Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Osho nisam ni ja imala uopce mlijeka do jucer, cicanje potakne.


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Pitanje za nase dojilje!A ove dane dok niste imale mlijeka….Dal su vam bebe stalno plakale,jeste ih nonstop imale na cici da ne placu?Jesu uopce spavale?Netko je dobro napisao da apsolutno nitko ne kaze da prvih dana nema mlijeka!I jos nesto!Moje bradavice nisu uvucene,ali imam jako velike,mislim,aureole-valjda se tak zove!Pa kaj bi sve to trebala strpat bebi u usta?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sundi

    mamika3

    Imala sam pripremne trudove,od pol 11 navecer do nekih 3 ujutro-BH kontrakcije!Onda sam zaspala do 5 od umora!I tek sad mogu opusteno zaspati!Muz je jos u nocnoj,sama sam s djecom,tata mi ne radi ovu noc,ali ipak nije mi blizu….Znala sam da nisu pravi,ali satima sam mozgala dal da ,ako treba zovem tatu,da on bude s djecom ili da zovem taxi ili da probudim sina pa mu objasnim da moram ici-a dijete 7 godina….Tako sam se psihicki izmucila da sam rekla -molim te,Boze,ne jos!Samo da njih imam s kim ostavit!Na kraju su prestali!

    A joj.. ali gledaj to ovak tjelo te lagano upozorava… tak da se mozes pripremiti… mogu mislit kak je to izgledalo. Drugi put se ne muci nazovi tatu.. da bude s tobom.. I ne brini starim ljudima ti je ionak gust biti korisni za promjenu…


    A i moj muz nije bas u redu!Inace ima redovan posao-normalno radno vrijeme!Ovo kad je u nocnoj ide u fus,da zaradi!Ok,nek ide,al mogu rodit svaki dan ili noc-sto mi je najgore kad ga nema!Niti pita kak sam,a termina se drzi ko pijan plota!Pa sta ce svijet propast ako ne ode vikend ili dva?Bitno da ima lovu u djepu!Danas cu mu to lijepo spomenuti!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu
    evo opis velicine bebinog zelucica prvih dana
    evo opis velicine bebinog zelucica prvih dana

    Meni je zeljezo hvala bogu uredu. Ali jedem puno zelenog lisnatog povrca, pa mislim da i to ima utjrcaja.
    Lagertha bas mi je drago da je krenulo mlijeko!
    kolostruma ima jako malo pa se moze cinit da ga nema, ali bebi je to dovoljno. Da probam nac sliku

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu
    evo jos jedna ako vam je od pomoći
    evo jos jedna ako vam je od pomoći

    Ja sam si spremila te slike u mobitel kad rodim da se podsjetim naravno nikom ne dođe mlijeko odmah po porodu, ni mene na to nitko nije upozorio. Beba mora sikit da navuce mlijeko. Poslje carskog treba duze da dođe

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Mamika dan kad sam rodila znale su ga uzeti sestre i dugo je spavao. Odmah poslije poroda sam ga stavila na sisu zadnjih pol sata od onih 2 kad ti beba lezi na prsima. On voli cicati i nije mu smetalo sto nije nista islo van. Primjetila sam prvi put mlijeko jucer oko 22. Nemoras cijelu bradavice vec ispupcenje i dio bradavice, sestre ti pokazu 
    Anja, znam ja to za zeludac, ali nisam imala samopouzdanja da ista ide van 🙁


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    mamika3

    Sundi

    mamika3

    Imala sam pripremne trudove,od pol 11 navecer do nekih 3 ujutro-BH kontrakcije!Onda sam zaspala do 5 od umora!I tek sad mogu opusteno zaspati!Muz je jos u nocnoj,sama sam s djecom,tata mi ne radi ovu noc,ali ipak nije mi blizu….Znala sam da nisu pravi,ali satima sam mozgala dal da ,ako treba zovem tatu,da on bude s djecom ili da zovem taxi ili da probudim sina pa mu objasnim da moram ici-a dijete 7 godina….Tako sam se psihicki izmucila da sam rekla -molim te,Boze,ne jos!Samo da njih imam s kim ostavit!Na kraju su prestali!

    A joj.. ali gledaj to ovak tjelo te lagano upozorava… tak da se mozes pripremiti… mogu mislit kak je to izgledalo. Drugi put se ne muci nazovi tatu.. da bude s tobom.. I ne brini starim ljudima ti je ionak gust biti korisni za promjenu…

    A i moj muz nije bas u redu!Inace ima redovan posao-normalno radno vrijeme!Ovo kad je u nocnoj ide u fus,da zaradi!Ok,nek ide,al mogu rodit svaki dan ili noc-sto mi je najgore kad ga nema!Niti pita kak sam,a termina se drzi ko pijan plota!Pa sta ce svijet propast ako ne ode vikend ili dva?Bitno da ima lovu u djepu!Danas cu mu to lijepo spomenuti!


    A nemoj si to uzeti k srcu covjek bi jos nekaj zaradio sad treba kao za jos jednu bebu pa se trudi… to je neki njegov nacin da se brine za tebe i djecu. A znas kakvi su muski ak si rekla da ces rodit u srijedu neces sad valjda u utorak ;)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure moja beba ima maka ustašca i tesko da moze cijelu aureolu zgrabit. Meni je nekako ispupcio vise gornju polovicu bradavice koje imaju sad krastice onak po sebi i boleeeee. Sestre u bolnici su rekle da to nisu ragade. Krastice su tek od jucer.  Razmišljam da mozda imam ne skroz pravilan položaj.
    Lagertha kak je kod tebe? Jel te bole? Mene danas užasno zapeku u prvom kontaktu i onda jos malo manje za vrijeme sisanja ali ne odustajem…sve za mog mišonju. Sutra cu patronažnu pitati jos za savjet…
    Jel znate ako se zovu rode jel moze tko doci kuci?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ninche9 ni kapi nisam imala mlijeka, tek se nazirala kapljica u bolnici 2.dan kad je sestra vidjela da se mučim pa me dosla stisnuti za bradavicu da vidi ide li sto…samo se mala kapljica pojavila na rupici bradavice. Krenulo kako spada kad smo dosli doma treći dan. Danas vec sama mogu istisnuti, odnosno bas lijepo kapa…
    Mame s iskustvom…bebač mi ima neke krmeljice onak ljepljive, brišem ga toplom vodicom i danas sam mu kapala moje mlijeko u oci, necu drugo dok ne dođe patronažna sutra. Jel koja od vas imala takav slučaj s bebicom starom 5 dana? Kak ste vi to rješavale?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha molim te reci mi kako si uspjela bez sesirica? Ocajna sam od njih, jednom sam mu dala da proba povuc i plakala sam od bolova, doslovno plakala jedno 5 minuta i malo su mi krvarile bradavice. Mozda nesto krivo radim??? 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.