Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pila sam dovoljno,a nisam jela ciklu ni nista slicno…cijeli dan imam bolove…vaginalne

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Confused

    Pila sam dovoljno,a nisam jela ciklu ni nista slicno…cijeli dan imam bolove…vaginalne


    A onda bi bilo dobro da sutra nazoveš doktoricu svoju pa ju pitaš ,da ideš urinokulturu napraviti da nije neka od beštija 

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Curke kolko ste dobre i vezane za svoje roditelje ? Ja sam dijete rastavljenih roditelja i svasta je tu bilo..a s mamom sam bas bliska i uzasno mi tesko pada sta je na sezoni bas sada , trebala je na dan dva doc u 6 mj ali je nece pustit gazda ipak :/ bas sam sad u komi , kud me zgaravica muci tud mi i ona to javila ..bas sam lose nekako ..il je takav sugavi dan 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  • aknes

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    hej cure :) zavidim na kupanju u morenu i lubenicu. meni se jedu trešnje :(

    sutra s mm vraća iz Zg. jedva čekam. :) dan je bio super. bila kod najboljeg frenda na roštilju. kasnije mama dosla pa smo pogledale film. 

    mrzim što je sutra ponedjeljak :( prebrzo mi je vikend prošao.

    🧔33👧35
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    Pokušavamo od 12.2020.

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Jutro,cure!
    Eto ja već svoju vojsku podizala za školu,obavila Utriće i opet u krevetac .
    Confused,bilo bi dobro da odeš gin.,moguće da imaš kakvu upalu,baš ti ne trebaju sad neke bakterije pred porod…
    Ivy,sretno danas u TA i da ne čekaš dugo!Javi detalje.
    A ja odo zujat po internetu dok se društvo tu ne skupi 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu
    Jutro zenske 👋🏻👋🏻 

     Zelimo vam predivan dan danas ❤️ 

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dobro jutro. Ja spavala ok do pol 5 i odonda neće san na oke 😂. Valjda uzbuđenje. Klinci doručkuju pa u vrtić a mužić i ja u TA. Čekala budem samo se nadam ne predugo 😊.
    Želim vam svima lijep dan bez boljki i neraspoloženja. Osmijeh na lica!
    Bojana baš si slatka tjudnica 💕💕💕

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Curke kolko ste dobre i vezane za svoje roditelje ? Ja sam dijete rastavljenih roditelja i svasta je tu bilo..a s mamom sam bas bliska i uzasno mi tesko pada sta je na sezoni bas sada , trebala je na dan dva doc u 6 mj ali je nece pustit gazda ipak :/ bas sam sad u komi , kud me zgaravica muci tud mi i ona to javila ..bas sam lose nekako ..il je takav sugavi dan 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️


    Bas mi je zao Bojana! Ja sam isto uzasno vezana za mamu, moji su isto rastavljeni. Mislim da je to sasvim normalno 😁 Znam koliko znaci imati mamu uza sebe tijekom ovih mjeseci trudnoce.. nadam se da se mozete cuti sto vise sada, a i da ce ti nakon poroda moci biti uz tebe i uskociti! Drz se!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro klokanice😘🤗. Bojana žao mi je zbog situacije,proći će sezona pa će i mama doći a onda se možete nauživati zajedno😘.
    Sretno cure koje imaju preglede danas,čekamo izvješća tj dobre vijesti😍😘🤗.
    Ostale cure želim vam lijep i ugodan,miran dan bez bolova,lažnjaka i živčanih muževa😘😘🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Jutro zenske 👋🏻👋🏻
    Zelimo vam predivan dan danas ❤️


    Zaboravila napisati,slatki ste ti i bušo😍😍🤗🤩

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.