Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Yvone

    Proud kužim i vjerujem da ce i meni tak biti razmišljanje pred kraj. Iako se znam zezati s mm da se nadam da cu stići do bolnice😀 Prvi porod bio relativno brz, a trudovi (bezbolni) od starta na razmak 4-5 min. Kažu da je drugi porod lakši većini. Mene zapravo ipak vise muci dojenje i nespavanje. Tu sam jaaako loše
    Prošla. Pa sad mantram, cura je, nek se rodi živa, zdrava i nek spava 😂😂😂


    Ma joj ne zelim puno pricat o tome,  da bez veze nekog ne strasim,  ali stvarno mi nije svejedno. Pogotovo sad kad znam kaj me ceka. Nisam ja toliko lose prosla,  ja sam ti prvi trud osjetila tek kad su mi probili vodenjak,  a do tad sam imala trudove nekoliko sati na svakih 7 min a da nista nisam osjetila. I rodila sam u roku 6 sati od prvog bolnog truda,  al kad se sjetim te boli… Dan danas kad cujem da netko radja instinktivno stiscem noge 🤣🤣🤣🤣,  sve mi se vrati iako je 5 godina proslo.
    Tak da me bas panika! Pa boli rana,  pa bole bradavice aj aj
    Prvorotke NE CITAJTE OVO hahahahah

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Yvone

    Proud kužim i vjerujem da ce i meni tak biti razmišljanje pred kraj. Iako se znam zezati s mm da se nadam da cu stići do bolnice😀 Prvi porod bio relativno brz, a trudovi (bezbolni) od starta na razmak 4-5 min. Kažu da je drugi porod lakši većini. Mene zapravo ipak vise muci dojenje i nespavanje. Tu sam jaaako loše
    Prošla. Pa sad mantram, cura je, nek se rodi živa, zdrava i nek spava 😂😂😂

    Ma joj ne zelim puno pricat o tome, da bez veze nekog ne strasim, ali stvarno mi nije svejedno. Pogotovo sad kad znam kaj me ceka. Nisam ja toliko lose prosla, ja sam ti prvi trud osjetila tek kad su mi probili vodenjak, a do tad sam imala trudove nekoliko sati na svakih 7 min a da nista nisam osjetila. I rodila sam u roku 6 sati od prvog bolnog truda, al kad se sjetim te boli… Dan danas kad cujem da netko radja instinktivno stiscem noge 🤣🤣🤣🤣, sve mi se vrati iako je 5 godina proslo.
    Tak da me bas panika! Pa boli rana, pa bole bradavice aj aj
    Prvorotke NE CITAJTE OVO hahahahah


    😱😱😱😱😱😱😟😟🤢😖😖😖😖😖

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena rekla sam ne citaj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena rekla sam ne citaj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


    Ali ja svee čitaamm😂😂😂, to se napiše na početku posta, veelikim slovima podebljano😂😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    ProudMomy

    Ena rekla sam ne citaj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Ali ja svee čitaamm😂😂😂, to se napiše na početku posta, veelikim slovima podebljano😂😂😂😂


    Ajde sad pomognem ipak malo 🤣🤣🤣🤣
    Sve je individualno,  i ne boli svakog jednako jako i neke prvorotke rode expresno.

    Evo prica moje prijateljice,  kuha ona rucak,  debelo u terminu,  bilo 12 popodne. I kao nesto ju bolucka malo,  al dobro.
    Tek u 18.30 je skuzila da bi to mogli bit trudovi.
    Sjela u auto,  dosla u bolnicu,  rodila je u 20.20! Njeni vani nisu mogli vjerovat da je vec rodila,  oni se maltene tek sparkali 🤣🤣🤣🤣🤣
    Dobro da nije u autu rodila hahaha

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ena31

    ProudMomy

    Ena rekla sam ne citaj 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Ali ja svee čitaamm😂😂😂, to se napiše na početku posta, veelikim slovima podebljano😂😂😂😂

    Ajde sad pomognem ipak malo 🤣🤣🤣🤣
    Sve je individualno, i ne boli svakog jednako jako i neke prvorotke rode expresno.

    Evo prica moje prijateljice, kuha ona rucak, debelo u terminu, bilo 12 popodne. I kao nesto ju bolucka malo, al dobro.
    Tek u 18.30 je skuzila da bi to mogli bit trudovi.
    Sjela u auto, dosla u bolnicu, rodila je u 20.20! Njeni vani nisu mogli vjerovat da je vec rodila, oni se maltene tek sparkali 🤣🤣🤣🤣🤣
    Dobro da nije u autu rodila hahaha


    Ma ja se zezam samo,  ne bojim se, vjerujem da će bolit nenormalno, ko nikad ništa do sad, bit će gadno, al jbg, nekud i nekak mora van😂..

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Koji kisni dan,lezim od jutra,jedem,citam pa gledam tv,danas definitivno ljencarenje..bas sam procitala ono sta ne treba,ali sve cemo mi to skolski odradit😁💪

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Proud jesi dobila drip? To navodno vraški boli.. prijateljica nedavno rodila, porod jako težak.. trojica je poradjala 24h.. al ja se tješim da ću se psihički pripremit i da neće biti takav hororac 😉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    J@m@

    Koji kisni dan,lezim od jutra,jedem,citam pa gledam tv,danas definitivno ljencarenje..bas sam procitala ono sta ne treba,ali sve cemo mi to skolski odradit😁💪


    Kod mene nema kiše, nešto kao bi nebi sunce ili oblaci, zasad sunčano😀😎…ja odmaram sad pa ću ići riješiti kuhinju od kuhanja ručka i opet leći..al sad prvo kavicu skuham😀😋

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Noemi

    Proud jesi dobila drip? To navodno vraški boli.. prijateljica nedavno rodila, porod jako težak.. trojica je poradjala 24h.. al ja se tješim da ću se psihički pripremit i da neće biti takav hororac 😉


    Nisam,  rodila sam bez dripa sa svojim trudovima. Dobila sam epiduralnu koja nije primila,  anesteziologica se cudila kak imam tak jake svoje trudove i kak mi ni epiduralna ne pomaze. Ustvari rekla je da ju citiram,  da imam prekrasne svoje trudove 😂😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.