Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Pahuljica

    Mladamamica kak to da ides u brezice? Jeste tam negdje blizu ili si se bas zbog neceg posebno odlucila? Meni bas lijepo zvuci ovo razgledavanje, biranje doca i plan😊 nadam se da nece ceprkat di im nije mjesto🤣


    Pa po mom nekom misljenju imaju puno bolje uvjete nego kod nas i ljepsi pristup a 40 minuta mi treba od kuce do brezica u Zagrebu sam …a i mama mi je prije 10 godina rodila tamo u puno ljepsim uvjetima nego sto se danas cuje kod nas pa zasto ne vidjet cemo sutra sta kazu i nude 😁
    Iii da znate dragi mi je kupio SUPER KORNET o kojem svi pricate a ja ga jos nisam probala😁
    Sad sam obavila sve moguce pripreme od depilacije bikini doline do nogu ,ribanja peta (lažem nisam ja MM je jer ja nemogu vise 😂😂)i evo sad raspam i lakiram nokte 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    O zivote cemu se ja molim nakon Eninog lijevog boka? 🤦🏻‍♀️ Neki krivi namigavac!!
    6xmama e i ja pristajem na te uvjete! Identicne!! 😉
    Mamice ne brini i ak bude odozada 🙈 to te samo malkice pomazi, nis strasno🤭 Obecajem 🖐🏻
    Ja ne znam jel to neka trema u podstanarstvu, al kad sjednem, jucer i danas, ko da mi nesta smeta! Nije bol..neg nekako..cudno. Ko da nest ima! 
    Ko da sam u naletu pezica stavila nest deseto pa zulja! Joj sta li ce sutra bit 😬😬

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    O zivote cemu se ja molim nakon Eninog lijevog boka? 🤦🏻‍♀️ Neki krivi namigavac!!
    6xmama e i ja pristajem na te uvjete! Identicne!! 😉
    Mamice ne brini i ak bude odozada 🙈 to te samo malkice pomazi, nis strasno🤭 Obecajem 🖐🏻
    Ja ne znam jel to neka trema u podstanarstvu, al kad sjednem, jucer i danas, ko da mi nesta smeta! Nije bol..neg nekako..cudno. Ko da nest ima!
    Ko da sam u naletu pezica stavila nest deseto pa zulja! Joj sta li ce sutra bit 😬😬


    Ma znam al ono ako ne moram radije nebi 😂
    Meni je vec mj dana kad sjednem dole pritisak 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Gledala rtl,porode kad i ovdje cijeli dan porodi☺☺ cekam ljubav je na selu da vristim od smijeha i onda pod tus,dragi me ide sredivat posto ja ne mogu vise donji dio😢 da budemo spremne za petak

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ajme koliko ste tog napisale 😁😁 nisam popamtila ni trećinu 🙈 
    Ena stvarno ti preostaje samo fizikalija 🙈😂😁 moj se zasad nis ne boji lupanja po glavi 😂😂😂
    Proud bravo za generalku,a sad uzivaj u kavicama i šetnjama da nadoknadiš propušteno 😊 
    A mrvica mala od 2200..bas me zanima kolika bude moja mrva do termina ☺️
    Sretno svima s pregledima sutra, čekamo dobre vijesti 😁 i netko ima ispit-držim fige 😊
    Nadam se da nisam nis zaboravila
    Da se pohvalim,dovršila sam peglanje i presložila ormar i sebi i dragome,pobacala hrpu robe koju vise ne nosimo 😊 i sad sam gladna ko vuk,idem pretražiti frižider 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Ma joj pritisak mi je stalno isto, al ovo bas ko neko strano tijelo 😂
    Sretno onda da te ipak ne razdjevici 🙈
    Ja vecerala kokice, al sad bi mogli nest za desert.. Hm🤔

