Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Confused  sretnooo…I nas dvije smo danas na pregledu. Javim kako je prošlo 😁😎

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

  • Avatar PhotoArtGirl

    PhotoArtGirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Pozz mame .. pitanjce jedno.
    Da li je rano za pranje i peglanje bebine robice, sad sam 31+2 .
    S prvim sinom sam čini mi se oko 35-36.og tjedna, al sad sam postala nestrpljivija 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Evo trenutni izvjestaj-u rodiliste nisam isla.Vodili ja i muz mladu kcer pulmologu na kontrolu,tamo proveli uru ipo cekajuci i trudovi mi skoro skroz stali,pa nisam htjela u rodiliste,nego otisla kod svoje ginekologice.Uglavnom to je to,otvaram se,trenutno na 3 cm,cerviksa skoro nema,krenuo sluzavi krvavi iscjedak,samo cekat prave bolove i po njenome do kraja dana bi trebala rodit.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar PhotoArtGirl

    PhotoArtGirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Confused

    Evo trenutni izvjestaj-u rodiliste nisam isla.Vodili ja i muz mladu kcer pulmologu na kontrolu,tamo proveli uru ipo cekajuci i trudovi mi skoro skroz stali,pa nisam htjela u rodiliste,nego otisla kod svoje ginekologice.Uglavnom to je to,otvaram se,trenutno na 3 cm,cerviksa skoro nema,krenuo sluzavi krvavi iscjedak,samo cekat prave bolove i po njenome do kraja dana bi trebala rodit.


    Sretno, da prođe što bezbolnije i brže 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Confused, sad ce to krenut 😊. Sretno i čekamo s tobom ❤️

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Confused

    Evo trenutni izvjestaj-u rodiliste nisam isla.Vodili ja i muz mladu kcer pulmologu na kontrolu,tamo proveli uru ipo cekajuci i trudovi mi skoro skroz stali,pa nisam htjela u rodiliste,nego otisla kod svoje ginekologice.Uglavnom to je to,otvaram se,trenutno na 3 cm,cerviksa skoro nema,krenuo sluzavi krvavi iscjedak,samo cekat prave bolove i po njenome do kraja dana bi trebala rodit.


    Confused super da si otišla kod gina imda ti je lijepo objasnio. Barem se ne moraš patiti u rosilištu. Šeći i odmaraj i držim fige da što prije krenu oravi pravi trudovi i da će štručica doći brzo 💕.
    PAG ma nikad nije rano. Netko prije netko kasnije.. samo se opusti radi kako ti osjećaj kaže 😄
    Js se prejela i malo počistila i sad idem prati veš.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    PhotoArtGirl nije rano ako ti to pricinjava zadovoljstvo…. ja sam sinoc i danas u pranju i peglanju bebi stvari i tako mi je sve slatko, uzivam 😍
    Confused vibramo mi i dalje 🤞👏🤞
    6xmama jel danas pregled mr.C?

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Confused - drzim fige da bebica sto prije bude u rukama na mazenju 😍
    Izvjestaj iz TA - danas na 34+5tt procjena 3100g i 50cm 😂😂😂 Uloziva za prst, glava dolje nisko u zdjelici, sve super, na +13kg sam 😃 iduci pregled za 3 tjedna, uzeli mi one briseve.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Mamica1985 pa vi ste pravo veliki ljudici! Mislim na bebana ne tebe! 😁
    Confused ceeeekamo i vibramo da sve prodje cim prije! 🤗
    Hvala na mantranju za ispit 😚 Bio peace of cake! 😎
    Idem sad u rikverc citat, vidim ima dosta!
    Mislim da 6xmama sutra ima okrsaj sa Mr. C!
    Tinanema00 terminuso br. 2 sretno!! 🤗

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    mamica1985

    Confused - drzim fige da bebica sto prije bude u rukama na mazenju 😍
    Izvjestaj iz TA - danas na 34+5tt procjena 3100g i 50cm 😂😂😂 Uloziva za prst, glava dolje nisko u zdjelici, sve super, na +13kg sam 😃 iduci pregled za 3 tjedna, uzeli mi one briseve.


    Odličan izvještaj!!! Aman taman benica. Super za briseve 😄.
    Držimo fige da dosu negativni.
    Sada sam se sjetila da je netko rekao da je pozitovan na streptokok, jučer, ali sam zaboravila tko. No bit će to ok, profilaksa na porodu i sve riješeno…
    Kavica se pije

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.