Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    MalaRuzice, svaki put kad pijem vodu, ono 2-3dcl na eks, sjetim se tebe i tvojih 8 litara. Joooj ti se ne moraš ni navikavati na buđenje po noci, kad ionak ideš na wc svako malo…meni je buđenje zbog wc-a tlaka, ali zbog bebe mi nece biti problem.
    Mamika ja ne bum isla nazalost, jedino mozda u ponedjeljak budem isla u city, ako jos budem u komadu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    mamika3

    Malaruzica Bas ti lijepo izgleda trbuh u toj haljini!I ja sam zedna po noci,ali popijem samo par gutljaja!Dignem se jedamput!Probaj tako!Mogu i vise naravno,al mi je muka onda dizati se na wc!


    Popijem ja par gutljaja i vratim se u krevet i onda ne mogu zaspati.Pa se ponovno dignem popijem cijelu kriglu i onda mirno spavam iducih sat vremena 😂

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ofnice buduci da se sada dizem i po noci piti vodu popijem i 12 litara, buduci da nama gradski vodovod nije pitak nosim iz bunara od susjede svaki dan dvije flase od 7 litara.Plus ono sto popijem kada nekud idem.Definitivno pretjerujem.

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Gala Ovakav cu kupit.mozda moze i na usisavac, ne znam, ali se moze i ovako koristit kao na slici.ja sam se prvo grozila su s jedne strane mamina usta a s druge bebin nos pun kojecega ali mi je prijatelhica uzivo pokazala kako se koristi i da je izmedu spuzvica i da nema apsolutno nikakve sanse da nesto prode kroz cijev sto ne bi smjelo.potpuno je siguran jer pritisak ne moze biti velik.takoder se lako pere i odrzava a kosta oko 80kn.. vidjela sam kod nas u Mülleru.
    Mislim da se oko kolica ne moras brinuti jer ce malcima kad porastu sve biti zanimljivije od nas tako da nece biti problema s voznjom nadam se.
    Ofnice dobro da si me sjetila da jastucici mogu i na prsa kod dojenja.ali ja sam uzela neka drukcija pakiranja, bas su mali jastucici ali su dobro punjeni.

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    mamika3

    Meni vrag nije dao mira pa sam kupila kutiju adaptiranog!Kad sam davnih dana dosla doma sa sinom muz je isao u dezurnu ljekarnu u tri ujutro pa da ne mora opet😂


    😂 a svi kazu da to nikako da ces tako pokleknuti i odustati od dojenja.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    mamika3

    Meni vrag nije dao mira pa sam kupila kutiju adaptiranog!Kad sam davnih dana dosla doma sa sinom muz je isao u dezurnu ljekarnu u tri ujutro pa da ne mora opet😂

    😂 a svi kazu da to nikako da ces tako pokleknuti i odustati od dojenja.


    A znam,svjesna sam toga…Al kad se sjetim te boli u bradavicama pa visesatno vristanje bebe….Dodje mi da odem po jos jednu kutiju…😂😂😂Sala!Ne budem,ako ce me i bolit probat cu izgurat nekako!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha se ne javlja….Mozda su ipak pravi trudovi!Jedva cekam jutro!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Lagertha jesi jos u komadu ili imamo novi bebu???Jooooj!!!!!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu
    Ja ću više poludit..ciuelu noć me grcevi u nogama love i to me malo nego baš jako (inače me tako zna kad nosim balerinke al jučer sam imala sandale ne znam jel od toga)
    I još naravno moj pas,posto je stalno po kući onda spava na krevetu. Ja na rubu kreveta a on lijepo na mom mjestu i glava na jastuku  grrrr 
    Ovako on odmara di god dođemo hahaha ali ova prva  slika e to je spava je NA MOM KREVETU!!! :-O
  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Weee,možda stigne  jedna bebica danas!! Ajmo Lagerthaaa*!!!!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.