Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Mia moze vidjeti sondom jesi li otvorena, pa trazi ju da ti pokaze, to se na uzvu lijepo vidi. Ni moj ginic bas ne kopa ako nema potrebe, ali u TA me uvijek samo iskljucivo prstima gledaju. Posebno se narucujem za ultrazvuk.


    Hvala ti:) da, ova moja se bas drzi toga, sto manje kopanja. Sutra opet idem na kontrolu pa cemo vidjeti, nadam se da se cerviks drzi pa da me nece slati u bolnicu🤞🏻

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mia789

    ProudMomy

    Mia moze vidjeti sondom jesi li otvorena, pa trazi ju da ti pokaze, to se na uzvu lijepo vidi. Ni moj ginic bas ne kopa ako nema potrebe, ali u TA me uvijek samo iskljucivo prstima gledaju. Posebno se narucujem za ultrazvuk.

    Hvala ti:) da, ova moja se bas drzi toga, sto manje kopanja. Sutra opet idem na kontrolu pa cemo vidjeti, nadam se da se cerviks drzi pa da me nece slati u bolnicu🤞🏻


    Sretno ti sutra! Do lijepih tjedana smo vec dogurali,  sad se borimo dalje da nam bebice jos ojacaju i to je to.
    Bit ce sve ok,  vidjet ces!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ajme Ena lijepih li vijesti! Dobro ste izdržali sada dalje polako.
    Proud i Bojana ah ti muževi… Kod nas je najbitnije tko prvi kaže oprosti taj je “pobjedio” ili “izgubio” kak si uzmeš 😂.
    Nove djevojke dobro došle. 
    Žao mi što se mučite sa otvorenosti i cerviksima i mirovanjima ali držim fige da što dučje izdržite. Kad tadvće biti bolje 😘.
    Barbara sretno na pregledu!!!
    Netko je kupio kolica wooohooo!!!
    Zaboravih sve tko ali ste jako puno pisale pa se izvlačim na to 😂.
    Meni danas kontrakcije slabije pa sam si ok 😊…
    Idem klince pripremit za spavanje 😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Mia789

    ProudMomy

    Mia moze vidjeti sondom jesi li otvorena, pa trazi ju da ti pokaze, to se na uzvu lijepo vidi. Ni moj ginic bas ne kopa ako nema potrebe, ali u TA me uvijek samo iskljucivo prstima gledaju. Posebno se narucujem za ultrazvuk.

    Hvala ti:) da, ova moja se bas drzi toga, sto manje kopanja. Sutra opet idem na kontrolu pa cemo vidjeti, nadam se da se cerviks drzi pa da me nece slati u bolnicu🤞🏻

    Sretno ti sutra! Do lijepih tjedana smo vec dogurali, sad se borimo dalje da nam bebice jos ojacaju i to je to.
    Bit ce sve ok, vidjet ces!


    Hvalaa, stvarno jos sve sitno guramo, bas me zanima koja ce biti prva proljetno ljetna bebica :) danas smo usle u 32.tjedan tako da sam sretna, svaki dan nova mala pobjeda:) sutra bi mogla staviti i sliku busice. Danas bi, ali fakat nisam reprezentativna niti najmanje😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Djevojke sretno s cuvanjem trudnoce svima koji su u toj situaciji, jos malo treba izdrzat, a mirovanje cini cuda. 
    Ja nisam spavala nocas, ne znam ovih dana bas ko da sam se posvadala s kvalitetnim snom😢 tj. Sa nocnim spavanjem uopce, od ujutro sam na faksu pa popodne malo uspijem odmorit, ali to mi je isto koma jer kad spavam sa svjetlom ko da i ne spavam tj. Ne odmorim se.
    Kaj se peseka tice, udomila sam mjesanku 2.mj. prije nego sam ostala trudna, sad ja sam za to da djecica imaju ljubimce, ali moja je neka mjesanka lovackog i ona mora punooo trcati i vodimo je po livadama, nasipu, posvuda gdje moze trcati jer joj setnja oko zgrade ili u parkicu nije dovoljna stim da je jos mlada i zaigrana i uz sva ta istrcavanja. znatizeljna je pa tu njusku svuda gurne, zavrsi u svakoj vodi/lokvi/blatu itd… i sad gledam ono ja ju i kupam i sve, ali definitivno nije mali bijeli kucni pesek koji ode van do parkica i to je to, tako da su svi oko mene skepticni kaj se tice peseka i bebe ukljucujuci i mene u zadnje vrijeme😔 previse mi je draga i nebi se mogla lako odvojiti od nje kad sam je onako malenu s ceste pokupila doslovno, ali definitivno cemo morati smisliti neku opciju cuvanja kod mojih bar dok bebica ne ocvrsne. Takoder imam dva zekana no njih su mi “oduzeli” na pocetku trudnoce i smjestili ih kod bake, sva sreca svi smo blizu, ali meni nije bas ugodno kada se svi moraju brinuti za moje zivotinjice

