Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Proudy nemam loptu😂😂, Mladamamica držimo fige za bris bez neugodnih iznenađenja😁

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ena onds stepenice,pranje prozora i probaj raditi cucnjeve 😂😂😂
    mladamamica  ahahahahahahaahahha drzim fige za sutra da ne luta dr dalje od cucice 😂😂😂😂


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mladamamica kak to da ides u brezice? Jeste tam negdje blizu ili si se bas zbog neceg posebno odlucila? Meni bas lijepo zvuci ovo razgledavanje, biranje doca i plan😊 nadam se da nece ceprkat di im nije mjesto🤣

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar Blackíe

    Blackíe

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Ena masala kolika beba 😁 Prava buhtlica 😍
    Citam o porodima ali sve mi je to spansko selo jos. A i slabo pamtim 🙈
    Nervoza me pere, cekam da prodemo test sutra. Dotad se bavim proucavanjem parketa i plocica 🙈

    17.7. 💝💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mladamamica,  sretno sutra i nadam se da tebe necw iznenadjivati s cackanjem! 😂😂😂 pandi je radila njena ginicka, nisu joj u bolnici uzimali bris. Pa mozda samo njena dokica ima taj sistem.

    Ena onda ti ciscenje ne gine! Trazim ti ugodnije varijante,  al nista ne prolazi kod tebe 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    😂😂a baš ste drage i sve mi hoćete dobro a ja se nedam😂😂😘😘🤗🤗😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja vidim Ena da tebi samo fizikalija ostaje,  kad te volja primi i to je to. 😂😂😂😂
    Kako me mali lupa danas,  brijem da je i njemu cudno kaj se odjednom toliko krecemo,  nije bogce naviklo na to. 😂😂😂

    Jucer je rodila jedna cura s proljetnica na faceu,  pazite ovo 38+5 je bila trudna,  a malecki svega 2270g,  jel mozete vjerovat kakva malena bebica u terminu? A ja sam mislila da ja malu djecu radjam 😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Blackíe

    Blackíe

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Ja sam rodena s 2200 a punih 40tt. Ispostavilo se da je pupcana imala samo jednu arteriju, nisu to skuzili prije. Ali to je bilo prije xy godina, ne vjerujem da bi danas ikome promaklo 😬 

    17.7. 💝💝
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mladamamica i ja sam se rodila u Brezicama 😉, samo 70-ih 😁… 
    Moj nece imat posla sa mnom ni da smije…Kad ga prosim da me obrije kad sam ono 30+ tjedana jos mi veli kak to dole grozno zgleda, sve nabreklo i ljubicasto 😂😂😂, tak da ga opce ne privlaci u tom stanju, hahaha. 
    Evo, ja okupana, kosa oprana i sfenirana, cucica oguljena-sve za sutrasnji spoj sa dr. 😂
    U 9 sam vec pri njemu, nadam se barem nekih 30 mm, t oblik-evo cak mu dam i da je 5 mm kraci, ja bum happy. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Znaci umorila sam se cutajuc 🤪
    Porodi, dripovi..tu pojma nemam.
    Sljedeci tj.isto idemo na valjda neki dogovor oko poroda. Ja kontam reci da na sve pristajem sto ce oni u tom trenu mislit da je najbolje. Ko bi to jarca isplanirao? A i otkud da znam sta ocu kad nikad nisam rodila?
    Jesam luda zato? Da nedam nesta? 😆
    Seks? Tu isto mislim da vise ne znam sta i kako! Sve si nest mislim kad bi i smjeli da bi ja bila ta koja bi mislila na lupanje po glavi😂 Jbte kad me pregledava rukom kaze aha, glavica..i kao sve 5! 🙊
    Blackie ti si bas bila maja sica onda 🤗
    Ena Majkl 😉 je primao sve s lijevog boka, sta s? 🙏🏻😉
    Ja uopce ne sumnjam u tebe i da ces sve savrseno odradit i da ce after birth post bit puuun pozitive! 🤗
    Proud ajde dosta i tebi! Nemoj sad krenit krov i plocice mjenjat jos! 😆 Sad kavenisi, lizi sladolede, paradiraj po spici..sve sto do sad nisi smjela! 

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.