Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Confused

    ProudMomy

    Ovaj put si zelim recimo doc u bolnicu cm vise otvorena i sat vremena kraci porod, evo samo to, jako sam skromna, stvarno! 😂😂😂😂😂

    Nemoj zurit i to je to.Ja sam isla kad su trudovi bili na 5 min.Otvorena bila 4 cm.Rodila 50 min.od ulaska u radaonu.Sad cu cekat dok trudovi budu na 3 min,samo da sta krace tamo moram lezat.


    Ti ideš na 3 min a ja mislila već na 7 min. Strah me ak bu išlo brzo da ne rodim u autu 😂. Pogotovo ak su ti porodi sve kraći 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Evo meni danas od stana do Merkura trebalo ravno 7 minuta pjeske, a gegam se kao patka. Kad krenu trudovi, ne izlazim iz stana dok ne budu na 3min razmaka pa makar me na onom brijegu putem poradjali, razmisljam cak da pjeske krenem da se brze otvaram  😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Znate kaj mene muci isto? Ja sam prvi put dosla na pregled i ispalo je da imam trudove svakih 7 minuta,  ja to majke mi moje nisam nista osjetila. I ja sam tamo od 10 do pol 2 bila,  a samo sam na ctgu gledala trudove,  i fakat su mi bili redoviti. Al ja ni jedan nisam osjetila dok mi nisu probusili vodenjak. Valjda ce ovaj put drugacije to sorat da skuzim. 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Ja sam dosla u 10:30h na redovni pregled u TA jer sam ju prenijela 3 dana, od 7:30h sam osjecala kao curkanje plodne i stezanja nisko u ledjima i iznad stidne kosti. I onda kad smo dosli na pregled, cim sam se popela na stol, otisao vodenjak, jadni doktor se morao presvuci 😂 tad sam bila 2.5cm otvorena i tako do 13:30h ostalo uz fakat lagane trudove pa su me spojili na drip da se krenem napokon otvarati. Fora mi je bilo kaj sam mogla hodati cijelo vrijeme, osim 2 sata kaj sam morala lezati na poluboku dok je drip curio.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sam se nakon probijanja vodenjaka otvarala 1cm u sat vremena,  kazu skolski. U pol 2 probili vodenjak,  a u 19.45 rodila.

    Ja se nadam da sam sad vec bar na 4cm,  ak sam prije tj dana bila na 3,  a jos sam se i pokrenula u medjuvremenu. 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ja sam se nakon probijanja vodenjaka otvarala 1cm u sat vremena, kazu skolski. U pol 2 probili vodenjak, a u 19.45 rodila.

    Ja se nadam da sam sad vec bar na 4cm, ak sam prije tj dana bila na 3, a jos sam se i pokrenula u medjuvremenu.


    Bude Aleks išel isto van ko na traci 
    Sad buš brža sigurno,već sad si u plusu tak napol otvorena .
    Meni zadnji put zbušili vodenjak u pol 2,u pol 3 sam rodila 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    6xmama

    ProudMomy

    Ja sam se nakon probijanja vodenjaka otvarala 1cm u sat vremena, kazu skolski. U pol 2 probili vodenjak, a u 19.45 rodila.

    Ja se nadam da sam sad vec bar na 4cm, ak sam prije tj dana bila na 3, a jos sam se i pokrenula u medjuvremenu.

    Bude Aleks išel isto van ko na traci
    Sad buš brža sigurno,već sad si u plusu tak napol otvorena.
    Meni zadnji put zbušili vodenjak u pol 2,u pol 3 sam rodila


    Joooj da bar, nek boli koliko mora jbg,  samo nek traje sto krace. 😁 evo i 5 sati mi vec ok zvuci,  a 4 cuke bih odmah potpisala 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • LadyDi19

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Hello curke, ja sam na jesenskim bebama, al citam vas sve.. Najvise proljetnice pratim ko se rodio a ko zabusava, pa cu pnda vas a onda znam da cu uskoro i ja kad se vi izredate.. Vidim da pricate o porodima i mebi je ti stalno na pameti iakosmo jos daleko.. Samo si govorim nek bude ko s prvim.. Ujutro bila u TA, 1 cm otvorena, htjeli me odma ostavit zbog mekonijske vode, ali nema mjesta  i kazu sutra ujutro dodji na inducirani.. Psihicka priprema ostatak dana.. I navecer u 23 krenuli trudovi, al samo kao menstrualni bolovi dolje nit ledja niti ista drugo..od 10 min na dolje, i kazem mm i tako u 7 ujutro moram bit tamo u pol 2 u noci dosli 8 cm odma u radjaonu i onda bussnje vodenjka i cekanje malca da se do kraja spusti rodila u 6 ujutro.. Nadam se da ne zamjerite sto sam upala sa svojom pricom al zelim vam svima tako lagan porod i samo  bez panike i mislite na disanje, mislim da me je taj savjet koji aam yobila i spasio.. Brojala sam i razmisljala o disanju i trudovi su mi prosli onak ni ne sjecam ih se, a izmedju sam cak i spavala, doktor me budio dok je provjeravao malca.. ☺️ 

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Ej Curke drage, jaaako ste bile vrijedne i puno pisale. Ja sam nabrzak na rate u čekaonici čitala. Pol nisam zapamtila sto sam sve htjela iskomentirati. Uglavnom, vidjela vaše predivne sličice.👍😀 Da su pregledi dobro prošli. Hvala Bogu!! I moj prošao super! Curka ima cca 1750-1800 dostigla napokon idealne tjedne. Inace uvijek do sad bila 7-10 dana manja. Ja zatvorena cerviks uff 42 i nešto… kilaža se isto poravnala s početnom. Glavom okrenuta dolje, jedino je sva jadna nabijena u donji dio trbuha i stvara mi bas velik pritisak. Ena  i ja sam u prvoj t imala iste brige i pitanja kao ti. S 38+0 bila u TA procjena bebe bila 3800. Zatvorena. Velim ja ajme meni pa Kak cu ja rodit tak veliku bebu ( jer sam metar i žilet 158  visoka) veli dok. Samo se vi seksajte. I da, rekla mi ne brinite oko otvaranja neke žene su zacementirane do kraja a kad krene porod kreće i otvaranje. Tako je i bilo. 38+4 ujutro pukao vodenjak i to filmski. Za sat vremena u bolnici (trudovi bili na 4-5min bezbolni stvarno) otvorena 4cm. Za jos cca1-1,5 sat otvorena 9!!! I onda me bezveze spoji na drip i tek je onda počelo bolit. I rodila 10.45

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    LadyDi,  bez brige,  sve znam o disanju,  nije ni meni prvi put! 😉 tvoj se jos dugo i spustao, moj se za 2 sata spustio. Uzivaj u trudnoci i nadam se da prolazi skolski.

    Evo napokon sam si pripremila i odjecu za izlazak. Skuzila sam da ja nemam ni jednu siru ili leprsavu hajinu,  ja sve usko nosim. Pa sam stavila suknjicu pamucnu,  usku ali rastezljivu,  koju isad nosim i leprsavu majicu. To je to! Ako mi M zaboravi obucu,  mogu i u japankama,  zabole me patka,  samo da idem kuci. 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.