Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Čestitke Majda, jako si vitka trudnica, samo trbuh narastao 
    Ugodan dan želim, bez trudničkih boljki 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Danas sve dobre vijesti, bas lijepi početak dana.Super za preglede i sistematski. Mateya super da je sve ok i da si zadovoljna pregledom i curka je bombon😃Pahuljica, super da je sve ok. U prvoj trudnoci mi je sin u 30 tjednu imao 2 kg, a rodio se 38+4 s 3620. I uvijek je bio veći za tjedan do tj. I pol. Tak da ne brini, mislim da je to sve ok.
    Majda23 čestitke!!! I super je trbuščić!!!! Mamica1985 sad laganini i uživancija u trudnoci. Pridružujem se klubu sutrašnjih pregleda i graha za ručak 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    I da, sretno s pregledima danas. Kad sam malo pogledala sve smo skoro blizu 30 - tog tjedna ili preko 30. Pa se scimam i služim Kak vrijeme leti. Ne znam da li bi htjela da sto sporije prođe i da sto dulje uživam u trudnoci (iako ima boljki ali nisu strasne)ili da proleti da mi curka za čas u rukama 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sad kako smo sve blize ovim sigurnim tjednima sve vise naginjem misljenju da bi da je jos duuuuugo unutra. Muka mi kad se sjetim poroda. Do sad nisam mislila na to,  ali pocela me panika loviti uzasno! A kad se sjetim borbe s dojenjem uh uh!
    Neka njega jos unutra,  mogu i lezat jos,  nije mi tesko 🤣🤣🤣🤣

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ja sad kako smo sve blize ovim sigurnim tjednima sve vise naginjem misljenju da bi da je jos duuuuugo unutra. Muka mi kad se sjetim poroda. Do sad nisam mislila na to, ali pocela me panika loviti uzasno! A kad se sjetim borbe s dojenjem uh uh!
    Neka njega jos unutra, mogu i lezat jos, nije mi tesko 🤣🤣🤣🤣


    A miiicicaaa, al nebude još tak duugoo😂😂, ispod teksta ti piše 44 DAYS TO GO 😍😍😂😂😘😘, začas će to😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    ProudMomy

    Ja sad kako smo sve blize ovim sigurnim tjednima sve vise naginjem misljenju da bi da je jos duuuuugo unutra. Muka mi kad se sjetim poroda. Do sad nisam mislila na to, ali pocela me panika loviti uzasno! A kad se sjetim borbe s dojenjem uh uh!
    Neka njega jos unutra, mogu i lezat jos, nije mi tesko 🤣🤣🤣🤣

    A miiicicaaa, al nebude još tak duugoo😂😂, ispod teksta ti piše 44 DAYS TO GO 😍😍😂😂😘😘, začas će to😂


    Aaaa..a vidi moj bebač na ticketu se okrenuo naglavačke😂😂😂😂, sad sam to skužila

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena nisi me bas utjesila 🤣🤣🤣🤣🤣
    Premalo dana to go mi pise hahahahaah

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena nisi me bas utjesila 🤣🤣🤣🤣🤣
    Premalo dana to go mi pise hahahahaah


    😂😂😂a ježi ga, kaj da te lažem😘😍

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Proud kužim i vjerujem da ce i meni tak biti razmišljanje pred kraj. Iako se znam zezati s mm da se nadam da cu stići do bolnice😀 Prvi porod bio relativno brz, a trudovi (bezbolni) od starta na razmak 4-5 min. Kažu da je drugi porod lakši većini. Mene zapravo ipak vise muci dojenje i nespavanje. Tu sam jaaako loše 
    Prošla. Pa sad mantram, cura je, nek se rodi živa, zdrava i nek spava 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Brzinski vam pročitala i slabo popamtila 🙈
    Sjećam se lijepih buša,preslatke slikice s uzv i super za sve dobre vijesti s pregleda..i naravno čestitke novopečenoj ženici ☺️☺️
    Bome ovi dani i tjedni samo prolaze, od tih sve manjih brojki i mene već panika hvata 🙈 al ak smo zgurale dosad,i dalje ćemo mi to ko od šale 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.