Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    hvala curke,evo popustilo je to..sad me peru kontrakcije vec pol sata svako malo pas mater…ovo je igra zivaca…jedva cekam sigurne tjedne jer luda sam vec…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pahuljica

    Franova nadam se da nece vise bolit, cure kak vama taj sluzni cep zgleda jel to nes kao iscjedak sa zilicama? Tak sam cula, meni je nes izaslo prekjucer bijelo s roskastim, ali mi je vise na iscjedak licilo haha prvo pa nista ne kuzim sad opet imam iscjedak povecan al je prozirno


    To ti je sluzni cep.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sluzni cep je gusci i kompaktniji od iscjetka,  znaci nije da ga mozes zamijeniti s iscjetkom. Onak ko balac iz nosa recimo,  samo bijelo za zilicama ili cak ne mora imat ziice nego moze cijeli biti roskasti ili smedjkasti.
    Koliko se sjecam meni danas nis nije ispalo vise,  al i dalje bi rekla da nije cijeli otisao.
    Franova i mene ti danas citav dan pice kontrakcije uzasno,  pa sam u modu,  slobodno mi i svoje proslijedi 😉. Drago mi je da si bolje. 
    Mene je maloprije jako presjeko s lijeve strane trbuha kad sam kihnula,  to me bas vec dugo nije,  vec sam zaboravila na taj tip boli.
    Idem polako spavati,  ljepotice moje!
    Laku i mirnu noc svima! 😘😘😘😘😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Jutro zenskice ❤️❤️ Sretno svima danas na pregledima , cekamo nase prve bebice da stignu 🤗🤗🤗🤗🤗 ja sam zakinuta i sa trudovima i sa sluznim cepom nista od toga ne znam a drugo mi je 😂😂

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Jutro curkice i bushice! 
    Confused ajme eto ode i čepek, neka ga 😊.
    Franova žao mi je zbog kontrakcija. Još malo do sigurnih tjedana. Ali je barem bol prošla.
    Proud tak je i mene presjeklo neki dan i isto sam si pomislila 😂.
    Nadam se da ste bolje spavale i da ste manje išle pi pi.
    Ja nisam dugo zaspala jer sam se tješila pričama s trećeg poroda… Moj mozak nema mira 😂.
    Danas je na planu čišćenje, vidjet ćemo koliko će mi se dat 😂.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutreko😍🤗😘…ide čep po čep,moj se neda 😂😂…o spavanju tak tak,ne baš ,pipi,kontrakcije,glad u 3 ujutro,žgaravica …nek vam dan bude bez bolova ,Franovamamita tjeraj to sve od sebe , Ivymicek pa ti si već velika cura,sve bu to dobro,nemoj se zamarati unaprijed 😍😘🤗..svima hug🤗🤗

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Confused - krenulo lagano 😀😀
    Franova - nadam se da si danas ok i da nista ne boli.
    Ja sam vise-manje dobro spavala, danas u pol 3 pregled kod mog ginekologa da vidimo je li stanje cucice nepromijenjeno.
    Svima lijepi dan bez tegoba zelim i sretno na pregledima tko ide!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro 😀 sretno danas na pregledima!
    Confused, ipak je bila priprema…. cure, to je to! Prve bebice se spremaju polako van 😍🤗🤗🤗
    Franova, nadam se da te danas nece boljeti… koliko magnezija popijes na dan?
    Meni je proslo ono na ruci, samo je crveno jos, al ne pece i ne svrbi. Drac 😋😋

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Jutro cure😊😊
    Sretno svima koje idu na pregled danas ja sam se probudila prije alarna jutros od nervoze koja me uhvatila prije pregleda 😕 nekak ko da mi je i zlo na zeludcu malo 😑aliii idem svoju srecicu vidjet danas bar preko ekrana 😁😁 a ii 35 tt nam jeee 🎉🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutro klokanice 😘
    I ja se danas probudila prije alarma,opet lagano krvarenje iz nosa,treći put u 24 sata..morat ću napomenuti gin,sigurno je nuspojava Clexana 😕
    Awwww stvarno se odbrojava sitno do prvih bebica ❤️❤️❤️ bas se veselim 😊😊😊
    Franova nadam se da su prestale kontrakcije,bas te muče u zadnje vrijeme 😞
    Sretno na pregledima danas, držimo fige za bebice i cervikse 😘

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.