Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Evo primjera 🤣🤣
    Ma dobra je moja majcica, samo…. 😋😋😋

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ja dosla iz grada kupila plocice radovi krecu uh
    bravo za preglede i bebice ☺
    ja cekam da vidim misli li se moje djete okrenuti glavom dolje jer jos je popreko a onda cu razmisljati kad cu krenuti…s prvim ostala u bolnici jer sam prenjela i mali bio visoko pa ds odluce carski ili ne no medutim odma dobila to vece trudove i bila sretna sto sam vec tamo…meni odmah poceli ms nekih 10min brzo se spustili na 5 i tako cijelu noc pa na 3min i zadnjih 6sati najveci neprijstelj drip 😂😂😂nije se klinac spustao..sad zelim samo da me puste da sto duze stojim i setam a ne prikovana za krevet


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ena opala pravi deckic😍 bas sam citala nekidan clanak supermama i prica zenica da je fino uposlila muza i 15min poslije krenuli trudovi haha kakav drip treba ono pravo😂🤣
    Kad sam vec kod dripa, kaj oni to stvarno tak automatski “dijele” sam da budemo prije gotove ili kak?! Iskreno ak nema potrebe ja nebi drip i sad me zanima dal trebam to glasno vikad cim ulazim u bolnicu ili koja je praksa?😑 i jos kaj se tice tih bolnickih torbi nisam opce skuzila to pakiranje mala velika, kak to ide zapravo? I jel smijem ja uzet i unijet u radaonu tj.predradaonu mob, vodu i te neke stvarcice? Ja jos nisam pohvatala tu proceduru mozak mi ne radi ili odbija o tome mastat😂 kak bi se reklo sve u svoje vrijeme hahah

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pahuljica

    Ena opala pravi deckic😍 bas sam citala nekidan clanak supermama i prica zenica da je fino uposlila muza i 15min poslije krenuli trudovi haha kakav drip treba ono pravo😂🤣
    Kad sam vec kod dripa, kaj oni to stvarno tak automatski “dijele” sam da budemo prije gotove ili kak?! Iskreno ak nema potrebe ja nebi drip i sad me zanima dal trebam to glasno vikad cim ulazim u bolnicu ili koja je praksa?😑 i jos kaj se tice tih bolnickih torbi nisam opce skuzila to pakiranje mala velika, kak to ide zapravo? I jel smijem ja uzet i unijet u radaonu tj.predradaonu mob, vodu i te neke stvarcice? Ja jos nisam pohvatala tu proceduru mozak mi ne radi ili odbija o tome mastat😂 kak bi se reklo sve u svoje vrijeme hahah


    Praksa je takva da ako misle da ti treba dat drip dat ce ti ga ;) A u radaonu nosis torbu manju s mobitelom,vodom,uloscima,gacicama i ostalim stvarcicama koje mislis da ce ti trebat odmah iza poroda.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo ja sam recimo rodila bez dripa. Kad su me zaprimili u radjaonu,  lijepo mi je doktor objasnio kako bi to sve islo. Kao imate neke trudove,  ali oni moraju postati puno jaci da bi vi rodili,  dat cemo vam klistir,  malo pustit da hodate,  pa opet ctg da vidimo jel ima kaj. Pregledat cu vas ponovno oko 1,  i ako dodjete do 4 cm busit cemo vodenjak. Ako se ni tad trudovi dat cemo vam drip i epiduralnu ako ju zelite. I to je to.
    Nije bilo potrebe za dripom sve je islo prirodno i to.je to.
    Evo ja zaboravila sam tko uci,  ali sretno! Vec sam zaboravila kak je to. 😉
    Ena i meni su Maksa promasili,  za dobrih pol kile.
    A sad su mi cak rekli isto da obavezno malo s rezervom gledam na tu procjenu,  s obzirom da je glava tako nisko i ne moze se nikako dobro izmjeriti. Pa moze biti da mjere manje,  a samim time je i tezina bebe manja.
    Ugl znaju oni i po kilu fulat!
    Ja sam sad s malim pospremila igracke u sobi. Sutra cu samo to usisat,  pobrisat pod i oprat mu prozore. 
    I to bi bilo to zene moje,  ja i s generalkom gotova!

