Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hm nadam se da ce nam se javiti i to sa lijepim vijestima.. 
    Sad dok razmisljam o svemu tome kaj vi mislite  o tim planovima poroda. Meni to izgleda nekak ko da im se pravim pametna.. sad ja znam nesto… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bebusko@2017

    Bebusko@2017

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Sundi

    Bebusko@2017

    Ajde mislila san da san jedina koja ne pjesaci svaki dan

    Ooo nisi. Mene sad otkad sam doma šeta nečak od dvije i pol godine. Dakle lagana setnja od cca pol sata do parkica i nazad malo se loptamo i to je to. I dobro da je tako jer nisam sigurna da bih se sama natjerala ikamo…


    Ma kakvi,i ja sam nula s motivacijom 
    Onda jednom mjesecno odem full motivirana isforairam se,lezim narednih tjedan dana 

  • Avatar Bebusko@2017

    Bebusko@2017

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Isforsiram*

  • Avatar Bebusko@2017

    Bebusko@2017

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Sto se tice planiranja poroda…Misljenja sam da mozes smisljat i zamisljat u glavi sta hoces a kako ce bit to je skroz druga prica.
    Isto tako mislim najbolje je pustit prirodni tokom i sta je najbitnije pusti doktore babice sestre da rade svoj posao 
    Ostalo je Bozja volja…  

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    I tako ne mogu spavati, mucnina me opet pere, neznam kud bih sa sobom. Muz spava da se sve prasi. Cak me ni pas ne dozivljava. Valjda si misli nije li malo prerano, odi spavati. 😧😧

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ja sve gledam hoce biti jos koji post od Lagerthe.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja isto ne mogu spavati, provjeravam je li se javila… sad ću se obuci i pravac Lidl po robicu :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    donna83

    Ja isto ne mogu spavati, provjeravam je li se javila… sad ću se obuci i pravac Lidl po robicu :)


    Haha ja idem po blazinice za bebe i u petrovu opet vadit krv. Jucer sam bila na tecaju i sestra mi je sigurno ustedila cca 500 kn. Od nemojte kupit pampersice nego one iz dm-a. Nemojte kupit mustelu nego baby love i kremu za bradavice iz dm-a a ne purelan. Rucnik treba biti veliki ne s kapuljacom rozi plavi. Kadica s ravnim dnom.Zena ne komplicira ima 40 godina iskustva sa terena.. bas super… tak mi je nes trebalo.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Jutro svima, 
    Vidim da smo od ranog jutra budne 
    Cure moje, mene danas toliko kukovi I guza bole, ligamenti mi se hoce raspasti  mislim da cu odlezati maksimalno danas, jedino na taj drugi dan tecaja odgegat I to je to!
    Sutra je konacno pregled u petrovoj, jedva cekam vidjeti naseg malog misa 
    Lagertha, gdje si nam? Mislimo na tebe 

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Donna, odi rano do lidla, prosli put kad je robica bila ja sam.oko.pol 8 isla I dosla taman dok.se jos dalo nes naci, guzvetina ogromna bila!
    Inace, robica im je prekrasna I kvalitetna, skroz preporucam!
    Ja sam uz lidl robicu kupovala I na borongajskom.placu. ima jedna teta stand, sve turski pamuk, super fin! I puno povoljnije nego u bilo kojem ducanu! ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.