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Nije mi bilo od jutra i sad mi trebalo dosta da pročitam..
     Ja se danas bome nahodala kaže mobitel 11000 koraka 😆 bila u  dm-u, na trudničkom od doma zdravlja, u nami, kod svekrve, na dolcu… kupila trešnje i sad se idem guštat u njima.
    Mladamamica javi kad te gledamo u baby bonusu 😊
    Jooooj meni bude neugodno kad gledam tu ljubav na selu… nemrem to gledat.. kako se rugaju mentalno zaostalim pojedincima… baš negledivo…

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jebes mi sve,  nema me pol sata i vec ne mogu popamtit napisano 😂😂😂😂.
    Vrijeme je da rodim da se i mozak pocne oporavljat 😁
    Mene sutra ceka depilacija i vec mi je sad muka kad se sjetim,  al dobro prije tj dana sam se pa ne bi trebalo bit prestrasno!
    I ja cu gledat ljubav je na selu cim mi se malac skine s plejke.
    I kontrakcije me rokaju samo tako,  a u petak kad legnem na onaj ctg nece bit nicega ziher.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Ma joj pritisak mi je stalno isto, al ovo bas ko neko strano tijelo 😂
    Sretno onda da te ipak ne razdjevici 🙈
    Ja vecerala kokice, al sad bi mogli nest za desert.. Hm🤔


    Ak mislis na kao ono neko pikanje dolje,  to ti meni moj stalno radi,  ja stalno poskakujem kad me pikne dolje u cerviks. Kak ja kazem dijete si kopa tunel. 😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Znaci umorila sam se cutajuc 🤪
    Porodi, dripovi..tu pojma nemam.
    Sljedeci tj.isto idemo na valjda neki dogovor oko poroda. Ja kontam reci da na sve pristajem sto ce oni u tom trenu mislit da je najbolje. Ko bi to jarca isplanirao? A i otkud da znam sta ocu kad nikad nisam rodila?
    Jesam luda zato? Da nedam nesta? 😆
    Seks? Tu isto mislim da vise ne znam sta i kako! Sve si nest mislim kad bi i smjeli da bi ja bila ta koja bi mislila na lupanje po glavi😂 Jbte kad me pregledava rukom kaze aha, glavica..i kao sve 5! 🙊
    Blackie ti si bas bila maja sica onda 🤗
    Ena Majkl 😉 je primao sve s lijevog boka, sta s? 🙏🏻😉
    Ja uopce ne sumnjam u tebe i da ces sve savrseno odradit i da ce after birth post bit puuun pozitive! 🤗
    Proud ajde dosta i tebi! Nemoj sad krenit krov i plocice mjenjat jos! 😆 Sad kavenisi, lizi sladolede, paradiraj po spici..sve sto do sad nisi smjela!


    Al me nasmija danas 😂😂😂. Molim te Proud poslušaj barbaru 😂😂😂.
    Dakle više niš ne znam a svašta pročitah. Znam samo da nam je Proud spremna i sve je napravila.što je htjela. 🎉🎉🎉 Woooohoooo.
    Ena ništa pilates lopta i yoga čučanj (odličan za širenje kukova i moguće otvaranje) ja krećem s njim od petka 😊.
    Mladamamica kako odeš u Brežice?! Mislim znam kako ali dali moraš platiti, tražiti dozvolu od hzzo, imati slo državljanstvo? Oprosti malo sammneznalica po tom pitanju a meni su brežice čak bliže od svetog duha (ak ne zapnem na granici 😂).
    Marija jesi bolje, prošao osip?
    Pharma bravo za peglanje i slaganje ormara a sad nešto slatko 🎉🎉.
    Tinchyca ajme mene noge bole koliko si se nahodala 😂. Neka buš super spavala.
    Ja idem nešto večerat i s mužićem gledati seriju.
    Nešto me cijeli dan zateže u lijevom gornjem kutu trbuha, baš onak boli. Valjda mi je trbuh pretežak 😂.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.