Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Je Ena, taj donji red ocitava trudove.


    Tnx😊,baš sam bedaček,a jbg nisu mi baš objašnjavali ..onda mi je jedan od 3 zabilježena danas bio jači,zadnji,e sad me zanima kolko su pravi bolniji 😂

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Mladamamica fora izbor, glavno da su mamite zadovoljne onda sve ide lakse
    za sebe mislim kad trudovi pocnu da bum se uspanicila i da bi otrcala u prvu bolnicu haha
    Netko je spomenuo tresnjice, njamaa😍😋, zadnja 3 dana samo jagode zobam🤣 mogla bi se lagano prebacit i na druge vocke

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    ivymicek

    baarbaraa29

    Znaci umorila sam se cutajuc 🤪
    Porodi, dripovi..tu pojma nemam.
    Sljedeci tj.isto idemo na valjda neki dogovor oko poroda. Ja kontam reci da na sve pristajem sto ce oni u tom trenu mislit da je najbolje. Ko bi to jarca isplanirao? A i otkud da znam sta ocu kad nikad nisam rodila?
    Jesam luda zato? Da nedam nesta? 😆
    Seks? Tu isto mislim da vise ne znam sta i kako! Sve si nest mislim kad bi i smjeli da bi ja bila ta koja bi mislila na lupanje po glavi😂 Jbte kad me pregledava rukom kaze aha, glavica..i kao sve 5! 🙊
    Blackie ti si bas bila maja sica onda 🤗
    Ena Majkl 😉 je primao sve s lijevog boka, sta s? 🙏🏻😉
    Ja uopce ne sumnjam u tebe i da ces sve savrseno odradit i da ce after birth post bit puuun pozitive! 🤗
    Proud ajde dosta i tebi! Nemoj sad krenit krov i plocice mjenjat jos! 😆 Sad kavenisi, lizi sladolede, paradiraj po spici..sve sto do sad nisi smjela!

    Al me nasmija danas 😂😂😂. Molim te Proud poslušaj barbaru 😂😂😂.
    Dakle više niš ne znam a svašta pročitah. Znam samo da nam je Proud spremna i sve je napravila.što je htjela. 🎉🎉🎉 Woooohoooo.
    Ena ništa pilates lopta i yoga čučanj (odličan za širenje kukova i moguće otvaranje) ja krećem s njim od petka 😊.
    Mladamamica kako odeš u Brežice?! Mislim znam kako ali dali moraš platiti, tražiti dozvolu od hzzo, imati slo državljanstvo? Oprosti malo sammneznalica po tom pitanju a meni su brežice čak bliže od svetog duha (ak ne zapnem na granici 😂).
    Marija jesi bolje, prošao osip?
    Pharma bravo za peglanje i slaganje ormara a sad nešto slatko 🎉🎉.
    Tinchyca ajme mene noge bole koliko si se nahodala 😂. Neka buš super spavala.
    Ja idem nešto večerat i s mužićem gledati seriju.
    Nešto me cijeli dan zateže u lijevom gornjem kutu trbuha, baš onak boli. Valjda mi je trbuh pretežak 😂.

    Kad me uhvati idem 😁
    Imam slovensko drzavljanstvo ali mi to nis ne znaci jer sam osigurana u hrv i tu mi je stalni boravak tako da cu platit porod a idem jer su uvjeti i rodiliste odlicni i blizu su 40 min od zagreba 😊


    Hvala ti sada idem malo googlati 😂.
    Neka pharma nutelle i mene traži slatko ovih dana užas jedan 😱. 
    Bravo za vrijedne mamice koje čiste i sređuju svaka vam čast!!! Confused ti se fakat ulovila posla priprema za porod 😂.
    Želim nam što manje pipi po noći, što manje kontrakciha i sutra sretno svima na pregledima.
    Noćica 😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Blackíe

    Blackíe

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Gnijezdite se naveliko 😊 
    Bh kontrakcije me sibaju zadnjih par sati. Trbuh ceseee. A i curke su poludile, mlate po mjehuru. Mozda cu spavat na wc-u nocas 😆 
    Laku noc svima 😘
    Sretno sutra na pregledima! 

    17.7. 💝💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Blackie tjeramo kontrakcije od tebe,iako i mene baš sad al očito da mi ne djeluju🤣,maži trbuščić,curke budu zaspale pa budeš ipak spavala u krevetiću😁😘,ugodna i laka noć klokanice,mirne vam i ugodne snove, s samo jednom piš pauzom želim😂😍😘🤗

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    cure pomoc 
    sjedila i odjednom me presjeklo u predjelu lijevog bubrega strasna bol bila sam mokra u trenu..nekako se natjerala uststi malo popustilo…evo sad lezim na suprotnoj strani..boli i dalje al ni priblizno onako jako…jel moguce da mi beba pritisce neki zivac ili nesto?


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    franovamamita

    cure pomoc
    sjedila i odjednom me presjeklo u predjelu lijevog bubrega strasna bol bila sam mokra u trenu..nekako se natjerala uststi malo popustilo…evo sad lezim na suprotnoj strani..boli i dalje al ni priblizno onako jako…jel moguce da mi beba pritisce neki zivac ili nesto?


    Rekla bih da je moguće… Ako bol ne popusti i ako te frka slobodno otiđi na hitnu ali vjerujem da će ležanje pomoć. 😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Franova, moguce je da ti beba pritisce i sami bubreg ili mokracovod… Ak ne prodje, na hitnu

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Zene evo da i ja prijavim da mi je poceo ispadat sluzni cep 😅

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Franova nadam se da nece vise bolit, cure kak vama taj sluzni cep zgleda jel to nes kao iscjedak sa zilicama? Tak sam cula, meni je nes izaslo prekjucer bijelo s roskastim, ali mi je vise na iscjedak licilo haha prvo pa nista ne kuzim sad opet imam iscjedak povecan al je prozirno

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.