    Moram jos zamotat veceras poklon za Maksa od bebe i to je to.
    Puse svima 😘😘😘😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Evo ja sam recimo rodila bez dripa. Kad su me zaprimili u radjaonu, lijepo mi je doktor objasnio kako bi to sve islo. Kao imate neke trudove, ali oni moraju postati puno jaci da bi vi rodili, dat cemo vam klistir, malo pustit da hodate, pa opet ctg da vidimo jel ima kaj. Pregledat cu vas ponovno oko 1, i ako dodjete do 4 cm busit cemo vodenjak. Ako se ni tad trudovi dat cemo vam drip i epiduralnu ako ju zelite. I to je to.
    Nije bilo potrebe za dripom sve je islo prirodno i to.je to.
    Evo ja zaboravila sam tko uci, ali sretno! Vec sam zaboravila kak je to. 😉
    Ena i meni su Maksa promasili, za dobrih pol kile.
    A sad su mi cak rekli isto da obavezno malo s rezervom gledam na tu procjenu, s obzirom da je glava tako nisko i ne moze se nikako dobro izmjeriti. Pa moze biti da mjere manje, a samim time je i tezina bebe manja.
    Ugl znaju oni i po kilu fulat!
    Ja sam sad s malim pospremila igracke u sobi. Sutra cu samo to usisat, pobrisat pod i oprat mu prozore.
    I to bi bilo to zene moje, ja i s generalkom gotova!

    Moram jos zamotat veceras poklon za Maksa od bebe i to je to.
    Puse svima 😘😘😘😘


    Super draga,neka si ti generalku napravila,svaka čast🤗😘, mogla bi ja prozore oprati i elemente izribati😂,ne,nije me gniježđenje primilo😂😂nego možda se kaj počne događati da nemoram u Ta u srijedu😂…a razmišljam da su ga i pol kile fulali opet ima dosta i ak bude do termina..😂ma nekak budemo mi to izgurali😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Primi se ti muza, pa tek onda prozora!

    Ja sam probala svog zaskocit,  al kaze da ne zeli dijete lupat po glavi. Reko nemoj mi poslije onda kukat,  jer ni kad rodim ne bus tak skoro. Os,  nes,  banglades!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Primi se ti muza, pa tek onda prozora!

    Ja sam probala svog zaskocit, al kaze da ne zeli dijete lupat po glavi. Reko nemoj mi poslije onda kukat, jer ni kad rodim ne bus tak skoro. Os, nes, banglades!


    😂😂😂😂Ma kakvi,prije mi je još rekao da nema šanse i da smijemo da se boji🤣,pomirila sam se s tim da mi ostaje čistiti i hodati po stepenicama 🙃

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Imas loptu za pilates? Probaj po njoj skakat 😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Primi se ti muza, pa tek onda prozora!

    Ja sam probala svog zaskocit, al kaze da ne zeli dijete lupat po glavi. Reko nemoj mi poslije onda kukat, jer ni kad rodim ne bus tak skoro. Os, nes, banglades!


    Hahahahha zaskocit 😂😂 ja da mog zaskocim on bi u bolnici ležao 😕
    Ali je skupio muda iako je isto panicario sa udaranjem po glavi …i 2 dana za redom nista se nije pomaknulo i onda smo prekjucer skuzili da mu je istekla osobna a ja u brezice idem rodit 🤦‍♀️ ali je platio uzurbani postupak jer ja sama ne idem 😂 
    Ee da i sutra imam pregled, razgledvanje rodilista,biranje doktora i pisanje plana poroda sa njim i babicom u Brezicama u 13 h tako da drzite mi fige  da mi onaj nalaz za streptokok ne budu uzimali kako je proudy cula da se uzima odostraga 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.