Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Ma znam..ja čim stavim ruku na trbuh odma bude kao kamen a kad dajem inzulin u busu ona me odma lupa hahaha 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Samo da vam velim,netko je pitao za sluzni cep.. Evo meni je ispao sluzni cep u 29.tjednu i rodila s 36+1, nitko nije dramio u bolnici kad sam dosla i rekla da je ispao sluzni cep… U biti kad on ispadne treba se samo paziti “dolje” da ne dode do kakve infekcije jer on je u biti kao neka zastita da do djeteta ne dodu bakterije….to je ono kolko ja znam…

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Eloa, baš lijepo da si se javila. kako si? Kako Jan?

    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Evo ja sam SAD gotova u TA. Uzas. Narucena sam opet u cetvrtak kad mi je i termin. Do onda bi trebala obaviti UZV. A za to se moram naruciti, a oni rade do 15h. Tak da sam si super sretna. Moram se osobno doci naruciti od 12 do 14h u pon. I nadati se da ce mi to netko napraviti do cetvrtka. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Valentina, ja imam cm cca kao i ti, ali i 17kg vise… Ali bas bas jaaaako osjetim noge i ruke svog malca (36+3 smo)… Pa mogu misliti kako je tebi…  Ali izdrzi, sto se mora, nema druge nego izdrzati (ono “nije tesko” je cista glupost za mene 😉)… 
    Netko je pitao za povracanja… O da, svaki dan… Od 3 di cca 5,6 puta..  Nekad i 9😕…
    Joj stvarno dugo cekate u tim TA. Pa to je za podivljat', ispalit' i isparit'… Ja sam bila sad u uto. S 36tt. I radila mi je dr i uzv i ginekoloski me gledala. A sadnji uzv mi je kod moje gin bio 9.6. No dobro, mozda je to jer je malo rizicnija trudnoca… 
    Ali svakako, pitajte… Zasto ne…
    A nadam se da ste do sada gotovi s cekanjem i pregledima… 

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Evo ja sam SAD gotova u TA. Uzas. Narucena sam opet u cetvrtak kad mi je i termin. Do onda bi trebala obaviti UZV. A za to se moram naruciti, a oni rade do 15h. Tak da sam si super sretna. Moram se osobno doci naruciti od 12 do 14h u pon. I nadati se da ce mi to netko napraviti do cetvrtka.


    Sad vidjeh…
    Ajoj, svaka im cast na “organizaciji”… I to s trudnicama! Katastrofa! Drzi se! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Faustina
    Meni je grozno,i najmanji pokret osjetim. Jučer kao da si noge bile između cice gore di je želudac ,ja sjednem a osjećaj kao da sam se nabila na noz ….i onda sam malo po trbuhu da se pomakne no međutim dama se tek navečer premjestila a za to vrijeme sam se ja patila haha :-/

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Ma svima drugima je to šta je to još malo izdrži…mislim si izdrži ti još dva mjeseca ..vecina ih nebi ovako preživjela ni 3 dana hah xD

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sanja…drži se, držimo fige da uskoro budete u dva sretna komada :)
    Sad vas baš čitam o toj TA u Petrovoj, ako sam dobro shvatila, onda je možda bolje doći rano ujutro? Ili oni baš naruče tipa u podne pa trebamo biti sretne ako dođemo do 2 na red?
    Ufff, još i ti godišnji, cijeli kaos će nastati. 
    Ja sam isto rekla, ako budem imala još jedno dijete, ma nema šanse da bude ljeto. Čini mi se idealno u travnju-svibnju. 


    [lilypie.com]

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Joj Valentina, vjerujem ti da je vrlo neugodno! Imas jos za izdrzavatim.. No jedno je sigurno, proci ce i to
    … da ce ti biti lako ako se tako nastavi, nece… Ali ipak vjerujem da ce se to sve lagano zaboravljati kad karate-kid izadje vani ☺😊…
    A sto se tice radjanja ljeti… Joj, uvijek sam govorila da samo to zelim izbjeci… I eto me sad… Ali ne da se sve uskladiti… Jos u onoj Vinogradskoj nema klime… Ima da isparimo i ispalimo i to sve… No i to ce proci… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.