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mia789

    ProudMomy

    Mia789

    ProudMomy

    Mia moze vidjeti sondom jesi li otvorena, pa trazi ju da ti pokaze, to se na uzvu lijepo vidi. Ni moj ginic bas ne kopa ako nema potrebe, ali u TA me uvijek samo iskljucivo prstima gledaju. Posebno se narucujem za ultrazvuk.

    Hvala ti:) da, ova moja se bas drzi toga, sto manje kopanja. Sutra opet idem na kontrolu pa cemo vidjeti, nadam se da se cerviks drzi pa da me nece slati u bolnicu🤞🏻

    Sretno ti sutra! Do lijepih tjedana smo vec dogurali, sad se borimo dalje da nam bebice jos ojacaju i to je to.
    Bit ce sve ok, vidjet ces!

    Hvalaa, stvarno jos sve sitno guramo, bas me zanima koja ce biti prva proljetno ljetna bebica :) danas smo usle u 32.tjedan tako da sam sretna, svaki dan nova mala pobjeda:) sutra bi mogla staviti i sliku busice. Danas bi, ali fakat nisam reprezentativna niti najmanje😂


    Mia kada ti je termin? Evo ja sutra 32.tjedan😊🙈

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mia,  ja ti svaki dan sebi i svom djetetu cestitam na jos jednom novom danu 😂😂😂😂
    Tamo na 40+ nesto cu ga jos molit da izadje.
    Vidim po sebi da mi je sve teze ovo sve,  gotovo 24 tjedna sam ja vec u krevetu i pucam na najmanju sitnicu vec. 
    Danas mi je doslo da sama odem u DM kupit si sto mi treba,  onda mi je M rekao da sam nenormalna i da cu zavrsit u novinama kao ludjakinja koja je rodila u DMu. 😂😂😂😂
    Ivy puse saljem 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Možemo mi to sve i hoćemo, bebice će se roditi vesele i zdrave i u terminu i biti će sve kak treba😍😍😘😘😘🤗🤗🤗, to nam od 💘💘💘💘svima želim i tako će biti😘.
    Sretno svima s pregledima sutra i još jednom vam se svima zahvaljujem na pozitivi i prisutnosti , lijepim, riječima, ohrabrenjima i podršci. Sve vas 😘😘😘😘 i 🤗🤗🤗🤗🤗

  • mandrina

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Mia, ja ti svaki dan sebi i svom djetetu cestitam na jos jednom novom danu 😂😂😂😂
    Tamo na 40+ nesto cu ga jos molit da izadje.
    Vidim po sebi da mi je sve teze ovo sve, gotovo 24 tjedna sam ja vec u krevetu i pucam na najmanju sitnicu vec.
    Danas mi je doslo da sama odem u DM kupit si sto mi treba, onda mi je M rekao da sam nenormalna i da cu zavrsit u novinama kao ludjakinja koja je rodila u DMu. 😂😂😂😂
    Ivy puse saljem 😘


    Mogla si postat poznata


    [lilypie.com]

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Pauhuljica, termin je 11.6., pa mi smo jaaako blizu :)  Proud, da, to ce biti presmijesno ako jos i prenesemo, toliko pazenja i na kraju 40+😂
    Vjerujem to da pucas na svaku sitnicu jer biti u krevetu 24 tjedna vjerujem da nikako nije lako. Evo ja sam na laganom mirovanju mjesec dana, a zadnjih tjedan dana bas u krevetu i bas mi je malo tuzno :D
    Da je bar ruzno vrijeme pa bi mi bilo lakse, ali kad vidim ovo sunce i ljude kako setaju stvarno im zavidim.
    Ti si sad jaaako blizu sigurnoj zoni, a onda u sumcane setnje do bebice🌞❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.