Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro! Evo i mi budni.
    Noc bez i jednog pisanja,  ja vam kazem,  kao da nisam trudna. Confused,  ja ne bi da me se pozuruje,  pustam nestrpljive preko reda 😂😂😂😂.
    Sretno svima na pregledima i cekam slicke za puni tjedan.
    Ja se spremam,  idem s trudnicom kavu popit,  nije nocas rodila. 😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu
    Odosmo moja buhtlica i ja na kavu! Puse vam saljemo 😘😘😘😘
    Debeli smo i bas naa briga 😁
    Debeli smo i bas naa briga 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    evo drage moje nas dvoje s 39tt,lagano gazimo 40i 😂😂,kile neznam,nema vaganja kod mene u Ta ,sutra poslje pregleda idem kod mame pa ću se vagnuti,pretpostavljam da je cca do Max +14🐷🐖🐽

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Odosmo moja buhtlica i ja na kavu! Puse vam saljemo 😘😘😘😘


    Prekrasna si draga😍😍😍😍😘😘😘😘🤗🤗🤗,uživaj na kavici😘

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Marijaa29

    Jutro :) cijelo vrijeme sam mislila da imam danas pregled u pola 1 i ipak sam išla pogledati, kad ono u pola 12 :P :P trrrš :P
    Ena, čestitke na 39. tjednu! Sad je valjda stvarno pitanje dana
    Nove cure dobrodošle :)
    one slikice sladoleda navečer, jaaaaaaaaaaao
    držite fige da je stanje nepromijenjeno (jer se neda popraviti)!
    Ivy, uživaj u Varaždinu :) možda vas vidim (ja sam iz okolice, a baš imam pregled) :)

    Jooj kaj nebi bilo fora da se sretnemo!!! Mi idemo u muzej i u restoran Veglec na ručak, možda se putem sretnemo

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Divne moje trudnice 😍😍😍.
    Baš.ste slatke 💕💕💕. Ena ja dam u prvoj T dobila 18 kg i nije me bilo briga, jela sam i bila stalno gladna. Ostale mi 4 kg i te četri čuvam ko oko u glavi 😂😂. Ali ih volim tak da se ne brigaj. Čim krenu šetnje sve ode.
    Da Proudy baš ste slatki 😍😍😍. Uživaj s trudnicom. 
    Meni možad dode moja kuma (imamo isti termin) na kavicu pa sad malo čistim baš da nije stan kao da je pala bomba 😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutro drage moje 😘 Proud i Ena divne ste mi ❤️❤️ Ma samo vi još malo ostanite 2u1,inače će nas ostale uhvatiti panika kad se popis krene ažurirati 😁 ja se tek sad digla iz kreveta…prespavala 5 sati bez pipi dizanja,divota 😁😁 sad si moram skratiti vrijeme do pregleda,tko će dočekati 5..
    Uživajte na kavicama,izletima i nek vam je lijep dan 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    daaaan cure 
    ja upravo dosla iz grada,vozila malog vaditi krv to za skolu sto moramo obaviti…noc katastrofa nisam isla pioi nego glava mr onak probadala kak sam vam rekly neki dan samo desna strana…onda sam si zabrijala svakakvr gluposti…zapasla na kratko pa sanjals svasta za dragoga,onda se probudila u pol 4 i do 6 zujala usput mi se pocelo i povracati…eto dan mi je poceo uzas i neka depresija me lovi…
    sretno vama koje imate preglede
    proud uzivaj na kavi 😙
    ena ajme divna busa 😍😍 i malo jos pocekaj rak da budu gusci termini bit ce zanimljivije kad krene…😀😀😀


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    daaaan cure
    ja upravo dosla iz grada,vozila malog vaditi krv to za skolu sto moramo obaviti…noc katastrofa nisam isla pioi nego glava mr onak probadala kak sam vam rekly neki dan samo desna strana…onda sam si zabrijala svakakvr gluposti…zapasla na kratko pa sanjals svasta za dragoga,onda se probudila u pol 4 i do 6 zujala usput mi se pocelo i povracati…eto dan mi je poceo uzas i neka depresija me lovi…
    sretno vama koje imate preglede
    proud uzivaj na kavi 😙
    ena ajme divna busa 😍😍 i malo jos pocekaj rak da budu gusci termini bit ce zanimljivije kad krene…😀😀😀


    Nadam se draga da će ti se popravit,prestat glava boliti i mučnina prestati,popi lekadol i puno vode,odmori malo.😘. Hvala😘😘..bez brige ,nema nikakvog pomaka kod mene,idemo mi do 40+ pa kladionica kak smo i najavile Proudy i ja prije puno tjedana 😊😂🤣

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Curke divne ste,a buse slatke,velike😊😊 nemojte vi zurit jer kad vi krenete onda se svima nama blizi😁uzivajte u danu,tko je na pregledu danas sretno..mi se malo bolje naspavali,samo lijevi bok i uspjela sam cijelu noc uz jedan odlazak pi pi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.