Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teic

    Teic

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Mame, imamo jedan problem koji mi se poceo dogadati negde pred mjesec dana, a sad mi se dogada sve cesce, barem 2 puta tjedno..malo me sram zbog toga, ali cesto puta kak kihnem ko da ne mogu kontrolirati mokracu, a nisam ni prehladena, nije mi ni sila na wc, ni nista…sutra nam je 24 tj, jel to normalno u trudnoci ili? Imate li kakvih savjeta?

  • Mia789

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Teic

    Mame, imamo jedan problem koji mi se poceo dogadati negde pred mjesec dana, a sad mi se dogada sve cesce, barem 2 puta tjedno..malo me sram zbog toga, ali cesto puta kak kihnem ko da ne mogu kontrolirati mokracu, a nisam ni prehladena, nije mi ni sila na wc, ni nista…sutra nam je 24 tj, jel to normalno u trudnoci ili? Imate li kakvih savjeta?


    Dobrodosla u klub😂 skroz ti je to normalno i cesto se dogadja. Meni redovno bilo da kihnem ili zakasljem, osim ako netom prije nisam piskila🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ja stalno piskim dok kisem 🤣🤣 nego ja ludaaa , muz dao danas otkaz 😆😆 a ja se i dalje veselim nedjelji i rostilju 😍

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    franovamamita

    evo nas na puni tjedan ☺


    Buškica… Došao okrugli tjedan i prava buškica… Divni… 💕💕💕
    Noćica

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    hvala cure 😙😙😙
    bojana pa sta bi da je dao otkaz? 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro curke..eto nam subote😀 i sunca😎..
    Teic ja vjerujem da nam se svima u trudnoći desi da pišnemo, nije to ni za sramit se ni išta takvo, ne brini😘. 
    Ugodan vam i nsm vikend svima😍😘🤗🤗

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Franovamamita , duzan mu je sve prekvremene od prosle godine i placu jos nije za 3 mj dobio a racune treba olatit iskopcat ce nas 😑 ide bezveze na posao a ne dobiva novce samo trosi za gablec i za gorivo , a i 2 godine nije prijavljen 🤮

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    jutro
    teic normalno je i meni se pap puta dogodilo…
    bojana ma i moj je bio kod privatnika i radio prekovremene i svaki vikend i isto to mu nisu placali…fuj…zaato i je otisao van,hajde bit ce nekako samo da su djecica nam dobro 😉


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Jutro cure, čitam redovito al ne stignem komentirati… a rekla sam biti aktivnija 
    Mene ne muci to piskanje (bar ne još), ali zato vjetrovi… , izludit ću 
    Danas muž slavi ročkas, radila sam nutella tortu i svekar radi roštilj.. bit će klope ..
    Da li koja zna,. Zaboravila pitat dr.   Da li je obvezno Radit OGTT ako je GUK normalan ?
    Želim vam ugodan vikend 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Bojana, bolje da je dao otkaz, nego da mu sluzi zabadava. Tesko je naci dobar posao, al bolje da je doma, nek da trosi vama, a nece dobiti.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.