Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila dvodijelni kostim😊Najnormalniji ka i obicno.Zastiti stomak ne ici na sunce u one najgore ure i to je to.Tako sam i s prvo dvoje i stvarno mislim da nije dobro imat jednodijelni kostim osim ako ga se odmah ne promijeni po kupanju. 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Inace, mi se u Splitu kupamo tj moja se dica kupaju, ja se jos niasm usudila, tj. nisam imala kupaci😊Danas sam ga kupila sutra akcija 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    blu5

    Inace, mi se u Splitu kupamo tj moja se dica kupaju, ja se jos niasm usudila, tj. nisam imala kupaci😊Danas sam ga kupila sutra akcija 😊


    Joj Blu, ja bi kod tebe! Imam kupaci!
    Lagertha javljaj novosti!




    [lilypie.com]

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    E da,vidjela sam za Kozmo:) Ja sam u toweru ulovila par paketa pelena,kaf je bilo -30, na -50 nije bilo bas nista!!!jedna duda za 13 kn :) 
    Ja imam tetre iz beba centra,mislila sam jos par eventualno ako su tako jeftine,ali niti necu onda !
    Budem vidjela u hodu!:) 
    Tamara kada je tebi termin? 
    Sta su ti jastucici s kosticama? 

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    A sto se tice kupaceg,ja se isto kupam i suncam u dvodjelnom,samo pazim da neidem bas u podne na sunce i to je to !U 8-10 i to je to od nas :) 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu
    Gala, muller, ti jastučići s košticama trešnje, griju se u mikrovalnoj 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Pisale smo prije za jastučiće…zagriju se u mikrovalnoj i stavljaju bebi na trbuh kod grčeva, a mogu i na cice kao topli oblozi da krene mlijeko u kombinaciji s masažom 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    mamika3

    MalaRuzica

    Jao Valentina, kolica su super, moja su ruzna i ja sam htjela slicna ali smo se pozurili i sad imamo velika i ruzna 😣, ali ajde bar nisu bila puno i kupili smo nosiljku pa ce kolica vjerojatno sluziti samo za setnju po ulici jer ionako tesko stanu u auto.

    Zasto kazes ruzna?Jer su velika?

    Ma velika su i boja je crveno krem, to smo uzeli preko njuskala, pisalo je da nisu koristena i nisu ali je nosiljka bila i onda sam ja to sve lijepo stavila u masinu na 30% i crvena je pustila boju po bijeloj postavi i sada je to rozo 😣 a mi cekamo decka.To je stariji chicco model sa tri kotaca 3 u 1.Definitivno su kvalitetna, ali ova su puno lijepsa, samo ne znam kakve su kvalitete.
     

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Pisale smo prije za jastučiće…zagriju se u mikrovalnoj i stavljaju bebi na trbuh kod grčeva, a mogu i na cice kao topli oblozi da krene mlijeko u kombinaciji s masažom


    Sory nisam vidjela!Danas sam se ukljucila.
    hvala :)

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagerha držim fige…mene danas dolje probada i pika, ali mislim da je to zato jer sam čistila i peglala kao luđakinja jer me primila pomisao da ce me sutra ostaviti, tak da ostavim sve u redu. Mislim da je ipak tvoj red, ne bi bilo u redu da ti ukradem datum.
    Ja sutra u 10 moram doktoru u dežurstvo, a rekao mi je da ga potražim u rađaoni 🙊🤣 tak da ziher sutra nosim torbu. Opet na ctg i uzv, natacem se vodom i jabučnim sokom i brojim pokrete bebe…bebač je aktivan, reagira na muziku pa mu puštam piano instrumentale. Tako da bih ja pričekala jos par dana…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.