sad vec proucavam masine. Jeeeej novi trosak.
    Vec je par puta krenula u setnju, ali ovo danas. Uzas.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Kolica su savrsena!psic je prepresladak😊Lagertha, moglo bi to bit to!Prati i javljaj koliko budes mogla.Ajme mi smo ovde ka neka familija, stalno gledam jel kome sta krenilo, ka da mi doslivno clan obitelji rađa😊Proletit ce nam ovo vrime za sekund, sve cemo odjednom pricat o dojenju, pelenama kremam za guzu😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.