Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Dođem pogledati kaj se piše kao ono hrana 😁😁😁
    Mene je dočekalo iznenađenje doma 😊 dragi kupio prvi bodi dok smo nas dvije odmarale u bolnici ☺️💕


    Awww 😍😍😍 so cute… Tata za princezu.
    Enaaaa hoćuuu štrukleeeee!!!! Ajme izgledaju prenjam. 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    Evo me napokon doma na mom kauču..a jesam za ništa, predugo sam stajala kak nesmijem sjedit, pritisak dole i donji dio kičme razvaljuje..uf…baš sam si teška


    Joj mila kužim te skroz ja danas isto tako, noge me bole, leđa isto tako.  #trudnadozuba 😂
    Ja ne znam kako vi ali je meni vrućeeeee, kurim ko mali radijator 😄

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Ena31

    Evo me napokon doma na mom kauču..a jesam za ništa, predugo sam stajala kak nesmijem sjedit, pritisak dole i donji dio kičme razvaljuje..uf…baš sam si teška

    Joj mila kužim te skroz ja danas isto tako, noge me bole, leđa isto tako. #trudnadozuba 😂
    Ja ne znam kako vi ali je meni vrućeeeee, kurim ko mali radijator 😄


    Ma ne mrdnem se s kauča više, 😂😂dobro veliš, baš smo si trudne😂😂😘..i vruučeee je…sutra si kupujem haljinicu😂😂

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Haha cure, čitam postove i razmišljam o hrani, logično, i odem se vagati da znam jel mogu jesti. Ostala na istoj kilaži, za 10 dana pregled. Nije da sam jela grah prije 2 hahahaha Uzimam pringles od sira i luka 😂 iako bi isto mogla malo štrukli 😋

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Prije 2 sata*

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Ono kad kažeš mužu da od danas paziš što jedeš jer u utorak vadiš krv za GUK.. i lik ti dođe s posla s ovim.. 🤔
    Izgleda da pazim od sutra 😂😄

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Mmm..pringles…sladoled…hjoooj opet sam gladna..i idem pojesti nešto jer od ovog naslikavanja niš previše koristi, pojela “samo” 2 šnite paštete, sladoled, 1 štrukelj i one krumpiriće😂😂

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu
    ajmo koja divna hrana,štrukle izgledaju savrseno ena mami svaka cast 😙😙
    proud cevapi ajme milina preee 😂😂
    pharm ajme paaa preslatko je 😍
    mlsdamamica uuiiii njami vjerujem da si se fino najela a cek vi imate neki restoran ili?
    babyblue uuuuu dobaci mogla bih malo sladoleda ☺☺
    cureee py sta je to danas s hranom 😂😂😂ja isla maloprije u kucu pkupala se oprals kucu i sredila čučicu ipak dragi sutra dolazi pa ono 😂😂😂😂
    gledajte moju veceru sa sestrom i klincima u dvoristu na dekici


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ajmo koja divna hrana,štrukle izgledaju savrseno enamami svaka cast 😙😙
    proud cevapi ajme milina preee 😂😂
    pharm ajme paaa preslatko je 😍
    mlsdamamica uuiiii njami vjerujem da si se fino najela a cek vi imate neki restoran ili?
    babyblue uuuuu dobaci mogla bih malo sladoleda ☺☺
    cureee py sta je to danas s hranom 😂😂😂ja isla maloprije u kucu pkupala se oprals kucu i sredila čučicu ipak dragi sutra dolazi pa ono 😂😂😂😂
    gledajte moju veceru sa sestrom i klincima u dvoristu na dekici


    Uuuu..preedobrooo izgleda, ko neko siroče gladno dok to gledam, sline mi cure😂😂, baš, kaj je to s hranom danas😂😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ena31

    franovamamita

    ajmo koja divna hrana,štrukle izgledaju savrseno enamami svaka cast 😙😙
    proud cevapi ajme milina preee 😂😂
    pharm ajme paaa preslatko je 😍
    mlsdamamica uuiiii njami vjerujem da si se fino najela a cek vi imate neki restoran ili?
    babyblue uuuuu dobaci mogla bih malo sladoleda ☺☺
    cureee py sta je to danas s hranom 😂😂😂ja isla maloprije u kucu pkupala se oprals kucu i sredila čučicu ipak dragi sutra dolazi pa ono 😂😂😂😂
    gledajte moju veceru sa sestrom i klincima u dvoristu na dekici

    Uuuu..preedobrooo izgleda, ko neko siroče gladno dok to gledam, sline mi cure😂😂, baš, kaj je to s hranom danas😂😂😂😂


    Ma fućkaš kaj si kuću oprala, nek si gi čučicu za dragog sredila😂😂😂😍😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.