Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Cokica lijepa bušica ❤️ nadam se da uzivas u kupanju
    Confused ručak izgleda mljac,a ti prezgodna 😍😍
    Ivy hvala za mjerenje 😊 našla sam kolica koja mi se fakat sviđaju,ali ih nema još kod nas da ih vidim uživo i sad ne znam dal naručiti na neviđeno ili ne..našla sam da je sjedalo 31-32cm širine pa se bojim da ne ispadne usko
    To franova 😉😉 treba nadoknaditi propušteno 😁 ak se pobuni,reci ti njemu da dok si na boku okrenuta njemu leđima,ionak ne vidi trbuh 😂😂😂

    Mi se najeli ko prasci,mama još napravila i štrudlu od trešanja,donijela doma i nju i trešnje i jagode..rodit će se ovo dijete u obliku neke voćke koliko sam tog pojela već 😂😂 i nakon fine papice,najbolje prileći dobar dio popodneva hahahah da se bolje primi 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    franovamamita

    confused bas si mi se upicila fuckam 😍😍😍😍
    ja bila kod kume na rodendanu sad oprala kosu i lezim vani…navecer dragi stize…ako osjetite neko podrhtavanje tla to sam ja debela u akciji 😂😂😂😂😂


    😂😂😂😂 Ima da bude akcije 😂😂😂.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Meni muzic danas kupio crnu kremsnitu i čokoladnu tortu,mama punjene palacinke sa sirom poslala,ne znam otkud krenut..franova samo tresi,opravdano😁😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Franova samo daj,  mi bumo se drzale da ne opadnemo s kreveta.
    Meni moj obecao u srijedu ( ne znam zasto bas u srijedu) da ce pogurat,  ak mali prije ne krene! Pa eto cekam srijedu 🤣🤣🤣🤣🤣 neka neka zavijat ce on nada mnom jos dobrih mj dana kad rodim. 😁
    Mi jos na Jarunu,  moj malac gusta,  a meni vec pomalo tesko hodat,  al prezivjet cu,  sve za taj osmjeh od milijun dolara. Ljubim vaa sve 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu
    I prvo ovosezonsko kupanje odrađeno 😁😁 more divno, došli oko 16:30, sat vremena cca bili i na kolače pa doma jest 😂 baš je odlično kad nema hrpa ljudi i možeš birat di ćeš stavit ručnik 
    Evo i par slikica, zanemarite celulit, toga imam oduvijek 😂
    Bebač je plivao 😂
    Bebač je plivao 😂
    Šećer na kraju 😁
    Šećer na kraju 😁
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Cokica

    I prvo ovosezonsko kupanje odrađeno 😁😁 more divno, došli oko 16:30, sat vremena cca bili i na kolače pa doma jest 😂 baš je odlično kad nema hrpa ljudi i možeš birat di ćeš stavit ručnik
    Evo i par slikica, zanemarite celulit, toga imam oduvijek 😂


    Divno 😍😍😍. Ja vidim samo lijepu trudnicu i prefin kolač. Zavidim 😘😘😘😘
    Pharma super za kolica, mislim da ti je to ok. Ako kupiš odmah se pohvali da ih vidimo 😊.
    Proud bravo za mališu i uživanje na jarunu! Vjerujem da ti je teško ja sva naotekla od ove vručine! Gledam ova slonovska stopala i ne vjerujem kolika mogu narast 😂.
    Neka Franova bude potres možda istjera koju terminsku bebicu van 😂.
    Idem nešto večerat i spavat 😘😘😘.
    Noćica 💕

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Cokica zavidim na kupanju,  i ja bih!

    Ivy,  ja nisam natecena, al uzasno mi je vruce i sparno i bas me to umara jako. Ovaj mali me danas isto ne stedi,  toliko nabija,  da saml gledam hocu li ostat bez zraka ili cu se upisat 🤣🤣🤣🤣.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Cokica zavidim na kupanju, i ja bih!

    Ivy, ja nisam natecena, al uzasno mi je vruce i sparno i bas me to umara jako. Ovaj mali me danas isto ne stedi, toliko nabija, da saml gledam hocu li ostat bez zraka ili cu se upisat 🤣🤣🤣🤣.


    Kužim te skroz 😂😂😂. Ja sam zadivljena jer kao trebali bi sada imati manje mjesta za egzibicije 😂😂🤔. Na trenutke zastanem od boli koliko udara 😂.
    Ni ja nemam zraka + kaj sam natečena i kaj mi je vruće 😂😂😂.
    #jošmalo.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ivymicek

    ProudMomy

    Cokica zavidim na kupanju, i ja bih!

    Ivy, ja nisam natecena, al uzasno mi je vruce i sparno i bas me to umara jako. Ovaj mali me danas isto ne stedi, toliko nabija, da saml gledam hocu li ostat bez zraka ili cu se upisat 🤣🤣🤣🤣.

    Kužim te skroz 😂😂😂. Ja sam zadivljena jer kao trebali bi sada imati manje mjesta za egzibicije 😂😂🤔. Na trenutke zastanem od boli koliko udara 😂.
    Ni ja nemam zraka + kaj sam natečena i kaj mi je vruće 😂😂😂.
    #jošmalo.


    Ja stalno cekam ono kad se kao smire 🤣🤣🤣,  ma da mi se Maks nikad nije smirio 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    cokica neka ste uzivali i treba tako 😙😙😙
    proud kuzim te skroz za klinca tak i ja nekad vec bih doma ali jooos malkoc stisnem zube 😙
    ivy i ja primjetih unazad tj dana da sam pocela oticati..uh..


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.