Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Lagertha, mislimo na tebe i držimo palčeve! :)
    Bilo bi preludo da su naše ljetne bebe ovako točne. 
    Aaaa sad ću stalno škicati klokanicu!
    Valentina, hihi i moj kod staraca ima taj prinčevski tretman. Moja mama se zna probuditi totalno zbijena o zid a on posred kreveta toootalnooo se raširio i nikom nije jasno kako može zauzeti toliko mjesta mali pas.
    Ja danas i sutra čuvam psa od frendice. Ona i zaručnik putuju, a mi ćemo uživati. Baš se radujem.
    Budem i ja uzela te jastučiće sa košticama. Poslužit će ili meni ili malom, a možda i oboma. 
    Sad sam maznula veliki sendvič nakon 5 dana zdravih doručaka. Tješim se da vikend i da smo zaslužili. :P Dok nema tate tj. mačke, miševi kolo vode. 


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Na kraju gospodin legne meni iznad glave i svoju glavu stavi na moju i onda hrce!! Ma ludnica hahaha

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ništa ipak  mislila sam da možda jesu jer me zatezalo iz križa prvo na naprijed. Malo je i boljelo, trajalo je 10-20 sekundi i ponovilo se par puta s pauzom između. Onda sam se otusirala i zaspala ko top. 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Lagertha dugi je dan! Pa tek je 8 sati! Samo Cekaj i budi spremna, i zdepiliraj se jos danas, za svaki slučaj. Ja sam jucer pod tušem, bas me zanima sta ce mi danas reci, ali nadam se da idem doma iza pregleda. Seka mi stiže veceras! A sutra moramo na obe dugo najavljivane palačinke!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ma meni je termin po zadnjoj mengi i tako 23.5. a ovaj termin mi je izračunala aplikacija s trajanjem ciklusa od 25 dana (  http://www.pregnancybirthbaby.org.au/due-date-calculator/result [pregnancybirthbaby.org.au] ). Nekako mi se to čini točnije, ali dobro da imam tih dodatnih par dana fore. Što se tiče updejta, ako će ih biti neću vas moći informirati ažurno jer mi na mobu ne radi klokanica.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Gala, i meni je danas plan smazati sendvic za dorucak…nakon nekoliko dana zobenih i drugih sjemenki s jogurtom i voćem. Treba se malo i razmaziti ponekad…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Jutro cure! Lagertha dugi je dan! Pa tek je 8 sati! Samo Cekaj i budi spremna, i zdepiliraj se jos danas, za svaki slučaj. Ja sam jucer pod tušem, bas me zanima sta ce mi danas reci, ali nadam se da idem doma iza pregleda. Seka mi stiže veceras! A sutra moramo na obe dugo najavljivane palačinke!


    Ma baš sam pisala negdje da se ja po ljeti uvijek depiliram. Ono kod svakog tuširanja malo prođem, ni ne gledam više. Tako mi je manje vruće. Pogotovo kad trčim  Ma mislim da neće danas, sve je stalo, čak mi se ni bebač nije javio ujutro 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Onda Lagertha imas fore jos 3 dana! Meni je Dr u bolnici pomaknuo termin s 1.6. na 25.5.
    E a Mamica nam se ne javlja…i ona je tu negdje, 31.5. ako se ne varam.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    mamika3

    Da li ima koja od vas ovaj vikemd u planu posjetit dm?Ja necu ici pa sam mislila zamolit da mi pogleda zastitu za kolica protiv komaraca!Navodno ih ima tamo,univerzalne su!


    Mamika, vidjela sam ih sinoc u mullera, pa eto da znas da ima I tu. 

    Lagertha sve si nas uzbudila :)) ovako ce znaci biti kad sve to krene s liste :D

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    A evo sad se javila.  Voli kavu.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.